VIXA / Ekwador

jakie jest wasze zdanie?
Sprawy związane z administracją oraz działaniem forum.

Powrót do Sprawy forum

Czy jestes za tematami o Ekwadorze?

Ankieta wygasła 09 kwi 2009, 21:45

TAK
5
20%
NIE
18
72%
NIE MAM ZDANIA
2
8%
 
Liczba głosów : 25

Re: VIXA / Ekwador

Postprzez Mlody85 10 kwi 2009, 14:46

Dzięki Sector i Pauli za update.

Tak jak zawsze byłem za wolnością słowa i znoszeniem ograniczeń, tak teraz zagłosowałem na "NIE". Kluczowy wpływ miało jedno zdanie:
TBk2000 napisał(a):Chcecie tworzyc forum z wyselekcjonowana muzyka, imprezami i artystami, czy po prostu kopie ftb

No i pod ironicznym postem JoseDiablo też może kryć się sporo prawdy.
Avatar użytkownika
Mlody85
 
Wiek: 38
Skąd: Szczecin

Re: VIXA / Ekwador

Postprzez dj3500 10 kwi 2009, 15:36

No to dyskusję i zakończoną ankietę można skonkludować tak: nie będzie na FME dyskusji ani tematów dot. imprez w Ekwadorze ani czegokolwiek związanego z Manieczkami. No może co najwyżej w Hydeparku coś w rodzaju "humor związany z vixą".
Avatar użytkownika
dj3500
Administrator
 
Wiek: 33
Skąd: Wrocław

Re: VIXA / Ekwador

Postprzez Sisiek 10 kwi 2009, 15:43

Ujawnijcie kto głosował na tak :D Ale ogólnie to dość mało tych głosów 25 :P Chyba nie osiągnęliśmy progu 50 % uprawnionych do głosowania więc ankietę trzeba uznać za nieważną :D i zrobić demokracje jak w chinach :D
5-hydroksytryptamina | 3,4-dihydroksyfenyloetyloamina
Obrazek
Avatar użytkownika
Sisiek
Let's Go Techno
 
Wiek: 39
Skąd: Kraina Złudzeń

Re: VIXA / Ekwador

Postprzez yaper 10 kwi 2009, 18:24

Ja się trochę zagapiłem z terminem zgłoszeń do ankiety, głosowałbym na TAK i się tego nie wstydzę :?
TRANCE ENGINEERING

"Bóg stworzył trance, a następnie człowieka, aby człowiek mógł słuchać trance, lepszego dzieła Bożego oczekiwać nie możemy(...)"

last.fm
Avatar użytkownika
yaper
dole
 
Wiek: 36
Skąd: Małopolska

Re: VIXA / Ekwador

Postprzez paauli_83 10 kwi 2009, 18:56

Ja definitywnie chciałabym zagłosować na NIE, jednak temat wpadł mi w oczy dzis bedac w pracy, tak wiec juz po zamknieciu ankiety...

Chodź jestem tutaj chyba najmłodsza stażem, to uważam że jeśli chodzi o samą idee forum, podoba mi sie ze wzgledu na wyselekcjonowane gusta i ludzi którzy wiedza jak co i z czym się je - czyli osoby które konkretnie podchodza do muzyki, szanujac ja tym samym i utorżsamiając sie z nia...takowe tematy, jak juz zostało napisane sciągneły by tabuny ludzików którzy z przyzwitego forumka na poziomie, wysokim poziomie...zrobiliby kolejne 'barachło' - no sory, ale ja nawet niewiem o czym mozna rozmawiac co dotyczy viksy - strój, gwizdek, gadżet? Tak, więc dlatego moja odpowiedź w ankiecie, jak juz wspomniałam...byłaby na nie.
Avatar użytkownika
paauli_83
 
Wiek: 40
Skąd: from your head

Re: VIXA / Ekwador

Postprzez Infrared 11 kwi 2009, 9:20

ja głosowałam na tak :D ja jestem od 21 lat ukrytą wixiarą :D
Obrazek
Nie jedz na pusty żołądek!
http://www.phatt.pl

Asato ma sad gamaya
tamaso ma jyotir gamaya
mrtyor mamrtam gamaya
Avatar użytkownika
Infrared
 
Wiek: 35
Skąd: Piekary Śląskie

Re: VIXA / Ekwador

Postprzez Sisiek 11 kwi 2009, 9:34

Ja głosowałem na nie ale jestem na tak czyli jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o pieniądze, sex i narkotyki :D
5-hydroksytryptamina | 3,4-dihydroksyfenyloetyloamina
Obrazek
Avatar użytkownika
Sisiek
Let's Go Techno
 
Wiek: 39
Skąd: Kraina Złudzeń

Re: VIXA / Ekwador

Postprzez Boguś 11 kwi 2009, 10:01

Rowniez oddalem glos na tak a co :D
Lotnictwo można pokochać jak kobietę. Nasza ukochana jest tą najwspanialszą, jedyną, najpiękniejszą. Kobiety bardzo często nie lubią maszyn latajacych, czują w nich konkurentki... I może słusznie...
Avatar użytkownika
Boguś
 
Wiek: 39
Skąd: Łowicz/Warszawa

Re: VIXA / Ekwador

Postprzez peterhol9 11 kwi 2009, 11:29

a ja jednak byłem na NIE. Kasa kasą, imprezy imprezami, dj-skie sławy dj-skimi sławami, ale jest coś ponad to. Niby można byłoby się czepić większości klubów, że na co dzień są za pan brat z vixą, a grają dobre eventy trensowe, niemniej jednak Ekwador i całe Manieczki jest poniżej pewnego minimum. A honor trzeba mieć swój :D


btw. Przepraszam za swoje zboczenie zawodowe, ale pytanie ankiety jest błędnie sformułowane, a dokładniej, jest ono pytaniem sugerującym. Wymagane w takich pytaniach jest podanie alternatywy, a więc zrobienia go jako " Czy jestes za tematami o Ekwadorze, czy też nie?". Tyle metodologicznego pitulenia ;D
I LOVE RUSSIAN AND GREEK PROGRESSIVE

Obrazek
Avatar użytkownika
peterhol9
yoma
 
Wiek: 38
Skąd: Tomaszów Lubelski/Lublin

Re: VIXA / Ekwador

Postprzez dj3500 11 kwi 2009, 12:24

peterhol9 napisał(a):pytanie ankiety jest błędnie sformułowane, a dokładniej, jest ono pytaniem sugerującym. Wymagane w takich pytaniach jest podanie alternatywy, a więc zrobienia go jako " Czy jestes za tematami o Ekwadorze, czy też nie?". Tyle metodologicznego pitulenia ;D

Chyba za dużo tej socjologii :mrgreen:
Avatar użytkownika
dj3500
Administrator
 
Wiek: 33
Skąd: Wrocław

Re: VIXA / Ekwador

Postprzez peterhol9 11 kwi 2009, 12:26

dj3500 napisał(a):Chyba za dużo tej socjologii :mrgreen:
no może troszkę :D
I LOVE RUSSIAN AND GREEK PROGRESSIVE

Obrazek
Avatar użytkownika
peterhol9
yoma
 
Wiek: 38
Skąd: Tomaszów Lubelski/Lublin

Re: VIXA / Ekwador

Postprzez sector 11 kwi 2009, 13:04

peterhol9 napisał(a):pytanie ankiety jest błędnie sformułowane, a dokładniej, jest ono pytaniem sugerującym


wyczailes mnie :oops:
Avatar użytkownika
sector
the king of bongo!
 
Wiek: 38
Skąd: /dev/null

Re: VIXA / Ekwador

Postprzez Matvel 30 wrz 2010, 19:38

Temat z Askew w Mankach przez długi czas był bardzo popularny. Teraz temat o imprezie z Woods'em wylatuje po paru minutach. Osobiście nie mam nic przeciwko temu. Ba, nawet to popieram. Ale chyba należałoby przyjąć jedno stanowisko.
Matvel
 
Wiek: 37
Skąd: B-stok

Re: VIXA / Ekwador

Postprzez sector 30 wrz 2010, 20:07

Askew to Askew. Woods jakos nie widze, zeby cieszyl sie specjalna popularnoscia na forum. Pozatym na Askew pojechala duza grupa uzytkownikow z forum, nie sadze, ze z Woodsem bedzie podobnie. Jesli pozwolimy KlubowiEkwador zakladac tutaj takie tematy to niedlugo bedzie DJ Hazel w manieczkach.
Avatar użytkownika
sector
the king of bongo!
 
Wiek: 38
Skąd: /dev/null

Re: VIXA / Ekwador

Postprzez dj3500 30 wrz 2010, 20:17

No, chyba nikt nie dyskutuje z wyrzuceniem tego dzisiejszego tematu. Raczej z niewyrzuceniem tematu o Askew. Moim zdaniem jest to rzeczywiście pewna niekonsekwencja. Sam miałem wtedy podobne zastrzeżenia. Jednak sporo użytkowników tam pojechało i bawiło się dobrze. Chyba nierozsądnie byłoby ich nazywać wiksiarzami lub blokować dyskusję, byle tylko uczynić zadość regule braku Ekwadoru na forum. Ogólnie jednak mam nadzieję, że w przyszłości nie będzie takich dylematów. Skłaniałbym się ku zamykaniu wszystkich takich tematów.
Avatar użytkownika
dj3500
Administrator
 
Wiek: 33
Skąd: Wrocław

Re: VIXA / Ekwador

Postprzez bAchoR 02 paź 2010, 15:32

Askewa to wszystko powinno być zamykane Panowie...


PS. i Panie.
Dejan S. - Behind The Mountains (Original Mix) <3 <3 -> mój nowy przyjaciel.
bAchoR
Dwight Mayweather
 
Wiek: 37
Skąd: nigdzie i nigdy

Re: VIXA / Ekwador

Postprzez sector 02 paź 2010, 15:58

CIebie powinni zamknac "koksie" :D
Avatar użytkownika
sector
the king of bongo!
 
Wiek: 38
Skąd: /dev/null

Re: VIXA / Ekwador

Postprzez drevni 02 paź 2010, 22:43

eee nie zdążyłam zagłosować :cry:
dorzucę tutaj swoje 3 grosze:
nie i *uj :!:
Avatar użytkownika
drevni
 
Wiek: 38
Skąd: małopolska

Poprzednia strona

Powrót do Sprawy forum

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 3 gości

cron