Traveller - Bright Sign

Trance | Suck Me Plasma | 2000

Powrót do Klasyki/Starsze

Traveller - Bright Sign

Postprzez p3ps1 17 sty 2010, 11:32

Obrazek

Label: Suck Me Plasma
Artist : Andreas Schmidt , Marcus Kreck
Country: Germany
Released: 2000
Genre: Electronic
Style: Trance

Tracklist
A Bright Sign (Club Mix) 7:54
B Bright Sign (Trance Mix) 7:20

Pewnie projekt Traveller nie jednemu z forumowiczów nic nie mówi pod projektem kryją się Andreas Schmidt , Marcus Kreck znani bardziej jako Marc La Cruz , Ace Da Brain.Owe Duo kryje się również pod projektami Airfire oraz Sonic Inc. Jako Airfire wraz z Talla 2XLC zrobili genialne No signs of life czy Sonic Inc - The Taste of Summer gdzie swego czasu Armin grywał ostro zremixowaną wersje (Fire & Ice). Nie sądziłem że najtrudniej jest napisać kilka słów o numerze do którego czuje się wielki sentyment , zawsze będę miał wrażenie że słowa nie wyraża tego co czuje i przezywam słuchając ten numer.. wracają jak migawki cudownie spędzone chwile... Pełna melancholia, skupienie jakie towarzyszą chwili w której z głośników wydobywa się magia dźwięków. Trance z krwi i kości, upliftingowa bomba.Wersja radio edit w tym wypadku również zasługuje na wzmiankę iż do wejścia w break down dodany jest genialny wstęp ,którego najkrócej można nazwać "przebudzenie przyrody" owa wersje można usłyszeć na kompilacji Basic Instinct z 2001 od samego Armina.

Club Mix


Trance Mix


z Basic Instinct (Radio Edit)
Ostatnio edytowano 18 sty 2010, 11:02 przez p3ps1, łącznie edytowano 1 raz
Obrazek
Avatar użytkownika
p3ps1
 
Wiek: 41
Skąd: Wrocław

Re: Traveller - Bright Sign

Postprzez demens 17 sty 2010, 15:00

Wspaniała produkcja. Nawet umieściłem ją kiedyś w jednym z konkursów ID. Mowa tu o wersji Trance Mix, która jest wg mnie najlepsza.

Jako, że numer został wydany w czasach, kiedy ja o muzyce elektronicznej wiedziałem tyle co polonista o wpływie pola grawitacyjnego na fotony, to nutę poznałem dopiero jakieś dwa lata temu. Od razu zwróciło moją uwagę filigranowe, czyste transowe brzmienie, a zarazem moc bijąca z utworu. Jedna z najlepszych i najbardziej charakterystycznych produkcji tamtego okresu jaką miałem przyjemność poznać, szkoda tylko że tak późno :/
demens
 
Wiek: 34
Skąd: łódzkie


Powrót do Klasyki/Starsze

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 7 gości