Aitor Ronda - Bolaian Buyaka Remixes (Drakos Recordings)

Powrót do Techno

Aitor Ronda - Bolaian Buyaka Remixes (Drakos Recordings)

Postprzez sector 12 gru 2008, 20:53

1. Bolaian Buyaka (Bob D Remix) 5:12

2. Bolaian Buyaka (Raul Mezcolanza Remix) 5:24

3. Bolaian Buyaka (Darkrow Remix) 6:00

4. Bolaian Buyaka (Reaky Remix) 6:09

Nie bede sie wypowiadal o calosci bo nawet nie slyszalem, chociaz lezy na dysku. Najwazniejszy jest remix od Reaky'ego, ktory po raz kolejny zapodaje nam taka energie w nagraniu ze glowa mala.

Reaky od paru wydawnictw nie zawodzi. Najpierw swietny Midnight Ressurection i Railroad Trip, pozniej kolejne bombowe kawalki np. Yellow Base, no i teraz "to". Jego kawalki grane sa przez najlepszych uk trensowych DJi i John O'Callaghan, Bryan Kearney, John Askew, nawet Halliwell nie raz cisnal jego produkcje a jedna nawet znalazla sie na jego kompilacji promujacej jego show w Radio 1.

Jesli ktos lubi mocne uderzenie, to nie moze przejsc obok tego kawalka obojetnie. Bardzo szybki i charakterystyczny dla Reakiego bassline z vocalnymi wstawkami tworzy z tego energiczna bombe. Jesli komus podobal sie numer yeke yeke w remixie Jaska Askew to i ta produkcja powinna sie podobac.
Avatar użytkownika
sector
the king of bongo!
 
Wiek: 38
Skąd: /dev/null

Re: Aitor Ronda - Bolaian Buyaka Remixes (Drakos Recordings)

Postprzez pickars 12 gru 2008, 23:33

Dla mnie Reaky (bo o jego remiksie jest oczywiscie nagłośniej :))jest jednym z niewielu (a może jedynym) wykonawcą z gatunku tech-trance (poprawka - klasyfikujemy go do techno), który potrafi porwać ludzi lubujących się raczej w lżejszych klimatach. A jest to niebywała sztuka :D

Ale pozostałe remixy też są godne uwagi. Jest to jedno z niewielu tak dużych objętościowo wydawnictw (pod względem remixów) w których polecam zainteresować się wszystkimi wersjami.

Odsłuch dla tych, którzy jeszcze się nie zapoznali z omawianym materiałem:
http://www.audiojelly.com/tracks/144626
Ostatnio edytowano 12 gru 2008, 23:54 przez pickars, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
pickars
 
Wiek: 36
Skąd: Warsaw

Re: Aitor Ronda - Bolaian Buyaka Remixes (Drakos Recordings)

Postprzez indecentnoise 12 gru 2008, 23:48

Reaky to techno, nie tech-trance.
ʎɐqǝ uo pɹɐoqʎǝʞ ɐ ʎnq ı ǝɯıʇ ʇsɐן ǝɥʇ sı sıɥʇ
Avatar użytkownika
indecentnoise
 
Wiek: 38
Skąd: Warszawa

Re: Aitor Ronda - Bolaian Buyaka Remixes (Drakos Recordings)

Postprzez pickars 12 gru 2008, 23:54

Reaky to techno, nie tech-trance.


Jasne, że tak :). Ja zastosowałem tu skrót myślowy - po prostu Reaky stał się na pewien sposób bliski ludziom słuchającym na codzień trance'u.
Avatar użytkownika
pickars
 
Wiek: 36
Skąd: Warsaw


Powrót do Techno

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 4 gości