Kai Tracid - 4 Just 1 Day

Trance/Hardtrance | 2002/2003 | Epic

Powrót do Klasyki/Starsze

Kai Tracid - 4 Just 1 Day

Postprzez Vidia 29 mar 2010, 14:13

1 4 Just 1 Day (Video Cut) 3:43
2 4 Just 1 Day (Energy Mix) 8:02
3 4 Just 1 Day (ATB Remix) 9:04
4 4 Just 1 Day (Club Mix) 8:16
5 4 Just 1 Day (Orchestra Version) 3:57
6 4 Just 1 Day (Derb Remix) 9:26
7 4 Just 1 Day (Emmanuel Top Remix) 7:37
________________________________________

(Video Cut) - bardzo lubię. Dla mnie nieco za krótkie, ale dobre. Przed chwilą po raz pierwszy obejrzałam video - trochę spłyca sam kawałek.. przynajmniej takie mam wrażenie..
(Energy Mix): dlaczego on już nie robi takich kawałków? Piękny hardtransowy twardy ‘dół’... 1:50 < świetny brejkdałn z jednym z mych ulubionych tekstów.. Około 2:30 wkracza nowy , gniotący motyw.. 3:43 < melodia która przynosi chwilę ‘wytchnienia’... Potem dzieje się coś niezwykłego ;) Przenikają się dwie pierwszoplanowe linie melodyczne.
Hard trance & acid... Kto teraz robi tego rodzaju utwory?
ATB remix: Lubię taki stary transowy podkład. 3:50 – brejkdałn z pianinkiem mi się nawet podoba. Poźniej jakby troszkę czegoś brakuje, ale to jest jeszcze całkiem przyzwoity remix od andre.
Orchestra: Króciutka i być może najciekawsza z wersji. Bardzo dobry pomysł i za niego brawa. Aczkolwiek potencjał nie do końca został wykorzystany; lepiej brzmiałoby to zagrane przez prawdziwą orkiestrę. Można by też spróbować bardziej rozbudować kompozycję. (Na przykład zrobić drugą dłuższą.)
Emmanuel Top: bardziej techniczne podejście, podoba mi się. Jest może ciut monotonnie, ale i niepokojąco. Taki ‘ciemny’ kawałek.
Derb Remix: Może to nie jest mój najulubieńszy hardtrans, ale coś w sobie ma. Mocne uderzenie, niektóre dźwięki b. charakterystyczne. Nie taki zły remix wcale.
Obrazek
:blowkiss:
Ostatnio edytowano 07 kwi 2010, 16:09 przez Vidia, łącznie edytowano 2 razy
Vidia
Die Sehnsucht.
 
Skąd: Mazowsze

Re: Kai Tracid - 4 Just 1 Day

Postprzez bAchoR 29 mar 2010, 14:29

oooo i Kai Tracid Ci się podoba :) Wiem to !

Video Cut i Remix ATB to miód na serce mojej skołatanej życiem duszy :)

4J1D zawsze kojarzy się z najlepszymi czasami mojej nędznej, pełnej wielu porażek egzystencji.
Dejan S. - Behind The Mountains (Original Mix) <3 <3 -> mój nowy przyjaciel.
bAchoR
Dwight Mayweather
 
Wiek: 37
Skąd: nigdzie i nigdy

Re: Kai Tracid - 4 Just 1 Day

Postprzez Freezer 29 mar 2010, 15:06

Jak dla mnie mega, mega, mega numer :) Ten teledysk to widzialem z 500 razy. Poprawia mi za każdym razem humor jak go włączę, a wersje? Video Cut i Energy Mix wypadają najlepiej, Emmanuel Top też nieźle. Raczej słabo ATB i Derb.
Avatar użytkownika
Freezer
Shipwrecked
 
Wiek: 36
Skąd: Wrocław

Re: Kai Tracid - 4 Just 1 Day

Postprzez Vidia 30 mar 2010, 10:39

bAchoR napisał(a):oooo i Kai Tracid Ci się podoba Wiem to !

mało której kobiecie się pewnie nie podoba ;)
Freezer napisał(a):Ten teledysk to widzialem z 500 razy.

ja na razie tylko raz ;] Jednak sam utwór, zwłaszcza jego tekst, odczuwałam jakby głębiej jeszcze przed zobaczeniem teledysku. Może dlatego, że jest trochę tak, iż słuchając jakiegoś dobrego numeru, z którym czujesz się emocjonalnie związany, sam sobie w głowie układasz do niego teledysk - często nieświadomie.
Co do poprawiania humoru - mnie go poprawia całe to wydawnictwo, ładna melodia zapadająca w pamięć i tekst, który bynajmniej do płytkich i mało odkrywczych nie należy.
Vidia
Die Sehnsucht.
 
Skąd: Mazowsze

Re: Kai Tracid - 4 Just 1 Day

Postprzez peterhol9 29 gru 2010, 1:52

day..day..day...day.. and so on. Ogólnie jest to ponadczasowe cudo. Zarówno energy mix, jak i wersja andre oraz radio edit (video cut) wyrywają z kapci za kazdym razem, gdy włączam tjuna. !!
I LOVE RUSSIAN AND GREEK PROGRESSIVE

Obrazek
Avatar użytkownika
peterhol9
yoma
 
Wiek: 38
Skąd: Tomaszów Lubelski/Lublin

Re: Kai Tracid - 4 Just 1 Day

Postprzez GiB 19 cze 2012, 12:42

to były czasy :mrgreen: ten prosty, wesoły, bardzo melodyjny trance :roll: Kai Tracid jeden z moich ulubionych z tamtych lat ...
GiB
 
Wiek: 35
Skąd: Sieradz


Powrót do Klasyki/Starsze

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 3 gości

cron