Aquanuts - Deep Sea

Sumo Records 2001 / trance

Powrót do Klasyki/Starsze

Aquanuts - Deep Sea

Postprzez michal 09 gru 2009, 23:22

Numer, który znalazł swoje miejsce w setach wielu dj'ów, w tym także PvD w pamiętnym występie na Rosenmontags Rave 2002.

Oryginał zasadniczo można pominąć, bowiem moim zdaniem nie przedstawia sobą specjalnej wartości, i skierować się bezpośrednio do remixu Martina Eyerera. Aż dziw, że ten Niemiec niedługo później skuma się z Satoshi'm Tomiie i zacznie dlań nagrywać dziwne tech-house'y pokroju 'Wicked Line', tym bardziej dziwne, że remix w jego wykonaniu to wysokiej jakości trance, z potężną dawką energii i melodii, które dopełnia spokojny break i eksplodujący build up. Jeden z mojego top 20 remixów wszechczasów.

ps. polecam przy okazji wyżej wspominany set PvD, jeden z moich ulubionych zwłaszcza, że jakość egzemplarza fruwającego po internecie jest znakomita, i wszystko słychać, łącznie z gwizdami i szałem tłumu (Roland Klinkenberg & Danny Bakker - Keep On Rockin' !!!)
'Es ist alles lächerlich, wenn man an den Tod denkt' T. Bernhard

"Wovon man nicht sprechen kann, darüber muß man schweigen" L. Wittgenstein
Avatar użytkownika
michal
 
Wiek: 39
Skąd: Koszalin

Re: Aquanuts - Deep Sea

Postprzez p3ps1 16 gru 2009, 9:27

Michał zgadza się z tobą w 200% ..choć w moim wypadku zauroczenie tym numerem nastąpiło przez videoclip z sensation gdzie Armin 2002 roku grając ten numer porostu mnie zmasakrował, jak by nie patrzeć dla mnie najlepsze SW ten klimat gotyku robi na mnie ogromne wrażenie do dziś :o..oczywiscie deep sea można również znaleźć na jego kompilacji Armin van Buuren - Transparance :mrgreen:

Clip mówi wszystko ta ikona jest genialna zawsze się z tego śmieje :lol: niezła bania :P

Obrazek
Avatar użytkownika
p3ps1
 
Wiek: 41
Skąd: Wrocław

Re: Aquanuts - Deep Sea

Postprzez michal 19 gru 2009, 21:34

Ale on na tej imprezie gra original mix :D na transparence też jest original. Nawet dobrze brzmi... Choć ja nadal będę obstawał przy remixie Martina :]
'Es ist alles lächerlich, wenn man an den Tod denkt' T. Bernhard

"Wovon man nicht sprechen kann, darüber muß man schweigen" L. Wittgenstein
Avatar użytkownika
michal
 
Wiek: 39
Skąd: Koszalin


Powrót do Klasyki/Starsze

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 9 gości