Rank 1 - Airwave

Trance | Free For All | 1999

Powrót do Klasyki/Starsze

Rank 1 - Airwave

Postprzez Boguś 18 gru 2008, 17:37

Obrazek

Obrazek

Ten utwor zna chyba kazdy. Dla mnie to jedna z najpiekniejszych produkcji w historii muzyki trance. Juz od samego poczatku utwor pieknie plynie, ale to co sie dzieje w breakdownie jest NIE DO OPISANIA! Tego po prostu nie da sie wyrazic slowami, to trzeba posluchac i przekonac sie na wlasne uszy, jakie emocje potrafi wywolac ten kawalek. Naprawde ciezko ubrac piekno tego kawalka w jakiekolwiek slowa! Zarowno oryginał jak i wersja Rank 1 vs. Dutch Force remix kapitalne!
Po prostu mowiac krotko klasyka przez ogromne K!!



Lotnictwo można pokochać jak kobietę. Nasza ukochana jest tą najwspanialszą, jedyną, najpiękniejszą. Kobiety bardzo często nie lubią maszyn latajacych, czują w nich konkurentki... I może słusznie...
Avatar użytkownika
Boguś
 
Wiek: 39
Skąd: Łowicz/Warszawa

Re: Rank 1 - Airwave

Postprzez Kubo 18 gru 2008, 19:26

Klasyczny hymnowiec z gatunku latawcow. Niezwykle euforyczny numer z piekna melodia, ktora pewnie wiekszosc z nas zna i kojarzy :) Teraz niestety takich walkow juz nie ma i nie bedzie, szkoda bo to jest wlasnie piekno trance'u.
Avatar użytkownika
Kubo
The Invincibles
 
Wiek: 37
Skąd: Zamość

Re: Rank 1 - Airwave

Postprzez Vidia 05 sty 2009, 10:40

Bardzo lubię ten kawałek i melodię którą on zawiera, a moją ukochaną wersją jest Breathing (Breaks Mix) . To normalnie jest masakra. Bezwokalowa wersja może być, ale ta z wokalem po prostu wywołuje nieopisaną ilość emocji. I jeszcze piękny prosty text. Świetna produkcja. Zdarzyło mi się przy niej wzruszyć do łez.
Vidia
Die Sehnsucht.
 
Skąd: Mazowsze


Powrót do Klasyki/Starsze

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 3 gości

cron