Kamaya Painters - Far From Over / Cryptomnesia / Soft Light

Powrót do Klasyki/Starsze

Kamaya Painters - Far From Over / Cryptomnesia / Soft Light

Postprzez Kubo 14 gru 2008, 18:00

Obrazek

Tracklisting:
A - Far From Over (5:53)
B1 - Cryptomnesia (7:05)
B2 - Soft Light (7:56)

Style: Trance, Progressive Trance

Piekne "dziecko" od Tiesto i Benno. Far from over pamietam z TE jak zagral Tiesto. Numer ladnie mna pozamiatal i dlugo chodzil mi po glowie. Chwytliwa prosta melodia łatwo wpadajaca w ucho to charakterystyczna cecha tego numeru :) Cryptomnesia nie jest tak popularny jak FFO i SL ale rowniez trzyma wysoki poziom. Fajny, glebszy klimat jest tutaj duzym plusem
Soft light to niezywkle smutny i emocjonalny kawalek. Jeden z moich ulubionych w muzyce trance. Tyle razy go przesluchalem i za kazdym razem wywoluje u mnie silne emocje. Utrzymany jest w klimacie nostalgicznym.. Flow zabija <3 tzw. plywak badz latawiec :ugeek:
Avatar użytkownika
Kubo
The Invincibles
 
Wiek: 37
Skąd: Zamość

Re: Kamaya Painters - Far From Over / Cryptomnesia / Soft Light

Postprzez Transi 18 gru 2008, 11:26

Z całej stwaki zdecydowanie wygrywa "Soft Light" - mistrzowski klimat...no i ta wspaniała melodia...Łezka w oku się kręci :P To był pierwszy utwór od Kamaya Painters jaki miałem okazję słyszeć w moim życiu :) "Far From Over" również wspaniałe- klasyka pełną gębą :P "Cryptomnesia" nigdy nie polubiłem.

Aż sobie zapuszczę "Soft Light" :D
Avatar użytkownika
Transi
Keep It Dark
 
Skąd: Gorlice

Re: Kamaya Painters - Far From Over / Cryptomnesia / Soft Light

Postprzez Boguś 18 gru 2008, 18:40

Przepiekne klasyki, szczegolnie Soft Light i Far From Over. Cryptomnesia: do niej nie moglem sie przekonac. Soft Light to jeden z pierwszych trance'owych kawalkow od ktorych rozpoczalem swoja przygode z ta muzyka. Piekny, lekki utwor, ale zarazem ma w sobie wiele smutku. Przepiekna melodia, cieply delikatny glosik w tle. Cudowny! bardzo, ale to bardzo lubie. Nie inaczej jest tez z Far From Over. Kapitalny numer, za kazdym razem jak slucham to nie moge wyjsc z podziwu jaki ten utwor jest piekny. Oba numery zasluzyly sobie w 100% na miano klasykow :)
Lotnictwo można pokochać jak kobietę. Nasza ukochana jest tą najwspanialszą, jedyną, najpiękniejszą. Kobiety bardzo często nie lubią maszyn latajacych, czują w nich konkurentki... I może słusznie...
Avatar użytkownika
Boguś
 
Wiek: 39
Skąd: Łowicz/Warszawa

Re: Kamaya Painters - Far From Over / Cryptomnesia / Soft Light

Postprzez peterhol9 21 gru 2008, 15:32

najbardziej znany (FFO) ze swoją piękną melodyjką niestety (albo stety) nie umywa się do bardziej pięknego, mroczniejszego utworu, mianowicie Cryptomnesii. Z resztą wystarczy także posłuchać całego Magika 5, żeby zrozumieć dlaczego ten track, i inne z owego, a zawarte w kompilacjach Tiesto okresu są po prostu piękne
I LOVE RUSSIAN AND GREEK PROGRESSIVE

Obrazek
Avatar użytkownika
peterhol9
yoma
 
Wiek: 38
Skąd: Tomaszów Lubelski/Lublin


Powrót do Klasyki/Starsze

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 2 gości