Safri Duo - Played A Life

Nick Sentience / Airscape Mixes

Powrót do Klasyki/Starsze

Safri Duo - Played A Life

Postprzez indecentnoise 16 gru 2008, 12:04

Opis zawartosci lodow Big Milk sobie daruje i wspomne o remixach w wykonaniu Sentience'a oraz jednego z najlepszych duetow w historii trance - Svenson & Gielen.

Remix Nick'a to typowy przedstawiciel UK Hard House. Podobienstwo do oryginalu przejawia sie tylko w sprawnym manewrowaniu samplami perkusyjnymi osadzonymi w dudniacej otoczce. Jest mocno i sprawnie.

Airscape uzyli fragmentow glownej melodii w pierwszej czesci utworu dodajac w pozniejszej fazie utworu zupelnie nowe ulozenie nut, ktore jest niesamowicie porywajace (ba, to przeciez S&G w najlepszym ich okresie :D).

Dis is najs szit!
ʎɐqǝ uo pɹɐoqʎǝʞ ɐ ʎnq ı ǝɯıʇ ʇsɐן ǝɥʇ sı sıɥʇ
Avatar użytkownika
indecentnoise
 
Wiek: 38
Skąd: Warszawa

Re: Safri Duo - Played A Life

Postprzez Kubo 18 gru 2008, 10:50

Wersje podstawowa to chyba kazdy zna :P Duet klepiacy bebenki wykrzesal calkiem fajna melodie i wszyscy lodozercy ja znaja <lol2> Lubie moment kiedy utwor sie napedza tak z 5 km/h do 30 :D Sluchalo sie tego w mlodosci :)

No i oczywiscie remix Airscape, ktory jest gruby niczym 2 uda Wojtka Manna, ale to juz Alex go opisal :) Ogien !!
Avatar użytkownika
Kubo
The Invincibles
 
Wiek: 37
Skąd: Zamość

Re: Safri Duo - Played A Life

Postprzez peterhol9 21 gru 2008, 15:35

żadna z wersji mi nie podchodzi, poza..oryginałem :) nie wiedzieć czemu, ale tak jakoś jest :)
I LOVE RUSSIAN AND GREEK PROGRESSIVE

Obrazek
Avatar użytkownika
peterhol9
yoma
 
Wiek: 38
Skąd: Tomaszów Lubelski/Lublin


Powrót do Klasyki/Starsze

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 4 gości

cron