Michna - Magic Monday

IDM, glitch | Ghostly International | 2008

Powrót do Inne

Michna - Magic Monday

Postprzez phantom 22 cze 2009, 14:10

Michna - "Magic Monday"

Obrazek

Wytwórnia: Ghostly International
Gatunek: IDM
Rok wydania: 2008


Lista utworów:
01 - Triple Chrome Dipped (3:59)
02 - Swiss Glide (3:47)
03 - Believe in It (3:34)
04 - Skunk Walk (4:55)
05 - Bumper Car Masters (5:37)
06 - Levitation (5:02)
07 - Raw Paw (4:24)
08 - Redline Flights (4:53)
09 - Do What You Want to Do (2:46)
10 - Italian Visitor (1:45)
11 - Avant (3:54)
12 - Third Orbit (3:21)

Album, na który uwagę środowisku klubowej elektroniki zwrócił James Zabiela, umieszczając na swoim "Masters Series" kawałek autorstwa szerzej nieznanego Adriana Michny - "Believe in It". Jest to jednak tylko ułamek kunsztu obu wydawnictw. "Magic Monday" nazwałem pochopnie IDM, choć różnorodność tu niemała, a ja nie czuję się kompetentny ani zobowiązany, by na siłę szukać dalszych określeń. Krążek należy do konceptualistycznych i wyraźnie czuć, że tego po prostu trzeba posłuchać w całości. Przedstawienie dopełniają wplecione dialogi, przeróżne odgłośy i wcale nie zdziwiłbym się, gdyby to właśnie od Michny Zabiela podchwycił pomysł na podobną realizację pierwszej płyty "Masters Series Part 12". Wprawdzie albumu wyjątkowo dobrze słucha się podczas słonecznego poranka, a dzisiaj raczej pochmurnie i pora nie ta. Mimo to warto zafundować sobie magiczny poniedziałek.

"Bumper Car Masters" :blowkiss:
phantom
 
Wiek: 36
Skąd: wlkp.

Re: Michna - Magic Monday

Postprzez paauli_83 03 lip 2009, 14:08

Wczoraj zrobiłam sobie odsłuch, chodź nie był to poniedzialek to był to słoneczny dzien...szczerze bardzo pozytywne wrazenia, miło sie słucha, a kawałki maja taka fajna pozytywna energie, która powoduje ze fajnie mozna sie nakrecic :)
Avatar użytkownika
paauli_83
 
Wiek: 40
Skąd: from your head


Powrót do Inne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 5 gości