DJ Tiësto - Flight 643

Trance | Magik Muzik | 2001

Powrót do Klasyki/Starsze

DJ Tiësto - Flight 643

Postprzez indecentnoise 24 gru 2008, 11:00

Flight 643:


Melodia tego numeru zrodzila sie w glowie Tijsa podobno podczas lotu samolotem, gdy ten wpadl w turbulencje (samolot, nie Tiesto, chociaz kto on tam go wie) :lol: Numer na tyle charakteryczny w swej prostocie i charakterystycznej barwie, ze zajmuje wysokie miejsce w historii muzyki Trance.

643 (Love's On Fire):

Co by podwojnie napchac kieszenie, juz rok pozniej wyszla wersja wokalna Flight 643 z Suzanne Palmer. Za radiowke (video powyzej) posluzyl wet&hard'owy remix Oliver'a Klein'a. Mega wielkim fanem nie jestem.

Do polecenia nadaja sie szczegolnie remixy Orkidea (Flight 643) oraz Oliver'a Lieb'a (643 (Love's On Fire)).
ʎɐqǝ uo pɹɐoqʎǝʞ ɐ ʎnq ı ǝɯıʇ ʇsɐן ǝɥʇ sı sıɥʇ
Avatar użytkownika
indecentnoise
 
Wiek: 38
Skąd: Warszawa

Re: DJ Tiësto - Flight 643

Postprzez Monisia 24 gru 2008, 11:02

to był hit dyskotekowy, mi tam się podoba to do tej pory ;) nawet czasem można na jakieś jampie posłuchać stare niegdyś dobre Tiesto :D
jak się nie ma co się lubi, to się lubi co się ma
Avatar użytkownika
Monisia
black diamond
 
Wiek: 35
Skąd: Wawa-Turek

Re: DJ Tiësto - Flight 643

Postprzez peterhol9 24 gru 2008, 12:02

kiedyś za Lotem "Sex za darmo" ( :D ) nie przepadałem. ale ostatnie lata zrobiły taki myk, że wracając do takich właśnie pozycji jak 643, czy Touched by the sun po prostu łezka kręci się w oku. kawałkiem, który właśnie z dzisiejszej perspektywy urasta do miana klasyku, o ile nie trance, to właśnie Tiesto :)
I LOVE RUSSIAN AND GREEK PROGRESSIVE

Obrazek
Avatar użytkownika
peterhol9
yoma
 
Wiek: 38
Skąd: Tomaszów Lubelski/Lublin


Powrót do Klasyki/Starsze

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 5 gości

cron