Sundriver - Feel

Trance | Red Force/Digital Only? | Jun 2008

Powrót do Klasyki/Starsze

Sundriver - Feel

Postprzez Vidia 23 lut 2010, 13:42

Feel (Original Mix) 10:04
Feel (Nitrous Oxide Remix) 8:40
Feel (Robert Burian Remix) 7:37
Feel (Underwater Remix) 9:28
http://www.discogs.com/Sundriver-Feel/master/26579
________________________________________________
Jestem bardzo dumna z tego Polaka!
Original Mix - urzekł mnie od razu! Prawdę mówiąc, spodziewałam się czegoś nieco słabszego;) Długi, dziesięciominutowy kawałek. Prosta melodia wchodzi już po minucie.. może i banalna, ale nie mogę się od niej oderwać. Śliczne transowe dźwięki około 3.10. Przez cały utwór powtarza się ten motyw melodyczny, podlegając niewielkim przekształceniom. Około 4.20 - lekkie brejki;] Ok. 7.00 urozmaicenie wnosi gitara. Właściwie nie wiem dokładnie, co poza melodią mnie pociąga w tej produkcji - chyba lekkość i klimat! Zdecydowanie jeden z najlepszych wypieków roku 2008. Szkoda, że tak późno go poznałam!
Nitrous Oxide Remix: mocny dół, ale około 2.00 pojawiają się ładne, delikatne transowe dźwięki, ogólnie przyjemny breakdown:> Motyw melodyczny taki sam jak w oryginale. Pod koniec czwratej minuty wszystko zaczyna pędzić, jak należy ;] Trzeba przyznać, że Nitrous odwalił tutaj całkiem niezłą robotę. U mnie jest to jeden z jego lepszych remixów czy też w ogóle wytworów. Pogodny, przyjemny kawałek, do którego chce się wracać. Jak na obecną kondycję muzyki trance jest to bardzo dobre.
Robert Burian Remix - popierdziawka, która w ogóle do mnie nie trafia. Podziwiam tego, kto tego może słuchać ;) To jest ogniwo, które szpeci cały release
Underwater Remix - bardzo przyjemny, taki wesoły;] 4:05 < miodzio..
Całe wydawnictwo zasługuje na uwagę i jest grube, pomijając remix Buriana
Vidia
Die Sehnsucht.
 
Skąd: Mazowsze

Powrót do Klasyki/Starsze

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 13 gości