Accadia - Into The Dawn

Powrót do Klasyki/Starsze

Accadia - Into The Dawn

Postprzez indecentnoise 16 gru 2008, 12:01

Jeden z dwoch niezapomnianych singli (drugim byl tak samo swietny Blind Visions) pochodzacych z tego aliasu Michael'a Woods'a (M1, Warrior). Wydawnictwo z 2001 wprost z Lost Language (zreszta z wczesnym numerem 006 w katalogu).

Zdaje mi sie ze najbardziej znana wersja jest Accadia Ambient Dub, ktora stala sie juz klasykiem ambientu z pieknie narastajacymi kolejnymi elementami utworu na przestrzeni tych prawie 9 minut i 30 sekund. Ja polecam szczegolnie chill breakowy remix Ashtrax - wspaniala podroz po krainie polamanych dzwiekow a dla osob lubiacych stylowe uplifty starej daty z plynacymi melodiami 11 minutowa Accadia Club Mix. Remix mistrza Holden'a niestety mi nie przypadl do gustu.
ʎɐqǝ uo pɹɐoqʎǝʞ ɐ ʎnq ı ǝɯıʇ ʇsɐן ǝɥʇ sı sıɥʇ
Avatar użytkownika
indecentnoise
 
Wiek: 38
Skąd: Warszawa

Re: Accadia - Into The Dawn

Postprzez Kubo 18 gru 2008, 10:56

Kolejny piekny utwór. Mi w pamięci najbardziej zapadł ambient. Niezwykły klimat, delikatnie płynące dźwięki.. Po prostu jeden z najlepszych numerów w swojej klasie. Wersja Holdena tez niczego sobie, ale moglaby byc troszke bardziej melodyjna ;)
Avatar użytkownika
Kubo
The Invincibles
 
Wiek: 37
Skąd: Zamość

Re: Accadia - Into The Dawn

Postprzez peterhol9 21 gru 2008, 15:34

ja z dwóch znanych przeze mnie wersji- Accacia Club i mix Holdena wybieram tę drugą. Jakoś stylistyka kapkę wolniejsza, nastawiona na bicik leży mi bardziej. Lepiej wkręca niż 'rozmarzona' wersja klabbingowa :D
I LOVE RUSSIAN AND GREEK PROGRESSIVE

Obrazek
Avatar użytkownika
peterhol9
yoma
 
Wiek: 38
Skąd: Tomaszów Lubelski/Lublin

Re: Accadia - Into The Dawn

Postprzez michal 24 lip 2010, 21:04

Ashtrax w szczytowej formie, tuż przed paroletnią przerwą, genialne progresywne brejki. Numer dość wyraźnie (jak dla mnie) dzieli się na dwie części, tę pierwszą (do piątej minuty) znam dzięki 'Progressive Chill', drugą - z kosmiczną melodią - już z wersji całościowej. Remix Holdena taki sobie (choć w jego starym dobrym stylu), Original Mix trochę takie disko, jarmarczny trens, wersji ambientowej jakoś nie polubiłem także.
Casselle i Christopher od tego świetnego remixu zamilkli (pomijając równolegle ukazujący się 'First' od Private Taste), pojawiając się jakiś czas później z Benem 'Ja-nie-seplenię' Lostem na wokalu.
'Es ist alles lächerlich, wenn man an den Tod denkt' T. Bernhard

"Wovon man nicht sprechen kann, darüber muß man schweigen" L. Wittgenstein
Avatar użytkownika
michal
 
Wiek: 39
Skąd: Koszalin


Powrót do Klasyki/Starsze

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 11 gości