Armin van Buuren - Mirage

Powrót do Inne

Armin van Buuren - Mirage

Postprzez peterhol9 28 lip 2010, 17:52

Obrazek
Obrazek

I stało się. Wielki Armin podał tracklistę swych wielkich wypocin swego nowego albumu. Łał..szykuje się, jak to nazywacie, niezłe pierdolnięcie....

Kod: Zaznacz cały
Armin Van Buuren Writes:

It's the album the entire dance scene has been waiting for. After months of hard work and creativity, the number one DJ in the world delivers his fourth artist album. Armin van Buuren is proud to present to you: 'Mirage'. Armin:"Mirage has been the biggest project I've ever worked on. There's so many hours in this. Work started two years ago when I actually built a completely new studio for this project. Many new techniques were used and most of all I had so much fun creating this with the many people that are involved. It was a journey, an epic one!"

'76', 'Shivers' and 'Imagine' are still etched in memory of millions of dance music lovers. Fresh memories will be made as soon as the album hits stores on September 10th 2010. 'Mirage' reveals a side of Armin his fans haven't heard yet and takes in its listeners with new and surprising collaborations. Within the 2 years of endless jamming and producing, Armin invited artists like Sophie Ellis-Bextor, Ferry Corsten, BT, Nadia Ali, Guy Chambers, Christian Burns and Adam Young of Owl City into his studio.

As the first single of the album, Armin chose 'Full Focus', an instrumental track set to fill arenas, clubs and scorch across the festival terrains set up for the summer of 2010. Armin:"The first track of the album has been a sure shot in my sets for quite a while now. I decided to come back with an instrumental trancer right before summer and all the big festivals. Half of my new album will be instrumental trance, but with the sound of 2010."

Right after summer, it's time for the full 'Mirage' album to take over. Inspired and influenced by many different types of music, 'Mirage' is more diverse than any other Armin album before. His collaboration with Sophie Ellis-Bextor, 'Not Giving Up On Love' is a perfect example of that, combining the best of both worlds. Armin:"The Nervo Sisters, Sophie Ellis-Bextor and me met up to write the vocals for 'Not Giving Up On Love'. I was thrilled to work with them on this. We gave it a more analog feel with some real drums, to give it a pop-rock feel. We also put a piano top line on the track and then the vocals of Sophie, which I think is a win. It's a lush summer tune with an epic vocal that gets stuck in your head and cheers you up!"

'Mirage' is filled with musical fusions and surprising interpretations, from the orchestral masterpiece of title track 'Mirage', deep trance track 'I Don't Own You' and housy 'Feels So Good' to the eerie 'Take A Moment' and feel-good 'Drowning'. 16 tracks that highlight how Armin has matured as an artist.

Źródło: Crystalclouds.com



Kod: Zaznacz cały
Armin: Mirage był największym projektem nad którym dotychczas pracowałem. Spędziłem nad nim naprawdę wiele godzin. Prace rozpoczęły się 2 lata temu, wówczas wtedy zostało zbudowane specjalnie do tego projektu nowe studio. Przy pracy nad nim użyto wielu nowych technik, odczuwałem dużą radość pracując twórczo z wieloma ludźmi. To była dla mnie niesamowita podróż.

Do pracy nad albumem zaproszono takich artystów jak: Sophie Ellis-Bextor, Ferry Corsten, BT, Nadia Ali, Guy Chambers, Christian Burns i Adam Young.
Pierwszym singlem z tej płyty był Full focus , który jest w pełni instrumentalnym utworem, został on specjalnie stworzony na potrzeby tegorocznych wielkich letnich festiwali, a także do klubów i aren na całym świecie. Jak twierdzi Armin:

Pierwszy utwór jest celnym strzałem wpasowującym się w moje sety. Zdecydowałem się powrócić do instrumentalnego trance’u tuż przed latam i wielkimi festiwalami. Połowa mojego albumu będzie miała w pełni instrumentalne brzmienie, brzmienie 2010 roku.

Premiera albumu odbędzie się 10 września 2010 roku, inspiracją do jego stworzenia było wiele rożnych rodzajów i stylów muzycznych, przez co „Mirage” jest najbardziej zróżnicowanym albumem w karierze Armina. Współpraca z Sophie Ellis-Bextor przy utworze Not Giving Up On Love jest doskonałym przykładem różnorodności jaka została uzyskana na tym albumie.

The Nervo Sisters, Sophie Ellis-Bextor i ja spotkaliśmy się w celu napisania wokali do Not Giving Up On Love . Byłem pozytywnie wstrząśnięty pracując z nimi. Daliśmy temu utworowi trochę analogowego odczucia, prawdziwej perkusji oraz szczyptę brzmienia pop-rock. Dodano również linie melodyczną z pianinem oraz wokal Sophie Ellis-Bextor, którym tak sądzę, że wygraliśmy. Bujna letnia melodia z epickim wokalem, sądzę, że na długo pozostanie w Twojej głowie.

Mirage jest muzyczną fuzją z zaskakującymi interpretacjami, z tytułowym utworem „Mirage”, w którym zawarte jest orkiestrowe brzmienie, kolejno depp trance track „I Don’t Own You i housy Feels So Good” i niesamowity utwór „Take A Moment” i „Drowning”.
Źródło: idance.pl

Tracklist:

01. Armin van Buuren feat Susana - Desiderium 207
02. Armin van Buuren - Mirage
03. Armin van Buuren feat Christian Burns - This Light Between Us
04. Armin van Buuren vs Sophie Ellis Bextor - Not Giving Up On Love
05. Armin van Buuren - I Don't Own You
06. Armin van Buuren - Full Focus
07. Armin van Buuren feat Winter Kills - Take A Moment
08. Armin van Buuren feat Nadia Ali - Feels So Good
09. Armin van Buuren feat Sophie - Virtual Friend
10. Armin van Buuren feat Laura V - Drowning
11. Armin van Buuren feat Ana Criado - Down To Love
12. Armin van Buuren - Coming Home
13. Armin van Buuren feat BT - These Silent Hearts
14. Armin van Buuren - Orbion
15. Armin van Buuren vs Ferry Corsten - Minack
16. Armin van Buuren feat Adam Young - Youtopia

Jazda, Jazda, Jazda!
I LOVE RUSSIAN AND GREEK PROGRESSIVE

Obrazek
Avatar użytkownika
peterhol9
yoma
 
Wiek: 38
Skąd: Tomaszów Lubelski/Lublin

Re: Armin van Buuren - Mirage

Postprzez Matvel 28 lip 2010, 18:14

Sophie Ellis Bextor :D Następny album Shakira albo Lady Gaga będzie!
Matvel
 
Wiek: 37
Skąd: B-stok

Re: Armin van Buuren - Mirage

Postprzez Vibez 28 lip 2010, 18:48

Ten temat powinien być w dziale offtopic
Avatar użytkownika
Vibez
aka Douglas Howarth
 
Wiek: 34
Skąd: Jastrzębie Zdrój | Kraków

Re: Armin van Buuren - Mirage

Postprzez Matvel 28 lip 2010, 20:40

W humorze jeżeli już. Bo chcąc nie chcą jest to muzyka elektroniczna, marna ale jest.
Matvel
 
Wiek: 37
Skąd: B-stok

Re: Armin van Buuren - Mirage

Postprzez michal 28 lip 2010, 21:00

cicho, nie znacie się!
wszak:

It's the album the entire dance scene has been waiting for.
'Es ist alles lächerlich, wenn man an den Tod denkt' T. Bernhard

"Wovon man nicht sprechen kann, darüber muß man schweigen" L. Wittgenstein
Avatar użytkownika
michal
 
Wiek: 39
Skąd: Koszalin

Re: Armin van Buuren - Mirage

Postprzez phantom 28 lip 2010, 21:51

Matvel napisał(a):Sophie Ellis Bextor

Numer ze Spillerem, jak i ten, który lata namiętnie po polskich rozgłośniach tego lata, nie były złe, więc nie wiem ocb. I to chyba tyle.
phantom
 
Wiek: 36
Skąd: wlkp.

Re: Armin van Buuren - Mirage

Postprzez Matvel 28 lip 2010, 22:21

Oto, że Armin się skurwił do granic możliwości i serio czekam na utwór z Lady Gaga.
Matvel
 
Wiek: 37
Skąd: B-stok

Re: Armin van Buuren - Mirage

Postprzez peterhol9 28 lip 2010, 22:26



...w gruncie rzeczy nie jest zły
I LOVE RUSSIAN AND GREEK PROGRESSIVE

Obrazek
Avatar użytkownika
peterhol9
yoma
 
Wiek: 38
Skąd: Tomaszów Lubelski/Lublin

Re: Armin van Buuren - Mirage

Postprzez sector 28 lip 2010, 22:34

peterhol9 napisał(a):...w gruncie rzeczy nie jest zły
:moose:
Avatar użytkownika
sector
the king of bongo!
 
Wiek: 38
Skąd: /dev/null

Re: Armin van Buuren - Mirage

Postprzez peterhol9 28 lip 2010, 22:36


..a tego jeszcze nie słuchałem
I LOVE RUSSIAN AND GREEK PROGRESSIVE

Obrazek
Avatar użytkownika
peterhol9
yoma
 
Wiek: 38
Skąd: Tomaszów Lubelski/Lublin

Re: Armin van Buuren - Mirage

Postprzez bAchoR 29 lip 2010, 8:18

Album jak album i nie wiem czemu ma być w offtopicu albo humorze. Lepszy armin niż jakieś disco-wixa-hałs Tocadisco albo Guetta, który napiera jakąs tani shit na vivie z gwiazdeczkami pokroju Gagi. Na tym tle In Out Of Love Armina wypada wyśmienicie.

Skoro wiecie jaki Armin jest od paru dobrych lat to czemu dalej na niego jedziecie i wyśmiewacie owoc jego prac ? Jak ktoś się zmienia to w moim odczuciu, po jakimś czasie takie coś powszednieje i nawet nie wymaga komentarza. Jaki wiesz, że ktoś jest pierdolnięty, to po paru latach staje się to dla Ciebie normą i nawet nie reagujesz.

Tutaj jest inaczej ? Może macie nadzieje, że nastąpi zmiana a jak się znowu zawodzicie to znowu go ciśniecie ? 8-)
Dejan S. - Behind The Mountains (Original Mix) <3 <3 -> mój nowy przyjaciel.
bAchoR
Dwight Mayweather
 
Wiek: 38
Skąd: nigdzie i nigdy

Re: Armin van Buuren - Mirage

Postprzez Amnes 29 lip 2010, 9:20

wypowiem sie w stylu stelmacha:

Słuchajcie tylko kerneja i indecent noise'a bo oni grajo i robio dobro muze. A ten temat do zamkniętych.
Amnes
Mr. Ogien w (_o_)
 
Wiek: 35

Re: Armin van Buuren - Mirage

Postprzez peterhol9 29 lip 2010, 9:38

bAchoR napisał(a):Skoro wiecie jaki Armin jest od paru dobrych lat to czemu dalej na niego jedziecie i wyśmiewacie owoc jego prac ? Jak ktoś się zmienia to w moim odczuciu, po jakimś czasie takie coś powszednieje i nawet nie wymaga komentarza. Jaki wiesz, że ktoś jest pierdolnięty, to po paru latach staje się to dla Ciebie normą i nawet nie reagujesz.
wtf? Czyli że co? mamy za kilka lat mówić, że latanie w teledyskach czarnych raperów i Lady Gagi z gołą dupą to chleb powszedni i powinien być przyjmowany jako oczywistość? Bzdura! Jak to mówią etyce: "zło trzeba nazywać złem" (inna wypowiedź tutaj też pasuje, a mianowicie Kaczyńskiego, że "Nie wmówią nam, że czarne jest białe, a białe jest czarne"). To, że coś jest do dupy, to znaczy że jest do dupy i trzeba o tym mówić, a nie skłaniać się ku temu, że Armin i Tiesto są teraz jacy są, zmienili swoje upodobania itd itp. Jeżeli zmienili to niech zmienią swoje aliasy niczym zrobił to Oliver Lieb, tak żeby wiadomo że produkują co innego aniżeli wcześniej. Druga kwestia...nie należy zapominać, że utwory Tiesto czy Armina odrywają się od swych autorów (niczym Mein Kampf Hitlera, która w zamyśle autora z pewnością nie miała być "biblią" neonazistów, czy wiersze Szymborskiej, które funkcjonują własnym, niezależym od autorki życiem - stąd ona nie może ich zinterpretować na wyżej niż 60% w próbnej maturze). Stąd też normalną est krytyka, która dotyka wyżej wymienione osoby. Delerium - Silence w mixie Tiesto, czy The sound of goodbye od Armina są na tej zasadzie pięknem, ikonami wychodzącymi poza swych twórców... Resztę odpowiem później :)
I LOVE RUSSIAN AND GREEK PROGRESSIVE

Obrazek
Avatar użytkownika
peterhol9
yoma
 
Wiek: 38
Skąd: Tomaszów Lubelski/Lublin

Re: Armin van Buuren - Mirage

Postprzez bAchoR 29 lip 2010, 10:03

Piotrek, nie chodzi o to, że coś jest jakie jest i masz to zostawić takie jakie jest. Chodzi o to, że wiesz że ktoś jest jaki jest, ale nie musisz za każdym razem interweniować i wiecznie powtarzać to samo. My to wiemy.

Jebanie na Tiesto i Armina sięgło zenitu. Wszyscy wiemy co prezentują i po co do tego wracać. Zamiast zakładać taki temat trzeba było żałożyć temat od albumie Aly & Fila albo nowego albumu Lange. Po co zakładacie tematy, w których nie będzie nic konstruktywnego i bez szans na jakieś nowe poznanie.


Napisałem, że album jak album etc.. no ale każdy zna nastawianie nas do tego producenta...
Równie dobrze możemy założyć temat w offtopie : Armin Van Burren - chuj się sprzedał i tam wypowiadać się na ten temat.
Dejan S. - Behind The Mountains (Original Mix) <3 <3 -> mój nowy przyjaciel.
bAchoR
Dwight Mayweather
 
Wiek: 38
Skąd: nigdzie i nigdy

Re: Armin van Buuren - Mirage

Postprzez peterhol9 29 lip 2010, 10:52

i wsio jasne :D Tylko mnie zastanawiam czy Armin nie słyszy głosów krytyki, czy może ma ją w zadku :D (a co do tematów odnośnie Aly &Filów i Langów to czekałem Rafał na Ciebie :D )
I LOVE RUSSIAN AND GREEK PROGRESSIVE

Obrazek
Avatar użytkownika
peterhol9
yoma
 
Wiek: 38
Skąd: Tomaszów Lubelski/Lublin

Re: Armin van Buuren - Mirage

Postprzez phantom 29 lip 2010, 14:26

Matvel napisał(a):Oto, że Armin się skurwił do granic możliwości i serio czekam na utwór z Lady Gaga.

Jeśli tylko znaleźliby kolejny dobry patent sponsorowany przez Ace of Base, to czemu nie :D.
phantom
 
Wiek: 36
Skąd: wlkp.

Re: Armin van Buuren - Mirage

Postprzez yaper 29 lip 2010, 17:36

Armin jest jaki jest, ale w swoim pop-vocal transowym fachu daje radę, dlatego i temu albumowi dam szansę, bo zapewne znajdę na nim coś dla siebie, tak jak to było z 'Imagine'. A co do AvB - niech dalej robi swoje, a inni niech szczekają. Nie podoba się to nie komentujemy - proste?
TRANCE ENGINEERING

"Bóg stworzył trance, a następnie człowieka, aby człowiek mógł słuchać trance, lepszego dzieła Bożego oczekiwać nie możemy(...)"

last.fm
Avatar użytkownika
yaper
dole
 
Wiek: 36
Skąd: Małopolska

Re: Armin van Buuren - Mirage

Postprzez peterhol9 29 lip 2010, 18:01

yaper napisał(a): Nie podoba się to nie komentujemy - proste?
Przypomniała mi się ostatnia informacja odnośnie Łodzi...mianowicie uchwałą rady miasta (?) można obecnie wprowadzać psy w miejsca publiczne typu piaskownice, gdzie owe psy mogą ex definitione swobodnie sobie szczać i srać (za przeproszeniem). Nie podoba sie komus kupa w piaskownicy? Nikt nie musi do niej wchodzić. Nie podobają się głupie piczki (alias kukuryny) - nikt nie musi na nie patrzeć. NIe podoba się Jarek Kaczyński czy Donek Tusk - można zawsze wyłączyć tv or internet. Na tym to ma polegać? Jest źle z trensem - trzeba mówić, a nie spychać pod dywan, pod którym to i tak jest dużo śmieci.
I LOVE RUSSIAN AND GREEK PROGRESSIVE

Obrazek
Avatar użytkownika
peterhol9
yoma
 
Wiek: 38
Skąd: Tomaszów Lubelski/Lublin

Re: Armin van Buuren - Mirage

Postprzez sector 30 lip 2010, 7:41

Kiedys slyszalem taka historie, chyba nawet na bashu, az poszukam.

No i mam. Odnosnie tego ' co sie nie podoba '

<Connor>jaka akcja dzis w autobusie
<Connor>wsiadaja takie mega suczki, oczywiscie super muza na telefonach
<Connor>dwa rzedy dalej siedzi metal, szeroki 2 na 2 i sie pyta czy moglby wylaczyc
<Connor>te na to: jak sie nie podoba to nie sluchaj
<Connor>kiedy koles wysiadal, zatrzymal sie na chwilke obok nich
<Connor>puscil pierda na caly autobus ze kazdy slyszal
<Connor>suczki sie wkurwil a koles: nie podoba sie to nie wachajcie :DDDD
Avatar użytkownika
sector
the king of bongo!
 
Wiek: 38
Skąd: /dev/null

Re: Armin van Buuren - Mirage

Postprzez bAchoR 30 lip 2010, 10:41

Jest źle z trensem - trzeba mówić, a nie spychać pod dywan, pod którym to i tak jest dużo śmieci.



Tak naprawdę trance zakończył się jak popadały takie labele jak Somatic Sense, poszły w chu.. takie tjuny jak Carl B - All Day i najlepszy trance'owy DJ, a którym nic nie wie 80 % ludzi słuchających tej muzyki (Dj Precision)

http://www.youtube.com/watch?v=Zs6F-_H3kCU dla tych, którzy jeszcze wierzą w to, że ten najlepszy, czysty trance jeszcze istnieje. Nie istnieje. Zobaczcie co gra Precision na samym końcu (Lolo - Who Are You) jak lata. To jest prawdziwa esencja tej muzyki. Precision rzucił to wszystko i zakopał to co najlepsze. Tracki, których słuchamy są lepsze technicznie i brzmieniowo, ale nawet najlepszy dzisiejszy naszpikowany efektami track nie daje rady tylko dobrej pozycji z tamtego okresu <2005
Dejan S. - Behind The Mountains (Original Mix) <3 <3 -> mój nowy przyjaciel.
bAchoR
Dwight Mayweather
 
Wiek: 38
Skąd: nigdzie i nigdy

Następna strona

Powrót do Inne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 1 gość

cron