The Quest - C Sharp/Shaken Not Stirred/Soltitude

Trance | In Trance We Trust | 1999

Powrót do Klasyki/Starsze

The Quest - C Sharp/Shaken Not Stirred/Soltitude

Postprzez Boguś 18 gru 2008, 19:47

Obrazek

:arrow: C-Sharp
:arrow: Shaken Not Stirred
:arrow: Soltitude

Najbardziej popularne z calej trojki to oczywiscie przegenialne C-Sharp. Jest wsrod nas osoba co tego nie zna? Nie sądze.. chyba dluzszy komentarz zbedny kazdy wie o co chodzi.. KLASYK :] Z innych wersji na uwage mysle zasluguje spokojna interpretacja tego utworu, a mianowicie Mackers 'Pianos at Dawn' Remix.

Shaken Not Stirred: na pewno duzo mniej popularne niz C-Sharp, ale to nie znaczy, ze jakis slabiak czy cos. Mi sie bardzo podoba i mialem taki moment, ze nie moglem sie oderwac od sluchania tego. Wymiekam sluchajac, rozklada mnie ten numer \o/ I ten syntezator no cos pieknego :D

Soltitude: wypada najslabiej.. jakos nie moge sie przekonac.

C-Sharp


C-Sharp (Mackers 'Pianos at Dawn' Remix)


Shaken Not Stirred


Solitude
Lotnictwo można pokochać jak kobietę. Nasza ukochana jest tą najwspanialszą, jedyną, najpiękniejszą. Kobiety bardzo często nie lubią maszyn latajacych, czują w nich konkurentki... I może słusznie...
Avatar użytkownika
Boguś
 
Wiek: 39
Skąd: Łowicz/Warszawa

Re: The Quest - C Sharp/Shaken Not Stirred/Soltitude

Postprzez Kubo 19 gru 2008, 19:09

C-Sharp to jeden z tych klasykow przy ktorych opada szczeka. Klasyka upliftingu i moze byc podawany jako przyklad jak wykrecic idealny walek. Utwor caly czas sie rozwija, zwalnia pokazujac swe piekno i znowu sie napedza gwalcac uszy sluchacza :mrgreen:
Avatar użytkownika
Kubo
The Invincibles
 
Wiek: 37
Skąd: Zamość

Re: The Quest - C Sharp/Shaken Not Stirred/Soltitude

Postprzez Juma 19 gru 2008, 19:23

dopadniecie tego vinyla jest dosc trudne choc nie niemozliwe, klasyczny utwor,

"moze byc podawany jako przyklad jak wykrecic idealny walek" +1,

u mnie zaraz po Born Slippy ;]
Avatar użytkownika
Juma
 

Re: The Quest - C Sharp/Shaken Not Stirred/Soltitude

Postprzez peterhol9 21 gru 2008, 15:21

do C sharp powstał remake w postaci Tomonari & Tommy Pie- C sharp, z bardzo dobrymi mixami od Markusa Schulz i Mike Shivera, jednak..nijak się mają do oryginału, który jest absolutnie genialny. Pamiętam jak fajnie słuchało się go podczas setu Tiesto z trance energy 2000. Sampel służy mi jako dźwięk dzwonka telefonu od mamy, więc chyba pozostały komentarz zbędny ... :D
I LOVE RUSSIAN AND GREEK PROGRESSIVE

Obrazek
Avatar użytkownika
peterhol9
yoma
 
Wiek: 38
Skąd: Tomaszów Lubelski/Lublin


Powrót do Klasyki/Starsze

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 1 gość

cron