Rui da Silva feat. Cassandra - Touch Me

Powrót do Klasyki/Starsze

Rui da Silva feat. Cassandra - Touch Me

Postprzez indecentnoise 16 gru 2008, 12:02

Ponadczasowy utwor, bedacy jednym z trzech hymnow Ibizy w 2001 roku (obok iiO - Rapture i Kosheen - Hide U). Gatunkowo ciezko okreslic ta kompozycje - jak dla mnie jest to cos na miare ibiza progressive house. Snujacy sie lekko tribalowy bit, przyjemne bardzo cieple brzmienie i urocze wywijasy wokalne Fox to niewatpliwie zalety ten produkcji.

Ciekawy jest rowniez "Double 99 Club Mix", ktory ma solidniejsza sekcje perkusyjna i zmienione elementy w srodku ktore przypominaja mi mlodosc muzyki Chicane. Partie wokalne w tej wersji doczekaly sie nowego skladnika - chorkow w srodkowej sekcji kompozycji, co niewatpliwie jest interesujaca odmiana od oryginalu.

Dub od Peace Division to hybryda progressywnych brzmien starej daty ala Lexicon Avenue z tribal house, niestety malo mnie przekonujaca.

W zeszlym roku moglismy uslyszec nowe remixy ("Cass Fox - Touch Me") w wykonaniu Spencer & Hill, X-press 2, oraz chyba najbardziej znany Mike Koglin & Jono Grant Remix.

Najbardziej polecam jednak oczywiscie niesmiertelny Original 12" :)
ʎɐqǝ uo pɹɐoqʎǝʞ ɐ ʎnq ı ǝɯıʇ ʇsɐן ǝɥʇ sı sıɥʇ
Avatar użytkownika
indecentnoise
 
Wiek: 38
Skąd: Warszawa

Re: Rui da Silva feat. Cassandra - Touch Me

Postprzez peterhol9 03 sty 2009, 1:38

przepiękny wał, który liczy sie wyłącznie w oryginale. Reszta odgrzewanych placków niestety nie dorasta do pięt wersji pierwotnej. Absolutne wokalne cudo, którego nie można nie znać !
I LOVE RUSSIAN AND GREEK PROGRESSIVE

Obrazek
Avatar użytkownika
peterhol9
yoma
 
Wiek: 38
Skąd: Tomaszów Lubelski/Lublin

Re: Rui da Silva feat. Cassandra - Touch Me

Postprzez sector 03 sty 2009, 19:26

Zgadzam sie z peterholem. Swietny kawalek ó/
Avatar użytkownika
sector
the king of bongo!
 
Wiek: 38
Skąd: /dev/null

Re: Rui da Silva feat. Cassandra - Touch Me

Postprzez Helevorn 04 sty 2009, 21:14

Jeden z tych kawałków, które słysząc czuje się dreszcze przechodzące po plecach.

Piękny wokal... aż się można rozmarzyć słuchając tego kawałka.

Absolutny klasyk... nie mam czegoś takiego jak TOP 10 najlepszych kawałków, ale gdybym miał to pewnie "Touch me" znalazłoby się na tej liście.
Avatar użytkownika
Helevorn
 
Wiek: 37
Skąd: Warszawa


Powrót do Klasyki/Starsze

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 7 gości