Three drives - Greece 2000

Powrót do Klasyki/Starsze

Three drives - Greece 2000

Postprzez Amnes 13 gru 2008, 21:16

No i znowu. Nie ma lepszego kawałka. poprostu.

+0

Nie da się wspaniałości czegoś takiego opisać. Kto słyszał ten wie.

I po co 100k remixów skoro oryginał jest wciąż świeży.
Amnes
Mr. Ogien w (_o_)
 
Wiek: 35

Re: Three drives - Greece 2000

Postprzez phantom 14 gru 2008, 0:26

Tylko wsrod tych 100k remiksow jest kapitalny remix Man With No Name, wydany zreszta jakos w okolicach ukazania sie oryginalu w niesmiertelnym Hooj Choons. Jak sugeruje nazwa samego labelu, remix jest po prostu "huuuuge".

Slyszalem jeszcze jakas ciekawa interpretacje Dekaya, ale brak info o wydaniu, wiec nie wiem, czy to nie fake.
phantom
 
Wiek: 36
Skąd: wlkp.

Re: Three drives - Greece 2000

Postprzez indecentnoise 14 gru 2008, 0:30

Dla mnie najlepszy remix wykosiło duo Gitelman / Martinez wydajace pod szyldem G&M Project. Szkoda, ze nic juz nie skrecaja razem, co za tym idzie nastapila strata rowniez takich projektow jak Jaron Inc czy 2 Players.
ʎɐqǝ uo pɹɐoqʎǝʞ ɐ ʎnq ı ǝɯıʇ ʇsɐן ǝɥʇ sı sıɥʇ
Avatar użytkownika
indecentnoise
 
Wiek: 38
Skąd: Warszawa

Re: Three drives - Greece 2000

Postprzez badzio 14 gru 2008, 12:04

Ile ludzi tyle opinii. U mnie na pierwszym miejscu interpretacja Nu NRG. Chwilę za nim Lucky 7 i original. Bardzo klasyczny track.
badzio
 
Wiek: 36
Skąd: Bydgoszcz/Fordon

Re: Three drives - Greece 2000

Postprzez indecentnoise 14 gru 2008, 12:28

badzio napisał(a):Ile ludzi tyle opinii. U mnie na pierwszym miejscu interpretacja Nu NRG. Chwilę za nim Lucky 7 i original. Bardzo klasyczny track.


Nu NRG zremixowali Carrera 2 a nie Greece ;)
ʎɐqǝ uo pɹɐoqʎǝʞ ɐ ʎnq ı ǝɯıʇ ʇsɐן ǝɥʇ sı sıɥʇ
Avatar użytkownika
indecentnoise
 
Wiek: 38
Skąd: Warszawa

Re: Three drives - Greece 2000

Postprzez TBk2000 14 gru 2008, 18:24

Jaaaa jaa! G&M Project Remix forsuje pałerem niejeden dzisiejszy kawalek. Niezapomniany set Gielena z TE'03 mi sie z nim kojarzy. Ogolnie motyw melodyjny to strzal w dyszke niesmiertelnych motywow. Wielka szkoda, ze obecnie nic tak wielkiego nie powstaje :roll:.
Avatar użytkownika
TBk2000
Allah Akbar !
 
Wiek: 42
Skąd: tak

Re: Three drives - Greece 2000

Postprzez badzio 14 gru 2008, 19:12

indecentnoise napisał(a):Nu NRG zremixowali Carrera 2 a nie Greece ;)


:puka się w cymbał i przeprasza za gafę: Nie zmienia to jednak faktu, ze mix do Carrera 2 w wykonaniu Nu NRG jest przeokrutny.

Co do Greece to przypomniała mi się jeszcze interpretacja Peace Division. Psychodela straszna biorąc pod uwagę jak wyglądał original.
badzio
 
Wiek: 36
Skąd: Bydgoszcz/Fordon

Re: Three drives - Greece 2000

Postprzez yaper 21 gru 2008, 3:38

Greece 2000, to chyba jest kawałek mojego życia - kocham oryginał bez opamiętania. Esencja dobrego grania, klimat Ibizy, sam motyw doprowadza mnie do obłędu, zresztą każdy bit tego wałka doprowadza mnie do obłędu. Dokładnie, szkoda, że dziś takich pereł nie robi się już :(
TRANCE ENGINEERING

"Bóg stworzył trance, a następnie człowieka, aby człowiek mógł słuchać trance, lepszego dzieła Bożego oczekiwać nie możemy(...)"

last.fm
Avatar użytkownika
yaper
dole
 
Wiek: 36
Skąd: Małopolska

Re: Three drives - Greece 2000

Postprzez Vidia 25 lut 2010, 19:40

yaper napisał(a):Dokładnie, szkoda, że dziś takich pereł nie robi się już

Oj, to prawda.. Dopisuję się do listy kochających oryginał G2000. Słyszałam jak na razie kilka słabych remixów, więc póki co pozostaję przy absolutnie niezapomnianym, niepowtarzalnym, wyjątkowym klasycznym oryginale. Pewnie żaden remix nie zachwyci mnie bardziej, świeżość oryginału pozostanie niezastąpiona. Niby prosty motyw, a na zawsze zapadł mi w pamięć.
Vidia
Die Sehnsucht.
 
Skąd: Mazowsze

Re: Three drives - Greece 2000

Postprzez michal 25 lut 2010, 19:49

Dla mnie najlepszym remixem jest ten wykonany przez samych 3D, pod tytułem 'A 20 Rotterdam On A Saturdaynight Overdub'. bardziej house'owy. Dobry jest też remix Kleinenberga i Vrolijka jako SnS.
'Es ist alles lächerlich, wenn man an den Tod denkt' T. Bernhard

"Wovon man nicht sprechen kann, darüber muß man schweigen" L. Wittgenstein
Avatar użytkownika
michal
 
Wiek: 39
Skąd: Koszalin

Re: Three drives - Greece 2000

Postprzez sector 25 lut 2010, 19:52

Masz jakis nick koleszko?
Avatar użytkownika
sector
the king of bongo!
 
Wiek: 38
Skąd: /dev/null

Re: Three drives - Greece 2000

Postprzez Nolaan 26 lut 2010, 15:15

Nie będę się tu długo wywnętrzał, bo mi się nie chce. Kawałek w pełni zasługuje na miano klasyka. Jest unikatowy i niepowtarzalny (dwa słowa, o których dzisiaj mało kto z producentów pamięta) i przez to będzie wieczny. Nie szaleję, ale lubię, właśnie za styl i klimat.
Pocałujta wójta w ...
Avatar użytkownika
Nolaan
 
Wiek: 38
Skąd: Z bardzo daleka.

Re: Three drives - Greece 2000

Postprzez Greeg 13 maja 2010, 15:15

klasyka. Dla mnie jeden z najbardziej charakterystycznych trance'owych utworow. Absolutny top. Klimaty Ibizy i te sprawy ;)

Jesli mialbym wskazac jakis remix to podoba mi sie remix Sander van Dien'a
\Jakis czas temu z nudow zrobilem mashup tegoz kawalka z Cosmic Gate - Not Enough Time
fajnie sie zgralo :)

http://soundcloud.com/greeg/cosmic-gate ... ory-mashup
Greeg
 
Skąd: Szczecin


Powrót do Klasyki/Starsze

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 11 gości