Beam vs. Cyrus - Thunder In Paradise

Powrót do Klasyki/Starsze

Beam vs. Cyrus - Thunder In Paradise

Postprzez indecentnoise 16 gru 2008, 12:05

Drugi singiel (po zdecydowanie udanym Launch In Progress z remixem Dumonde na pokladzie) pochodzacy ze skraju upadku na dno poziomu Euro-Trance, czyli z roku 2000.

Malo kto pewnie nie pamieta oryginalnej wersji z jej piszczaca melodia :D Ale to nie o oryginale chcialbym rzec tylko o remixie Scot'a Project'a. Hard trance'owy majstersztyk bedacy idealem jesli chodzi o niemiecka odmiane tego stylu. Jest drapieznie, wyjaco, dudniaco, bez zadnych kompomisow. Glownej melodii zostal dodany ciezki wydzwiek ktory tylko potwierdza potege tego tworu Frank'a Zenker'a. Kolejne mistrzostwo z tamtego okresu obok morderczych nagran projektu Arome i remixow do "Hennes & Cold - The Second Trip", "Yoda - Defenitely" oraz "Yves Deruyter - Back To Earth"
ʎɐqǝ uo pɹɐoqʎǝʞ ɐ ʎnq ı ǝɯıʇ ʇsɐן ǝɥʇ sı sıɥʇ
Avatar użytkownika
indecentnoise
 
Wiek: 38
Skąd: Warszawa

Re: Beam vs. Cyrus - Thunder In Paradise

Postprzez Vidia 02 lip 2010, 18:55

viewtopic.php?f=46&t=304 tutaj znajduje się taki sam temat na forum.
Club mix - taki sobie. Dużo tego piszczącego motywu.
Airplay mix - skrócona wersja powyższej. Taki trochę wiksiarski hardtrans jednak, nie sposób oprzeć się takiemu wrażeniu akurat tutaj ;]
Extended - inny bas: mocniejszy, warmduscherowski ;] i to jest plus tej wersji. Nieco zbędnych efektów które zamiast urozmaicić utrudniają mi słuchanie.
Scot Project remix - kiedyś dyskutowaliśmy z Siśkiem na temat tego remixu ;] Jest to na pewno produkcja, która zwraca na siebie uwagę. Aż dziewięć minut ostrych dźwięków, tak więc jest czego słuchać. Są miażdżace momenty (np. około 4.00'). Ogólnie cały utwór może na razie nie stanowi dla mnie ideału hard trance'u, ale niewątpliwie miażdży, urywa głowę swoją mocą oraz nienaganną konstrukcją. Może dla mnie za mocne jeszcze?:D To mi się nieraz zmienia z biegiem czasu ;]
Vidia
Die Sehnsucht.
 
Skąd: Mazowsze


Powrót do Klasyki/Starsze

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 6 gości