Acapella

Komputerowa produkcja i mixing.

Powrót do Software

Acapella

Postprzez Vibez 17 gru 2008, 17:14

Nie wiedziałem gdzie to ząłożyć więc idzie tu. Potrzebuje acapelli od massive attacków, ktorej kolwiek a najlepiej od tych najbardziej znanych, Teardrop, Angel, Protection. Wiem, że to pewnie materiał nie do zdobycia ale może gdzieś są dostępne i je macie. :) Swoją drogą, możecie tu powrzucać jakieś strony z acapellami czy cośw ten deseń, każdy skorzysta ;)
Avatar użytkownika
Vibez
aka Douglas Howarth
 
Wiek: 34
Skąd: Jastrzębie Zdrój | Kraków

Re: Acapella

Postprzez mxs 17 gru 2008, 17:32

http://www.dailywav.com/

nie acapelle ale jak szukasz jakiegos kultowego tekstu z filmu to zajrzyj, przydaje sie w produkcjach ;)
Avatar użytkownika
mxs
 
Wiek: 42

Re: Acapella

Postprzez synchro 18 gru 2008, 16:53

http://www.acapellas4u.co.uk

polecam ta strone - mnostwo plikow ,sprawdz cos z massiv attack napewno tam znajdziesz
synchro
 

Re: Acapella

Postprzez artur 27 lut 2009, 21:56

na tym accapellas4u troche kantują, połowa plików które zassałem to kiepskiej jakości kawałki z troche przyciszonym tłem muzycznym. Nie wszystkie...

as the rush comes np to kawałek z orginału wycięty w którym nic oprócz vocalu nie było. Szkoda ze nie da sie wygrzebac wszystko czego sie chce...

ostatnio wyczaiłem w vinylshopie że są vinyle z samymi accapelami. Ciekawa i fajna sprawa. Tylko hmmm czy fakt posiadania takiej płyty uprawnia mnie np do przerobienia tego utworu, grania go, albo wydania ? te ostatnie chyba na pewno nie ...

Z hiphopem łatwiej jest znaleźć accapele w necie i to klasyki : )

Ostatnio znalazłem imogen heap w accapeli : )
Avatar użytkownika
artur
 
Wiek: 37
Skąd: Katowice/ Wrocław

Re: Acapella

Postprzez Vibez 28 lut 2009, 20:16

artur napisał(a):Ostatnio znalazłem imogen heap w accapeli : )


Jeśli Hide & Seek to nie acapella tylko pełny utwór. Tak właśnie brzmi.

Co do tła, to sie nazywa dirty acapellas i przydaje sie do np mashupów. Dobrze użyte potrafi nie dać po sobie znać że jest obrabiane i wygrzebywane. ;)
Avatar użytkownika
Vibez
aka Douglas Howarth
 
Wiek: 34
Skąd: Jastrzębie Zdrój | Kraków

Re: Acapella

Postprzez peterhol9 17 sie 2010, 14:04

jou...mam zapytanie...szukam acapelli do Reni Jusis - Ostatni raz...no i szukam i nic. Posiada może ktoś? :)
I LOVE RUSSIAN AND GREEK PROGRESSIVE

Obrazek
Avatar użytkownika
peterhol9
yoma
 
Wiek: 38
Skąd: Tomaszów Lubelski/Lublin


Powrót do Software

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 4 gości

cron