Nowy album A.M.Samurai - The First Element

Powrót do Inne

Nowy album A.M.Samurai - The First Element

Postprzez AMSamurai 14 lip 2009, 0:12

Witam

Mam przyjemność poinformować, że po wielu miesiącach opóźnienia nakładem wytwórni Spacesound Records ukazał się mój pierwszy album "The First Element". Płyta zawiera 80 min. - 17 utworów dynamicznej muzyki z pogranicza elektroniki, spacesynth z pewnymi elementami wspólnymi stylu Michaela Cretu. Album jest już dostępny przez internet. Na mojej stronie http://www.samurai.street.pl znajduje się dokładniejsza prezentacja płyty.

Z okazji premiery albumu przygotowałem także coś gratis. Na mojej stronie można pobrać darmowego maxi singla Game 42 zawierającego 6 remixów tego utworu, teledysk oraz okładkę do wydrukowania. Jest też trochę zdjęć z produkcji teledysku.

Miłego słuchania i oglądania.

Obrazek
AMSamurai
 

Re: Nowy album A.M.Samurai - The First Element

Postprzez Sagi 14 lip 2009, 9:40

po zobaczeniu teledysku odechcialo mi sie badac tych 6 remixow a tym bardziej kupowac takie cos :roll: byc moze znajdzie to swoich odbiorcow ale chyba nie tutaj, polecam ftb albo cos takiego...ogolnie to wali plastikiem i tandeta na kilometr..szkoda ze takie projekty dostaja ciezka kase ktora potem idzie na taki muzyczny szrot ble :?
Avatar użytkownika
Sagi
 

Re: Nowy album A.M.Samurai - The First Element

Postprzez sector 14 lip 2009, 16:32

nie moge :- D vodko pozwul zyc! tej calej Pani Anette przydalby sie jakis dobry rework glosu, bo ze spiewaniem to ma tyle wspolego co nic :- D
Avatar użytkownika
sector
the king of bongo!
 
Wiek: 38
Skąd: /dev/null

Re: Nowy album A.M.Samurai - The First Element

Postprzez AMSamurai 14 lip 2009, 20:47

Witam ponownie,

Chciałbym jedynie sprostować jedną sprawę. Ten projekt nie dostał żadnej ciężkiej kasy, ba nie dostał w ogóle żadnej kasy. Cała scenografia jest wykonana metodą domową łącznie ze strojem robota, a teledysk inicjatywą kilku osób.

Gdyby ktoś chciał posłuchać próbek pozostałych utworów z albumu "The First Element" to okazałoby się, że mają więcej wspólnego z muzyką elektroniczną, niż dyskotekową. Pierwotnie utwór Game 42 także był muzyką elektroniczną (wersja jest na singlu), ale prawda jest jednak taka, że samą elektroniką w ogóle nikt by się nie zainteresował.

Dziękuję za opinie i poświęcony czas.
AMSamurai
 

Re: Nowy album A.M.Samurai - The First Element

Postprzez sector 14 lip 2009, 22:21

Pomine muzyke, bo to powiedzmy kwestia gustu, ale czy naprawde nie lepiej bylo juz zaprosic kogos do spiewania, kto przynajmniej umie spiewac? Mi ta laska przypomina Frytke i '2 golebie w gore wzbily sie' :?

btw. numery z myspace so o niebo lepsze. Nie jest to napewno nic dla mnie i mysle, ze na tym forum nie znajdziesz raczej fanow, ale powodzenia.
Avatar użytkownika
sector
the king of bongo!
 
Wiek: 38
Skąd: /dev/null


Powrót do Inne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 2 gości

cron