Dutch Force - Deadline/Till Midnight

Trance | Smash Trax | 1999

Powrót do Klasyki/Starsze

Dutch Force - Deadline/Till Midnight

Postprzez Boguś 18 gru 2008, 19:17

Obrazek

:arrow: Deadline
:arrow: Till Midnight

Kolejne dwa klasyki moim zdaniem, z czego na pewno znacznie bardziej popularniejsze to Deadline. Kawalek z piekna melodia, slicznym pianinem, jak i w charakterystycznym stylu Benno. Kawalek przekatowalem niezliczona ilosc razy, zarowno w tej wersji jak rowniez w kapitalnej wersji Lovetrance. Mysle, ze znacznej wiekszosci z Was obie wersje doskonale znane :)
Till Midnight: Moge sie przyznac bez bicia, ze poznalem go znacznie pozniej niz Deadline, a to za sprawa mojego przyjaciela z Zamościa aka Kubo :D Kapitalny latawiec na sloneczne dni. Mysle, ze jakbym uslyszal teraz na jakiejs imprezie, to odplynalbym calkowicie. Bardzo mi sie podoba breakdown w tym kawalku, piekna melodia plus ten mega cieplutki glosik uuuaaa uuuaaa no mozna sie rozmarzyć calkowicie. Kapitalny numer do posluchania z dziewczyną i nie tylko :P Az lezka kreci sie w oku jak sie slucha :roll: :roll:

Lotnictwo można pokochać jak kobietę. Nasza ukochana jest tą najwspanialszą, jedyną, najpiękniejszą. Kobiety bardzo często nie lubią maszyn latajacych, czują w nich konkurentki... I może słusznie...
Avatar użytkownika
Boguś
 
Wiek: 39
Skąd: Łowicz/Warszawa

Re: Dutch Force - Deadline/Till Midnight

Postprzez peterhol9 24 gru 2008, 15:53

Till midnight jest nudny jak flaki z olejem, z kolei Deadline.... Śliczne. Zarówno wersja z wokalem, jak i bez wkręca i to baardzo. Do tego ulubiony mój instrument w trance, czyli paninko :)
I LOVE RUSSIAN AND GREEK PROGRESSIVE

Obrazek
Avatar użytkownika
peterhol9
yoma
 
Wiek: 38
Skąd: Tomaszów Lubelski/Lublin

Re: Dutch Force - Deadline/Till Midnight

Postprzez Kubo 25 gru 2008, 14:02

Piotrek.. Till midnight bardzo fajny numer. Lekki, cieply i przyjemny w dotyku :D Taki plywaczek troszeczke przypomina mi Soft light swoja budowa i klimatem (a SF to dla mnie mistrz) ;)

Deadline jest znacznie bardziej znane i zapewne bardziej cenione przesz ludzi :> Ktoz nie zna tego charakterystycznego pianka ? :) Remix Icone i Lovetrance tez dobry, jednak originalu nic nie przebije.
Avatar użytkownika
Kubo
The Invincibles
 
Wiek: 37
Skąd: Zamość


Powrót do Klasyki/Starsze

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 3 gości

cron