Tomcraft vs. Sunbeam - Versus

Powrót do Klasyki/Starsze

Tomcraft vs. Sunbeam - Versus

Postprzez indecentnoise 16 gru 2008, 12:04

Kontynuacja przegladu najciekawszych wydawnictw Tomcraft'a. Tym razem (rowniez rok 2000) kooperacja z duetem Sunbeam nazwana "Versus". Doskonale slychac kto odpowiadal za jaki element utworu. Potezny beat Tomcraft'a wymieszany z typowa twarda barwa melodii od Preis'a i Gerlach'a i charakterystycznymi chorkami.

Warto przyjrzec sie rowniez ciekawemu remixowi wykonanemu przez Niels'a van Gogh'a. Zupelnie przearanzowana melodia pojawia sie dopiero bo breakdownie. Calosc jest lzejsza niz oryginal i bardziej elektroniczna.

Klasyk :)
ʎɐqǝ uo pɹɐoqʎǝʞ ɐ ʎnq ı ǝɯıʇ ʇsɐן ǝɥʇ sı sıɥʇ
Avatar użytkownika
indecentnoise
 
Wiek: 38
Skąd: Warszawa

Re: Tomcraft vs. Sunbeam - Versus

Postprzez peterhol9 17 gru 2008, 17:55

piękny chórek/niby wokal w tle, potężne zacięcie w i po breaku. Klasyk jakich mało i aż strach, że zrobili go ludzie, za którymi nie przepadam :D
I LOVE RUSSIAN AND GREEK PROGRESSIVE

Obrazek
Avatar użytkownika
peterhol9
yoma
 
Wiek: 38
Skąd: Tomaszów Lubelski/Lublin

Re: Tomcraft vs. Sunbeam - Versus

Postprzez Vidia 05 sty 2009, 10:47

lubię zarówno Tomcrafta (większość produkcji) jak i Sunbeam (głównie za "Outside world"), ale akurat "Versus" jest dla mnie dość średni.. Całkiem fajne brzmienia zastosowano, ale kawałek nie porywa, nie wciąga mnie aż tak jak niektóre inne wytwory Tomcrafta. Tak jakby czegoś mi tu brakowało. Tomcraft zrobił dużo lepszych, wręcz genialnych rzeczy.
Zdecydownie najbardziej dla mnie masakrycznym momentem radiówki jest wejście masywnego basu, gdzieś w okolicach 1 minuty, który czyni całość przyjemnie ciężką.
indecentnoise napisał(a):Doskonale slychac kto odpowiadal za jaki element utworu.

To prawda.
Vidia
Die Sehnsucht.
 
Skąd: Mazowsze

Re: Tomcraft vs. Sunbeam - Versus

Postprzez Freezer 07 sty 2009, 2:30

Vidiad napisał(a):indecentnoise napisał(a):
Doskonale slychac kto odpowiadal za jaki element utworu.

To prawda.
+1 :)

W 2000 roku Versus tez mi się bardzo podobało, właśnie przez tą siłę zawartą w utworze pomieszaną z chórkiem.
Avatar użytkownika
Freezer
Shipwrecked
 
Wiek: 37
Skąd: Wrocław


Powrót do Klasyki/Starsze

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 3 gości

cron