Dinka - Canonball EP

House/Progressive House | Unreleased Digital | 2009

Powrót do House

Dinka - Canonball EP

Postprzez Rapture 04 kwi 2009, 15:50

Obrazek
Label: Unreleased Digital
Numer katalogowy: 7640130853799
Format: Mp3
Data wydania: 03.04.09
Gatunek: House/Progressive House

Lista utworów:
01. Canonball (Original Mix)
02. Canonball (Jean Elan Remix)
03. Canonball (Claes Rosen Remix)
04. Road To Perdition

Powiem krotko - jestem w szoku, nie spodziewalem sie po Dince tak dobrego numero. Oryginal w charakterystycznym stylu Dinki, choc jednak lekko podrasowanym i lekko house'ujacym :) Dodatkowego smaczku dodaja sampelki wokalne, ktore lacznie z pozytywna melodia i energii nadaja wyjatkowosci tej produkcji. To jednak nie wszystko... To co zrobil Rosen z "Canonball" to mistrzostwo swiata - dodal od siebie szczypte swojego pozytywnego stylu! Jest lekko bardziej plynaco a jednak wciaz dynamicznie, do tego na breakdownach utwor zdecydowanie zyskal moc! Mistrz!

Remixu Jean Elana nie slyszalem (choc ten ziomek mi sie kojarzy poki co z takim Klaas'owym elektro - bleee!), Road to Perdition rowniez, choc niewatpliwie wkrotce nadrobie zaleglosci. Poki co Rapture daje znaczek Q oraz swoj support Dla "Canonball" w oryginale i remiksie Rosena :D
Obrazek
Avatar użytkownika
Rapture
Syn Wisternoffa, Brat Rosena
 
Wiek: 34
Skąd: Szczecin/Wrocław, PL

Re: Dinka - Canonball EP

Postprzez Stelmach 04 kwi 2009, 17:22

Rapture napisał(a):Powiem krotko - jestem w szoku, nie spodziewalem sie po Dince tak dobrego numero.

Ja to przecież Dinka robi same dobre numery :D Produkcja podobna nieco do Ordinary People 2008; z wersji najlepsza Dinka - Canonball (Claes Rosen Remix).

Jeszcze rok temu strasznie podniecała mnie robota Dinki, ale teraz tochę zluzowałem, bo wszystkie produkcje strasznie podobne do siebie. Czekam na jakąś zmianę klimatów żeby zrobiło się ciekawiej.
Stelmach
Rave on!
 
Skąd: Łódź


Powrót do House

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 6 gości

cron