Way Out West - The Fall (Bedrock Vocal Remix)

progressive house / 2000 / Way Out West

Powrót do Klasyki/Starsze

Way Out West - The Fall (Bedrock Vocal Remix)

Postprzez JoseDiablo 26 cze 2009, 23:43

Pisząc sobie o ostatnich wydawnictwach z progresywnego podwórka przyszło mi na myśl, aby napisać parę zdań o nieco starszym kawałku, który zaistniał m.in. na GU 019: Los Angeles zmiksowanej przez wiadomo kogo :) Remiks znalazł się również na Intensify.
O tym, że Bedrock to klasyka, każdy wie. Obok remixu Muir'a i Digweeda do Chillings Moments najbardziej utkwiło mi w pamięci właśnie The Fall, utrzymane w zupełnie innej konwencji aniżeli oryginał, który również cenię.
Ilekroć słucham tego remixu, tyle razy jeżą mi się włosy na głowie. Definicja mroku.

Avatar użytkownika
JoseDiablo
 
Wiek: 38
Skąd: Krk

Re: Way Out West - The Fall (Bedrock Vocal Remix)

Postprzez Vidia 10 lis 2009, 13:22

jak miałam okazję to bardzo czesto grałam Way Out West - The fall (Bedrock dub), jako że zdecydowanie wolę wersję remiksu Bedrock ze śladową obecnością wokalu. Dość prosty pomysł na utwór, ale wprowadzający specyficzny niepokój motyw główny głęboko zapadł mi w pamięć i serce, bardzo lubię tę produkcję
Vidia
Die Sehnsucht.
 
Skąd: Mazowsze

Re: Way Out West - The Fall (Bedrock Vocal Remix)

Postprzez michal 19 gru 2009, 21:30

JoseDiablo napisał(a):Remiks znalazł się również na Intensify.


Z poczatku sobie myślę: wtf? kawałek znam, Intensify mam, ale tego remixu tam nie ma! :D ale widzę na discogs, że tylko w wersji Nettwerk z Kanady ten numer został doklejony.

Szczerze mówiąc, ten remix do mnie nigdy nie przemawiał. Jakoś tak niespecjalnie też lubię oryginał (zwłaszcza przez przetworzony wokal), może więc o to chodzi. Tak czy owak Bedrock oprócz ww. remixu do Chilling Moments (geniusz) posiadają w swoim dorobku fantastyczny moim zdaniem remix do 'Up In Flames' Satoshi'ego, z 1999 roku. Początki tego dobrego, klasycznego progressive. Zresztą, Digweed i Muir - to nie może nie brzmieć dobrze.
'Es ist alles lächerlich, wenn man an den Tod denkt' T. Bernhard

"Wovon man nicht sprechen kann, darüber muß man schweigen" L. Wittgenstein
Avatar użytkownika
michal
 
Wiek: 39
Skąd: Koszalin


Powrót do Klasyki/Starsze

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 10 gości