ATB

Andre Tanneberger
Sylwetki DJów oraz producentów.

Powrót do DJe/Producenci

Re: ATB

Postprzez cryshis 12 maja 2009, 9:13

Infrared napisał(a):ja mam do niego szacun za sunset girl, śliczny kawałek na poziomie, przyjemnie płynący, nienachalny.
Ma sporo dobrych numerów, przełomowych, wręcz już historycznych till i come cum bajszpil. Nikt mu tego dorobku nie odbierze.


+1 :D nawet "pop" robil na poziomie :)
I don't understand people who satisfy with ordinary pop music .
Avatar użytkownika
cryshis
Administrator
 

Re: ATB

Postprzez Technik303 13 maja 2009, 14:21

Obydwoje żartujecie ;) sunset girl taki jak większość jego produkcji nudna stopa i jakiś tam biedny zapętlony string :P Standard niemieckich produkcji, gdzie tam jest coś twórczego i porywczego :?: :lol: Normalnie dobry joke ! :lol: :P Z tym "till i come" to już w ogóle beka ;) W porównaniu do produkcji Rocco i Paffendorf'a to ATB jest ciut lepszy poziomem do nich? ;) Nie mam szacunku za żadne produkcje. Chałtura i tyle ! Dobra papka dla ulubieńców italo disco :P
15.04.2011 Progressive Tunes @ LOFT Club / Wrocław
Deep in Progress
Tanie kasztany @ piwnica we Wrocławskim Wiksolocie ;)
Avatar użytkownika
Technik303
 
Skąd: WrocLove :P

Re: ATB

Postprzez indecentnoise 13 maja 2009, 14:46

Andre mial kilka naprawde fajnych numerow.

Too Much Rain, My Dream, Beach Vibes i Movin' Melodies z "Movin' Melodies".
Fall Asleep i Klangwelt z "Two Worlds"
Dedicated, Basic Love z "Dedicated"
wczesniej wymienione Sunset Girl z "Addicted To Music"

potem to juz mi sie nic nie podobalo procz "Marrakech".

Z remixow: Ayla - Liebe, Bob Marley vs. Funkstar DeLuxe - Sun Is Shining, Enigma - Push The Limit, Nino Lopez - Experience, Miss Jane - It's A Fine Day, Trance Allstars - Ready To Flow / Lost In Love, a-ha - Minor Earth / Major Sky, Chicane - Daylight

I jeszcze pojedyncze tracki Sequential One :)
ʎɐqǝ uo pɹɐoqʎǝʞ ɐ ʎnq ı ǝɯıʇ ʇsɐן ǝɥʇ sı sıɥʇ
Avatar użytkownika
indecentnoise
 
Wiek: 38
Skąd: Warszawa

Re: ATB

Postprzez bAchoR 15 maja 2009, 11:24

Przecieram oczy ze zdumienia :) To alex napisał, czy ktoś mu się wbił na konto ? 8-) Albo dobrą wóde macie w Warszawie.
Dejan S. - Behind The Mountains (Original Mix) <3 <3 -> mój nowy przyjaciel.
bAchoR
Dwight Mayweather
 
Wiek: 37
Skąd: nigdzie i nigdy

Re: ATB

Postprzez Infrared 17 maja 2009, 8:53

Technik303 napisał(a):Obydwoje żartujecie

To Ty sobie żartujesz wymagając od niego jakichś turbo lotnych utworów. On nigdy nie był jakimś wybitnym artystą tręłsowym, niszowym. Co nie zmienia faktu, że te parę numerów ma fajnych i ja nie mam nic przeciwko jeżeli lecą sobie gdzieś w tle, poza tym są dla mnie znaczące. A łapanie piany, że to italo disko.. no ja Cie proszę. Nie odróżniasz chyba pewnych rzeczy. Można robić totalny chłam i wydawać gówno a on troszeczkę odbił od tego i jest to (owszem) dalej disco ale disco na poziomie, które trzeba zdecydowanie odróżnić od sraki disco które często jest masowo wypuszczana. Innymi słowy, stara się chłopak :D Trzeba to docenić i ja doceniam i nie robię z siebie ą ę melomana który nigdy w życiu nie słuchał komercyjnego radia, którym się brzydzi bo to jest trochę przykre.
Obrazek
Nie jedz na pusty żołądek!
http://www.phatt.pl

Asato ma sad gamaya
tamaso ma jyotir gamaya
mrtyor mamrtam gamaya
Avatar użytkownika
Infrared
 
Wiek: 35
Skąd: Piekary Śląskie

Re: ATB

Postprzez Technik303 17 maja 2009, 11:08

sluchałem i znam, ale po prostu nie mogę pojąć jak można się tym zachwycać... Przypisywać jemu geniusz muzyczny. To jest plucie w brodę tym co na to zasługują. I tyle w tym temacie ;)

To też jest na poziomie ? Motyw ATB ;)

http://www.youtube.com/watch?v=eRZ5NcEJNLY

:P

Faktycznie tak obrosłem podziemiem, że ciężko jest mi przytaknąć do pochwał ATB. :lol:
Przykre jest zaniżanie tego forum o tematy ATB :P
Tematów o Sunrise nie chcecie ? Ja nie chcę o ATB. Proste :P
15.04.2011 Progressive Tunes @ LOFT Club / Wrocław
Deep in Progress
Tanie kasztany @ piwnica we Wrocławskim Wiksolocie ;)
Avatar użytkownika
Technik303
 
Skąd: WrocLove :P

Re: ATB

Postprzez Infrared 17 maja 2009, 11:20

Ale się buńczuczysz. Temat nie warty bicia piany. i nikt mu nie przypisuje geniuszu izi.
Obrazek
Nie jedz na pusty żołądek!
http://www.phatt.pl

Asato ma sad gamaya
tamaso ma jyotir gamaya
mrtyor mamrtam gamaya
Avatar użytkownika
Infrared
 
Wiek: 35
Skąd: Piekary Śląskie

Re: ATB

Postprzez Technik303 17 maja 2009, 11:39

Wydaje mi się, że w tym dziale są producenci warci polecenia, a nie sentymenty pierwszego zauroczenia "prawie trance" :P Ja bym ATB nie polecał znajomym. Jak chcecie to już wasz problem. Zaniżajcie poziom forum ;) :>
15.04.2011 Progressive Tunes @ LOFT Club / Wrocław
Deep in Progress
Tanie kasztany @ piwnica we Wrocławskim Wiksolocie ;)
Avatar użytkownika
Technik303
 
Skąd: WrocLove :P

Re: ATB

Postprzez Infrared 17 maja 2009, 12:02

hahahahaha
Obrazek
Nie jedz na pusty żołądek!
http://www.phatt.pl

Asato ma sad gamaya
tamaso ma jyotir gamaya
mrtyor mamrtam gamaya
Avatar użytkownika
Infrared
 
Wiek: 35
Skąd: Piekary Śląskie

Re: ATB

Postprzez Vibez 18 maja 2009, 18:06

indecentnoise napisał(a):Enigma - Push The Limit


Właśnie sobie to puściłem. Jak dla mnie spieprzył oryginał, ale to tylko moje zdanie bo mam straszny do niego sentyment ;)

Notabene dałbym dużo za samplepack do tego numeru :>
Avatar użytkownika
Vibez
aka Douglas Howarth
 
Wiek: 34
Skąd: Jastrzębie Zdrój | Kraków

Re: ATB

Postprzez Rapture 18 maja 2009, 23:26

Zes sie Technik uwzial na tego Andre. Powiem Ci, ze gdydy nie "You're not Alone" przez przypadek sciagniete z ciekawosci to bym nie ogarnial obecnie zadnych z klimatow jakie sa na tym forum prezentowane. Nie poznalbym tylu pieknych utworow, jakie tutaj niktorzy prezentuja, ba - nie uswiadomilbym sobie jakie muzyka naprawde potrafi wyzwalac emocje. Nigdy nie zapomne jak wszedl breakdown w klubowej wersji powyzszego utworu - kiedy wchodzil szum morza i te przepiekne pady prawie ze poryczalem sie jak bobr. Nie wiem dlaczego. To byl moment kiedy muzyka wyzwolila we mnie maksymalne emocje. Sluchalem owego utworu i przeklinalem siebie, ze do tej pory nienawidzilem "techno", ze nie potrafilem dostrzec jakie przeslanie niosa ze soba niektore elektroniczne utwory. Moze i glupie pisac tak o tym teraz, gdy slucham muzyki ktora o wiele bardziej wyzwala emocje, jednak wtedy, dla ziomka, ktory swoj gust kreowal w oparciu o MTV, RMF FM i inne wynalazki to bylo naprawde cos.

Chociazby za moja tak skrajna muzyczna przemiane bede zawsze wdzieczny ATB. Wiadomo, ze nie bylo to cos hiper mega underground, jednak bez niego nie doprowadziloby to do mojej ewolucji muzycznej w strone bardziej ambitnych gatunkow muzyki oraz totalnej zmiany jej postrzegania. Tak wiec polecanie tego typu wynalazkow ma jak najbardziej sens ludziom, ktorzy zawsze beda szukac czegos nowego, badz doprowadzi ich to na klimaty, w ktorych zawsze beda czuc sie swietnie.
Obrazek
Avatar użytkownika
Rapture
Syn Wisternoffa, Brat Rosena
 
Wiek: 34
Skąd: Szczecin/Wrocław, PL

Re: ATB

Postprzez Sagi 19 maja 2009, 9:57

to co pisze Rapture tylko potwierdza ze potrzebni sa tacy tworcy :) mimo wszystko tacy ATB czy Blank & Jones lub Kai Tracid sa pomostem pomiedzy tym co trendi cool komercja a tym co najlepsze w muzyce elektronicznej - wszyscy wymienieni maja w dorobku swietne kawalki poprzelatane o wiele gorszymi ale jak ktos sie zainteresowal juz nimi to potem droga prowadzi do wielu innych postaci ze sceny a tym samym zaglebia sie w temat i juz potem sam wie co dobre a co nie :) i odkrywa to co najlepsze w tej muzyce...
Avatar użytkownika
Sagi
 

Re: ATB

Postprzez bAchoR 19 maja 2009, 10:56

Zes sie Technik uwzial na tego Andre. Powiem Ci, ze gdydy nie "You're not Alone" przez przypadek sciagniete z ciekawosci to bym nie ogarnial obecnie zadnych z klimatow jakie sa na tym forum prezentowane. Nie poznalbym tylu pieknych utworow, jakie tutaj niktorzy prezentuja, ba - nie uswiadomilbym sobie jakie muzyka naprawde potrafi wyzwalac emocje. Nigdy nie zapomne jak wszedl breakdown w klubowej wersji powyzszego utworu - kiedy wchodzil szum morza i te przepiekne pady prawie ze poryczalem sie jak bobr. Nie wiem dlaczego. To byl moment kiedy muzyka wyzwolila we mnie maksymalne emocje. Sluchalem owego utworu i przeklinalem siebie, ze do tej pory nienawidzilem "techno", ze nie potrafilem dostrzec jakie przeslanie niosa ze soba niektore elektroniczne utwory. Moze i glupie pisac tak o tym teraz, gdy slucham muzyki ktora o wiele bardziej wyzwala emocje, jednak wtedy, dla ziomka, ktory swoj gust kreowal w oparciu o MTV, RMF FM i inne wynalazki to bylo naprawde cos.


Szacuneczek Rapture za ten wywód. :)
Dejan S. - Behind The Mountains (Original Mix) <3 <3 -> mój nowy przyjaciel.
bAchoR
Dwight Mayweather
 
Wiek: 37
Skąd: nigdzie i nigdy

Re: ATB

Postprzez Technik303 19 maja 2009, 13:37

Rapture napisał(a):Zes sie Technik uwzial na tego Andre. Powiem Ci, ze gdydy nie "You're not Alone" przez przypadek sciagniete z ciekawosci to bym nie ogarnial obecnie zadnych z klimatow jakie sa na tym forum prezentowane. ... cut...


To tak jak przypuszczałem ;) sentyment, tylko dla tego, że nie znałeś alternatywy dla ATB :?: :P

To zapraszam do remixu Oakenfolda "You're not Alone". To, że atb się za to zabrał różnicy w jego dorobku nie robi na mnie wrażenia. Dla mnie jego wersja jest dansowa :P Większa kaszana niż oryginał. Oryginał i Oakenfold rmx to jest to :!: . Pewnie wiele osób zna tylko wersje atb bo taka eska czy inne stacje w kółko ten remix wałkowały. Nie przypominam sobie, żeby komercyjne stacje radiowe grały remix Oakenfolda :P

http://www.youtube.com/watch?v=yCyaP76w_8I P. Oakenfold rmx
http://www.youtube.com/watch?v=LO4TPDjxE80 atb rmx
Cienizna przy wersji Oakenfolda ! :) atb Oakenfoldowi do pięt nie dorasta :P I tu nawet nie ma dyskusji...
Podobnie nawet z coverem Killer - praktycznie ta sama płytka stopa z tanim bassline. Znajdź dużą różnice miedzy You're not Alone a Killerem :P

ATB - Beautiful Worlds http://www.youtube.com/watch?v=9q-vXtW_yOs
To jest całkiem niezłe, ale jak zwykle musiał dorzucić ta sp...ną stope i beznadziejny bassline ! jak w większości jego produkcji... Słuchając jego, to podobne produkcje wypuścił Pulsedriver, Shog, Rocco, Aquagen, DJ Sammy ? (chyba dalej nie muszę wymieniać) :P Dla mnie to podobny poziom.

Zdania nie zmienię o nim. Choćby się połowa forum wypowiedziała pozytywnie. Chałtura zostaje chałturą. 3-4 tracki dobre różnicy nie zrobią. Podobne zdanie mam o Tiesto i już. Też mi jego "piszczałka" i stopa z bassline nie podchodzą. Trudno... Reszta niech czci sobie ATB z Tiesto na czele :P
15.04.2011 Progressive Tunes @ LOFT Club / Wrocław
Deep in Progress
Tanie kasztany @ piwnica we Wrocławskim Wiksolocie ;)
Avatar użytkownika
Technik303
 
Skąd: WrocLove :P

Re: ATB

Postprzez Infrared 19 maja 2009, 13:40

technik to niewdzięczna gnida nie przegadacie go, sam pewnie słuchał ATB, ATC, ACOC, ACDC a teraz się wypina :D
Obrazek
Nie jedz na pusty żołądek!
http://www.phatt.pl

Asato ma sad gamaya
tamaso ma jyotir gamaya
mrtyor mamrtam gamaya
Avatar użytkownika
Infrared
 
Wiek: 35
Skąd: Piekary Śląskie

Re: ATB

Postprzez bAchoR 20 maja 2009, 11:18

Cienizna przy wersji Oakenfolda ! atb Oakenfoldowi do pięt nie dorasta I tu nawet nie ma dyskusji...


Porównujesz SCANIE do Porshe ... wiesz o co chociaż chodzi ? Że mylisz style i kategorie muzyczne. :)
Nie można Cię przegadać, jeżeli mieszasz wszystko z wszystkim.
Dejan S. - Behind The Mountains (Original Mix) <3 <3 -> mój nowy przyjaciel.
bAchoR
Dwight Mayweather
 
Wiek: 37
Skąd: nigdzie i nigdy

Re: ATB

Postprzez Martin_S 01 cze 2009, 21:57

Infrared napisał(a):[...] sam pewnie słuchał [...] ACDC [...]



http://www.youtube.com/watch?v=aQIxn7s3ym8 \o/\o/\o/\o/\o/


BTW: Ja podzielam opinie technika, ale nie względu na zasady ale dlatego że nie lubie i nielubiłem ciepłych - gejowskich trensów :D

PS: W ostatnim albumie poleciał w dramy co mnie też strasznie skwasiło :shock:
M.S
Avatar użytkownika
Martin_S
 
Skąd: Wrocław

Re: ATB

Postprzez bAchoR 02 cze 2009, 6:40

Martin... you better run, man on the run.

Gejowskie transy ? nie jesteś na ftb ?
Drummy na Future Memories ? Nie pomyliłeś płyt ?
Dejan S. - Behind The Mountains (Original Mix) <3 <3 -> mój nowy przyjaciel.
bAchoR
Dwight Mayweather
 
Wiek: 37
Skąd: nigdzie i nigdy

Re: ATB

Postprzez Martin_S 02 cze 2009, 11:02

bAchoR napisał(a):Martin... you better run, man on the run.

Gejowskie transy ? nie jesteś na ftb ?
Drummy na Future Memories ? Nie pomyliłeś płyt ?



1) Nie jestem na FTB :D

2) What About Us, Future Memories - mają dramowe stopy :|
M.S
Avatar użytkownika
Martin_S
 
Skąd: Wrocław

Re: ATB

Postprzez bAchoR 02 cze 2009, 14:14

drummowe stopy to nie znaczy, że to drummy :) Chillowe tuny także mają połamane bity.
Dejan S. - Behind The Mountains (Original Mix) <3 <3 -> mój nowy przyjaciel.
bAchoR
Dwight Mayweather
 
Wiek: 37
Skąd: nigdzie i nigdy

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do DJe/Producenci

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 1 gość

cron