VA - Ekspozicija 10 by DJ Rush & Pet Duo

Schranz / Hard-Techno | Explicit Musick

Powrót do Albumy/Kompilacje

VA - Ekspozicija 10 by DJ Rush & Pet Duo

Postprzez Sisiek 11 maja 2009, 21:58

Obrazek

TLka:
http://www.discogs.com/DJ-Rush-PET-Duo- ... se/1759241

Nowa kompilacja z serii Ekspozicija. Na pierwszym cd Rush troszkę muli ale jest dobrze. Mniej solidne i przede wszystkim wolniejsze numery. Drugi cedek od Pet Duo to już totalny techno wpierdol 8-) Szybki bezkompromisowy mixing co zaowocowało wrzuceniem bardzo dużej ilości wałków. Dynamika i energia kładą na łopatki :!: Najlepszy wał Ultimate Destruction :shock: Widziałem nawet na FTB artykuł o tej płytce :lol:
5-hydroksytryptamina | 3,4-dihydroksyfenyloetyloamina
Obrazek
Avatar użytkownika
Sisiek
Let's Go Techno
 
Wiek: 39
Skąd: Kraina Złudzeń

Re: VA - Ekspozicija 10 by DJ Rush & Pet Duo

Postprzez Stelmach 12 maja 2009, 7:49

Trochę odsłuchałem sobie album, chwała Siśkowi bo numerów niezłych nie brak i na pewno na imprezie po dobrym dropsie bym przy nich latał jak na orbicie, choć podobnie jak przy Sven Wittekind - Fight For Techno klimat taki coś mnie już nuży. Z mocniejszych brzmień strasznie podniecam się ostatnio tym co wyprawiają Wyspiarze, a głownie Lisa Lashes (a propos wybrano ją najlepszym DJ na Wyspach). Ze świeżych kompilek polecam Wam: 'Global Energy Hardcore Weekender 2009' oraz 'Live At Hardcore Heaven Awards Winners Party 2009', znajdziecie tam i techno i hard i hardcory, hardstyle, trance, slowem wszystko co przyjemne a zmiksowane pod tak starannie dobraną postacią, że na nudę nie ma czasu.
Stelmach
Rave on!
 
Skąd: Łódź


Powrót do Albumy/Kompilacje

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 1 gość

cron