Mike Monday - Zum Zum

Tech-house/Techno | Great Stuff Recordings | 2008

Powrót do Techno

Mike Monday - Zum Zum

Postprzez Vidia 14 wrz 2010, 15:08

Zum Zum (Club Mix)
Zum Zum (Audiojack Remix)
Zum Zum (Peter Kruder Mix)
http://www.discogs.com/Mike-Monday-Zum- ... se/1278919

Zdecydowałam się założyć ten temat ze względu na świetny, wyjątkowy remix Audiojacka, z którym zetknęłam się po raz pierwszy w jednym z miksów Luetzenkirchena. Od razu zwrócił moją uwagę. Z oryginałem łączy go chyba tylko jeden powtarzający się co kilka taktów dźwięk. W ogóle ten remix jest napełniony ciekawymi, niepoślednimi dźwiękami poukładanymi w interesujący sposób i brzmieniami przyciągającymi ucho. Klimat miażdży. Kawałek możnaby powiedzieć trzyma w pewnym napięciu. Po pierwszej minucie wchodzi mocny, lekko jakby przytłumiony, mruczący bas, który potem grubieje, zostaje poddany modyfikacjom. Takiego klimatu dawno nie słyszałam, nie czułam nigdzie, przy żadnym traku. Myślę, że spora grupa użytkowników forum będzie podobnie jak ja usatysfakcjonowana. 10/10 to nie jest, ale trak niezły.
Dobrze, że Audiojack Remix ma niewiele wspólnego z oryginałem, bo ten w ogóle mi nie podszedł i jest raczej słaby! Dośc wolny i jakby bardziej hałsowy;| http://www.youtube.com/watch?v=Ubdbb4Y4xyE
Peter Kruder vocal mix nieco szybszy i przyjemniejszy.
Kruder dub lekko nudny. Nie podoba mi się ta zmiania tempa w środku, brzmi to trochę jakby już nie miał innego pomysłu, jak ożywić kawałek.
Kruder Instrumental, Remixy Thugf**kera i U+K - nie. Great Stuff to jednak niestety nie sam great stuff ;| Chociaż - w większości ;) :)
Odsłuchy
Vidia
Die Sehnsucht.
 
Skąd: Mazowsze

Powrót do Techno

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 2 gości