Vengaboys - Kiss (Airscape Remix)

Trance | Positiva | 1999

Powrót do Klasyki/Starsze

Vengaboys - Kiss (Airscape Remix)

Postprzez Boguś 18 gru 2008, 17:17

Utwor, mysle bardzo dobrze znany dla kazdego szanujacego sie trance'owca :) Kapitalnie przerobiony kawalek. Kto slyszal oryginal to przybije mi piątke :D Ale nie ma sie co dziwic w koncu za zremixowanie zabral sie nie byle kto bo Svenson z Gielenem jako Airscape, a wszyscy wiemy jakie Ci panowie tworzyli utwory i jakie mega remixy robili. Jednym z nich jest wlasnie nieziemski remix do kawalka Vengaboys - Kiss. Za cholere czlowiek by nie zgadl, ze chodzi wlasnie o popowe Kiss :P Kawalek od samego poczatku bardzo szybko leci, pozniej piekny breakdown i jak czlowiek przy nim zamknie oczy to wraca wspomnieniami do najpiekniejszych lat tej muzyki, czesto gesto z lezka w oku. Nastepnie kawalek swietnie sie rozpedza i az nozki same zaczynaja tupac :D Kawal naprawde dobrej roboty. Klasyk przez wielkie K!

Dla porownania wrzucam tez wersje oryginalna :P



A tutaj juz wlasciwa wersja

Lotnictwo można pokochać jak kobietę. Nasza ukochana jest tą najwspanialszą, jedyną, najpiękniejszą. Kobiety bardzo często nie lubią maszyn latajacych, czują w nich konkurentki... I może słusznie...
Avatar użytkownika
Boguś
 
Wiek: 39
Skąd: Łowicz/Warszawa

Re: Vengaboys - Kiss (Airscape Remix)

Postprzez indecentnoise 23 gru 2008, 21:24

Haha Bogy, dzieki za ponowne wkrecenie Kiss. Normalnie mam chcice, zeby przycisnac go w Toruniu w sobote :D
ʎɐqǝ uo pɹɐoqʎǝʞ ɐ ʎnq ı ǝɯıʇ ʇsɐן ǝɥʇ sı sıɥʇ
Avatar użytkownika
indecentnoise
 
Wiek: 38
Skąd: Warszawa

Re: Vengaboys - Kiss (Airscape Remix)

Postprzez phantom 23 gru 2008, 22:46

Dla mnie kwintesencja kiczu, no ale faktycznie remix bardzo kreatywny, znany i lubiany :).
phantom
 
Wiek: 36
Skąd: wlkp.

Re: Vengaboys - Kiss (Airscape Remix)

Postprzez Helevorn 04 sty 2009, 21:15

Drugi filmik z youtube już niestety niedostępny.
Avatar użytkownika
Helevorn
 
Wiek: 37
Skąd: Warszawa


Powrót do Klasyki/Starsze

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 3 gości

cron