Tukan - Light A Rainbow

CJ Stone / Green Court Mixes

Powrót do Klasyki/Starsze

Tukan - Light A Rainbow

Postprzez indecentnoise 16 gru 2008, 12:00

Jeden z moich ulubionych singli nieco starszej daty to "Light A Rainbow" od aliasu F&W - Tukan. Dwa remixy ktore bardzo sie roznia stylistyka lecz oba sa warte wielkiego zainteresowania.

CJ Stone Remix - Andreas Litterscheid niesiony na fali sukcesami autorskich Infinity, Into The Sea i Shinning Star pyknal jeden z najlepszych remixow w swojej karierze. Jest do bolu melodyjnie i porywajaco. Nawet Filip podczas pamietnej imprezy w Esencji w zeszlym roku pozwolil sobie zniszczyc doslownie parkiet tym remixem (pamietam jak skakalismy z Infrared jak glupki oczywiscie wyjac przy partiach wokalnych :D ).

Green Court feat. Marc Dawn Remix - ciezki kaliber, zupelnie przeciwstawny do slonecznej i pogodnej wersji Stone'a. Pierwsza czesc kompozycji chodzi pod dyktando wlekacego sie bitu i pocietych chorkow na niskich tonacjach (brzmi to rewelacyjnie). W breakdownie pojawia sie wokal a potem calosc wybucha hardtrance'owym typowym brzmieniem dla stylu Dawn'a, ktore utrzymuje sie do konca.

Polecam.
ʎɐqǝ uo pɹɐoqʎǝʞ ɐ ʎnq ı ǝɯıʇ ʇsɐן ǝɥʇ sı sıɥʇ
Avatar użytkownika
indecentnoise
 
Wiek: 38
Skąd: Warszawa

Re: Tukan - Light A Rainbow

Postprzez JohnnyKnoxville 16 gru 2008, 16:05

Coś pięknego Gnomus popieram rękami i nogami i podpisuje sie pod tym co napisałeś.... Wokal megaklimatyczny i posiada głebie jak nie wiem....

Ja od siebie dodam jeszcze ze jest remix Wippenberga który jest również bardzo dobry i jak dla mnie to poziomem dorównuje remixowi CJ Stone... Zero elektrozgrzytów czy trzasków tylko melodia, syntezatory i piekny wokal....

Jednym słowem wydawnictwo 10/10
skromnie :P
John Askew - The Witch
Rory James - Memory Flush (The Viceroy remix)
The Viceroy & KOTO - The Horror
Iio - Rapture (Ian Betts Rework)
Tony De Vit - I Don't Care (Lee Haslam's Tech Trance Remix)
Liquid Soul - Global Illumination (McMahon & Marcuscha Remix)
McMahon & Marcuscha - Act Like You Know !!!! \o/
Sash - Mysterious Times (John Dopping Remix) !!!! \o/
John Dopping - Cognition !!!! \o/
Nick Sentience feat. DJ Kristian - Threshold
Kaeno & Denzo - North Star (Des Mcmahon Remix)
Avatar użytkownika
JohnnyKnoxville
John Askew fan
 
Skąd: http://www.recoverworld.com Parczew/Lublin

Re: Tukan - Light A Rainbow

Postprzez Transi 16 gru 2008, 17:02

Obydwie wymienione wersje są fantastyczne- szczególnie do remixu Green Court mam wielki sentyment :)
Avatar użytkownika
Transi
Keep It Dark
 
Skąd: Gorlice

Re: Tukan - Light A Rainbow

Postprzez Kubo 16 gru 2008, 19:49

Sliczny numer, wokal przy ktorym mozna sie rozplynac jak i melodia :)

Ja mam jeszcze taka jedna wersje. Bardzo spokojna :)
Avatar użytkownika
Kubo
The Invincibles
 
Wiek: 37
Skąd: Zamość

Re: Tukan - Light A Rainbow

Postprzez Boguś 19 gru 2008, 12:05

Piekny numer z pieknych czasow :) Zarowno remix Cj Ston'a jak i Green Court swietne :) Ja jednak osobiscie preferuje remix Green Court potezniejszy dla mnie :D \o/
Lotnictwo można pokochać jak kobietę. Nasza ukochana jest tą najwspanialszą, jedyną, najpiękniejszą. Kobiety bardzo często nie lubią maszyn latajacych, czują w nich konkurentki... I może słusznie...
Avatar użytkownika
Boguś
 
Wiek: 39
Skąd: Łowicz/Warszawa

Re: Tukan - Light A Rainbow

Postprzez yaper 21 gru 2008, 3:42

Świetny numer. Moje początki z trance... obie wersje niszczą, ale więcej słuchałem CJ Stone Remix. Takich wokali się nie zapomina :)
TRANCE ENGINEERING

"Bóg stworzył trance, a następnie człowieka, aby człowiek mógł słuchać trance, lepszego dzieła Bożego oczekiwać nie możemy(...)"

last.fm
Avatar użytkownika
yaper
dole
 
Wiek: 36
Skąd: Małopolska


Powrót do Klasyki/Starsze

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 6 gości

cron