Reaky/Bryant Baker - Situation Rockstar

Techno | Techment | 2010

Powrót do Techno

Reaky/Bryant Baker - Situation Rockstar

Postprzez sector 21 kwi 2010, 12:42

Obrazek

1. Reaky - Situation 69

2. Reaky - Situation 69 (Eric Sneo remix)

3. Bryant Baker - Rockstar
4. Bryant Baker - Get The Funk
5. Reaky - Situation 69 (Woo York remix)
6. Reaky - Situation 69 (Audiowarp Atmo mix)

7. Reaky - Situation 69 (Audiowarp Tech mix)



Cale wydawnictwo ukazalo sie juz jakis czas temu a jednak u nas na forum nikt o tym nie wspomnial. Tutaj pojawie sie moja rola i po krotce strzeszczenie najlepszego kawalka z calego zbioru.

Jak widac, Reaky atakuje po raz kolejny. Tym razem jego nowym dzielem jest Situation 69, ktory moim zdaniem wypada bardzo dobrze przy jego reszcie kawalkow. Ci co znaja juz tego producenta wiedza, ze raczej nie zmienia on schematow czy tez specjalnie nie eksperymentuje z dzwiekami i brzmieniem. Podobnie jest i w tym przypadku. Calosc oparta o juz standardowy basseline z mocnym uderzeniem i pedzacym na 140 bpm beatem, ktory wystepuje w 90% kawalkow od Reakyego. Wersja 'Original Mix' moze sie dosyc szybko znudzic, bo melodia jest troche okrojona i czesto slychac w zasadzie petle 4x4. Jednak jak przy wiekszosci kawalkow techno, tego poprostu trzeba byc swiadomym. Tutaj z pomoca przychodza Audiowarp, ktorymi od jakiegos czasu zachwyca sie bardzo Johnny. Ich Tech remix ma jak dla mnie wieksze pierdolniecie. Basseline jak i sample w nim uzyte, zostale nieco zmienione, co nie powoduje takiego znudzenia jak przy wersji standardowej. Melodia jest slyszalna znacznie czesciej niz ma to miejsce w interpretacji Reakyego. Jeszcze lepsza robote Audiowarp wykonali przy Atmo Remix! Te syntezatory, melodia, basseline poprostu wywoluja mega euforyczne uczucie. Ten remix okresle mianem zwyciezcy tego wydawnictwa. Dostaje on ode mnie kultowe juz 10/10 !!!!11.1!!1....!!!!1 Ogolnie napewno dobrze sprawdza sie na imprezie a ja bym to chetnie uslyszal na zywo w jakims klubie/evencie z dobrym naglosnieniem. Czuje, ze basseline by mi dobrze masowal brzuch :- ))

Dodam, ze Original jak i wersja Audiowarp grana jest przez Kearneya i Sherrego. Kto wie, moze nawet Wisnia zapusci to w Radomsku!
Avatar użytkownika
sector
the king of bongo!
 
Wiek: 38
Skąd: /dev/null

Re: Reaky/Bryant Baker - Situation Rockstar

Postprzez Stelmach 22 kwi 2010, 8:43

Dobre techno granie, głównie remix Audiowarp, choć szczerze mówiąc trochę wyszedłem już z takich klimatów, a sam styl Reakiego czy głównie Kearneya lekko mi się przynudził. Nie zaszkodzi posłuchać, jednakże z uwagi na wielką ilość nowych wydawnictw z typowo rasowych gatunków UK wolę poświęcić się hard dance'owcom ;-)

A propos Bryan Baker, uwielbiam jego Combustion z 2005 r.
Stelmach
Rave on!
 
Skąd: Łódź

Re: Reaky/Bryant Baker - Situation Rockstar

Postprzez d3cK 23 kwi 2010, 11:17

sector szkoda ze nie zapusciles probki remixu od Sneo bom ciekaw jak chlopak zremiksowal ten utwor :)
Avatar użytkownika
d3cK
Wjechał na superkoniu
 
Wiek: 37
Skąd: Wrocław

Re: Reaky/Bryant Baker - Situation Rockstar

Postprzez sector 23 kwi 2010, 14:39

Juz jest, sorry ze ominalem...
Avatar użytkownika
sector
the king of bongo!
 
Wiek: 38
Skąd: /dev/null

Re: Reaky/Bryant Baker - Situation Rockstar

Postprzez TBk2000 28 kwi 2010, 21:34

Nigdy bym sie nie spodziewal takiego polaczenia jak Reaky + Sneo. W produkcjach Reaky'ego jest wprawdzie zawarta stylistyka bliska muzyce Techno, ale tak do konca w 100% nigdy tego bym nie nazwal muzyka Techno. Sneo reprezentuje raczej to starsze brzmienie siegajace wiele lat wstecz, dlatego to polaczenie mnie lekko zdziwilo. Nie zdziwila mnie natomiast robota Eric'a, bo jak na mistrza przystalo zrobil potezna, demoniczna korbe w swoim niezastapionym stylu. Calosci jeszcze nie slyszalem, ale wystarczy posluchac sampla i pierwszych 15 sekund, gdy po nich wchodzi basseline :D. Totalny balagan. Wersja Audiowarp Tech jest calkiem w porzadku, ale z uwagi na moje upodobania muzyka Techno starszej daty, Sneo dla mnie ponad wszelka watpliwosc deklasuje konkurencje.
Avatar użytkownika
TBk2000
Allah Akbar !
 
Wiek: 42
Skąd: tak

Re: Reaky/Bryant Baker - Situation Rockstar

Postprzez lesiak82 16 lip 2010, 7:21

soryy ale jak go zassac. moze glupie pytanko ale czy ty sie to poprostu da??
lesiak82
 

Re: Reaky/Bryant Baker - Situation Rockstar

Postprzez sector 16 lip 2010, 7:50

lesiak82 napisał(a):soryy ale jak go zassac. moze glupie pytanko ale czy ty sie to poprostu da??

Zassac mozesz z beatport.com lub juno -> http://www.juno.co.uk/products/situatio ... 386041-01/
Avatar użytkownika
sector
the king of bongo!
 
Wiek: 38
Skąd: /dev/null


Powrót do Techno

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 5 gości

cron