Tiesto - Kaleidoscope

Magik Muzik/Black Hole | 2009

Powrót do Inne

Re: Tiesto - Kaleidoscope

Postprzez peterhol9 15 lis 2009, 11:55

oby ten ISOS był ostatnim.. Żal mi serce ściska, jak tacy goście, których cenię odchodzą od piknej muzyki do głębin pełnych shitu. Tak dzieje się ze Steurem, Taucherem (wiem, wiem, teraz byc może jest bardziej ceniony za mroczne progi, ale dla mnie Taucher to ten od Winterlove, ayli itd.)i wspomnianym Tiesto..
I LOVE RUSSIAN AND GREEK PROGRESSIVE

Obrazek
Avatar użytkownika
peterhol9
yoma
 
Wiek: 38
Skąd: Tomaszów Lubelski/Lublin

Re: Tiesto - Kaleidoscope

Postprzez JoseDiablo 15 lis 2009, 13:04

peterhol9 napisał(a):ja teraz zapytam tylko o jedno odnośnie powyższego postu.. ile osób stworzyło Delerium - silence(tiesto rmx)?


Tutaj sprawa wygląda nieco inaczej, wszak jest to remiks przecież a nie autorska produkcja. Natomiast akurat w tym remiksie porównując ze starszymi produkcjami Holendra mamy jakiś punkt zaczepienia.

Wg mnie melodyjna strona produkcji Tiesto w większej mierze była zasługą "inżynierów" z którymi współpracował - czy to w duecie z 1/2 Rank1, czy z Arminem, Corstenem i Fijnemanem. Dla mnie Tiesto zawsze miał ciągotki w kierunku bardziej technicznych, kwaśnych sampli.

phantom napisał(a):Może ludzie to kupią, ale ja raczej nie :)


Eh, Phantom, Ciebie nawet nie podejrzewałbym o to ;P ale siła marketingu i promocji robi swoje, co za tym idzie o odpowiedni popyt na tę pozycję raczej się nie obawiam ;)

phantom napisał(a):Myślę, że jemu naprawdę podoba się ta muzyka.


Heh, podejrzewam, że niestety tak. Powyższy post nieco ironicznie napisałem. Co nie zmienia faktu, że facet jest oderwany od rzeczywistości. Zresztą wszyscy wiemy, że gdyby miał takie początki na scenie jak Kaleidoscope to Breda miałaby o jednego znanego mieszkańca mniej ;P

phantom napisał(a):Jeszcze w lipcu Tiesto twierdził, że ISOS 7 może być ostatnią z cyklu, co po późniejszych wydarzeniach wydaje się bardziej niż prawdopodobne ;).


Sugerując się Magikami można odnieść takie wrażenie. Ale jak to mówią - pożyjemy, zobaczymy :)

Zresztą szkoda czasu na dywagacje w tym temacie ;)
Avatar użytkownika
JoseDiablo
 
Wiek: 38
Skąd: Krk

Poprzednia strona

Powrót do Inne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 7 gości

cron