Goldenscan - Sunrise (Pulser's 6 AM Vocal Mix)

ATCR 2000 / trance

Powrót do Klasyki/Starsze

Goldenscan - Sunrise (Pulser's 6 AM Vocal Mix)

Postprzez michal 01 maja 2010, 9:54



Andy Perring w najwyższej formie. Legendarny utwór, genialny remix. Jakoś więcej nic do dodania nie mam :D oprócz tego, że remix ten jest trochę zapomniany i pomijany w wyliczankach 'top'. Polecam!
'Es ist alles lächerlich, wenn man an den Tod denkt' T. Bernhard

"Wovon man nicht sprechen kann, darüber muß man schweigen" L. Wittgenstein
Avatar użytkownika
michal
 
Wiek: 39
Skąd: Koszalin

Re: Goldenscan - Sunrise (Pulser's 6 AM Vocal Mix)

Postprzez TBk2000 01 maja 2010, 13:20

Podziwiam Twoja pasje do wyszukiwania starych genialnych numerow :D, choc za Sunrise kopac gleboko nie musiales ;). Jeden z tych numerow o ktorych wspominajac mozna powiedziec "to byly czasy" :D. To wlasnie takie numery dzisiejsi wydawcy powinni wydawac w cyfrowych reedycjach, to a propos tego co robi dzis Armada z kawalkami sprzed kilku lat, tym bardziej, ze niektore starsze kawalki jest niezwykle trudno zdobyc chocby w zadowalajacej jakosci.
Avatar użytkownika
TBk2000
Allah Akbar !
 
Wiek: 42
Skąd: tak

Re: Goldenscan - Sunrise (Pulser's 6 AM Vocal Mix)

Postprzez phantom 01 maja 2010, 16:43

TBk2000 napisał(a):tym bardziej, ze niektore starsze kawalki jest niezwykle trudno zdobyc chocby w zadowalajacej jakosci.

Czasem niewiele da się z tym zrobić. Albo label upadnie, albo nie ma dobrej woli właściciela, jak np. z Perfecto.

Wielki problem jest m.in. z "Piledriver" Amoeba Assassin, który nie zachował się w dobrej jakości na winylu, zresztą trudno go zdobyć, a o mp3 można zapomnieć. Pomijam już to, że jeśli nawet trafi się jakiegoś zakurzonego klasyka w wersji cyfrowej, to czasem brzmi on tak samo jak rip (miałem tak z "The Fade (Fade Mix)" AMbassadora z trackitdown).

A od Goldenscanów zawsze lubiłem też "Of Our Times" w remiksie Super8a.
phantom
 
Wiek: 36
Skąd: wlkp.

Re: Goldenscan - Sunrise (Pulser's 6 AM Vocal Mix)

Postprzez Rapture 02 maja 2010, 11:37

TYlko remix Tiesto. Remix Perringa denerwujacy troche przez ten euro-transowy bassline.
Obrazek
Avatar użytkownika
Rapture
Syn Wisternoffa, Brat Rosena
 
Wiek: 34
Skąd: Szczecin/Wrocław, PL


Powrót do Klasyki/Starsze

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 10 gości