Katana - Silence

Trance | Netrecord-Z | 1999

Powrót do Klasyki/Starsze

Katana - Silence

Postprzez indecentnoise 24 gru 2008, 12:01

Silence (Signum Remix):


In Silence (Txitxarro Mix):


In Silence (Ron van Den Beuken Remix):


"Silence" Randy'ego Joubert'a - track zagadka. Nie ma nigdzie oryginalu, wersja video to remix Signum (jedna z topowych produkcji w ich dyskografii, oraz najlepsza wersja numeru w historii), pozostale remixy od Aquarium, Antic (Katana + The Freak), C7 (Central Seven) oraz Gary'ego D.

Piec lat pozniej pojawia sie In Silence pod aliasem Randy Katana, rowniez bez wersji oryginalnej, natomiast z wersjami Txitxarro (niby to jest oficjalna i podstawowa wersja tego singla - wyprodukowana przez Randy'ego, natomiast sama nazwa Txitxarro odnosi sie do nazwy klubu na polnocy Hiszpanii), Salinas Summer oraz Ron'a van den Beuken'a.
ʎɐqǝ uo pɹɐoqʎǝʞ ɐ ʎnq ı ǝɯıʇ ʇsɐן ǝɥʇ sı sıɥʇ
Avatar użytkownika
indecentnoise
 
Wiek: 38
Skąd: Warszawa

Re: Katana - Silence

Postprzez Monisia 24 gru 2008, 14:51

mi się od początku podobał ten wałek ;) wyjątkowo przyjemny dla ucha ;)
jak się nie ma co się lubi, to się lubi co się ma
Avatar użytkownika
Monisia
black diamond
 
Wiek: 35
Skąd: Wawa-Turek

Re: Katana - Silence

Postprzez phantom 24 gru 2008, 16:10

indecentnoise napisał(a):Txitxarro (niby to jest oficjalna i podstawowa wersja tego singla - wyprodukowana przez Randy'ego, natomiast sama nazwa Txitxarro odnosi sie do nazwy klubu na polnocy Hiszpanii)

Pewnie tak, bo nazwa tej wersji to "Txitxarro Mix", a nie "Remix", więc wskazuje na to, że pochodzi od autora pierwowzoru. Nie wiedziałem, że jest to jedynie interpretacja kawałka nagranego kilka lat wcześniej. Tak czy inaczej, Txitxarro Mix dla mnie najciekawszy i najlepszy.
phantom
 
Wiek: 36
Skąd: wlkp.

Re: Katana - Silence

Postprzez Kubo 25 gru 2008, 13:53

Ta pani na youtube In Silence (Txitxarro Mix) ma fajne doleczki :blowkiss: Jak dla mnie najlepsza wersja tego klasyku. na drugim miejscu stawiam wersje Signum. Strasznie wkrecajacy numer :ugeek: :stereo:
Avatar użytkownika
Kubo
The Invincibles
 
Wiek: 37
Skąd: Zamość


Powrót do Klasyki/Starsze

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 1 gość

cron