13.06.09 l bAchoR l

Uplift
12.06.2009 - 20.07.2009

Powrót do 1

13.06.09 l bAchoR l

Postprzez bAchoR 13 cze 2009, 13:40

Set z przed paru miesięcy, ale mało kto słyszał, więc załączam...

Tracklist

01. Akira Kayosa - Tears of the Sun (Firestorm Uplifting Mix)
02. ID
03. ID
04. Vision84 High Above-Blue Wave
05. Serenade - Most Beautiful Happened

33 min
192 kbps

download
http://www.sendspace.com/file/flsm0y
Dejan S. - Behind The Mountains (Original Mix) <3 <3 -> mój nowy przyjaciel.
bAchoR
Dwight Mayweather
 
Wiek: 37
Skąd: nigdzie i nigdy

Re: 13.06.09 l bAchoR l

Postprzez dj3500 14 cze 2009, 11:19

Masz za krótki mix, niezgodny z regulaminem. Z drugiej strony, konkurs jest dla Was. Więc jeśli nikomu to nie przeszkadza, to nie ma problemu.

Czyli jeśli komuś się to nie podoba, niech pisze.
Avatar użytkownika
dj3500
Administrator
 
Wiek: 33
Skąd: Wrocław

Re: 13.06.09 l bAchoR l

Postprzez Sisiek 14 cze 2009, 12:00

Byle jakiś łeb zaraz nie wrzucił miksa co ma 10 minut :P 33 może być.
5-hydroksytryptamina | 3,4-dihydroksyfenyloetyloamina
Obrazek
Avatar użytkownika
Sisiek
Let's Go Techno
 
Wiek: 39
Skąd: Kraina Złudzeń

Re: 13.06.09 l bAchoR l

Postprzez sector 14 cze 2009, 17:09

Niech zostanie po znajomosci :-), ew dograj 2min ciszy :- D
Avatar użytkownika
sector
the king of bongo!
 
Wiek: 38
Skąd: /dev/null

Re: 13.06.09 l bAchoR l

Postprzez bAchoR 15 cze 2009, 6:46

Po znajomości to moge was nie pobić z low kicka ;D

Gdybym nagrał regulaminowego seta to bym wygrał konkurs, a że jestem mega skromny to zadowole się dalszym miejscem xD
Dejan S. - Behind The Mountains (Original Mix) <3 <3 -> mój nowy przyjaciel.
bAchoR
Dwight Mayweather
 
Wiek: 37
Skąd: nigdzie i nigdy

Re: 13.06.09 l bAchoR l

Postprzez Transi 15 cze 2009, 15:37

Jest szansa na jakiś inny hosting? Z Sendspace za nic nie mogę ściągnąć Twojego BMa...
Avatar użytkownika
Transi
Keep It Dark
 
Skąd: Gorlice

Re: 13.06.09 l bAchoR l

Postprzez bAchoR 15 cze 2009, 16:36

rapidshare pasi :) ?
Dejan S. - Behind The Mountains (Original Mix) <3 <3 -> mój nowy przyjaciel.
bAchoR
Dwight Mayweather
 
Wiek: 37
Skąd: nigdzie i nigdy

Re: 13.06.09 l bAchoR l

Postprzez Transi 15 cze 2009, 17:12

Jasne :)
Avatar użytkownika
Transi
Keep It Dark
 
Skąd: Gorlice

Re: 13.06.09 l bAchoR l

Postprzez TrancEye 26 cze 2009, 12:53

Ciekawy set
Ale dobor kawalkow jak na uplifting mogl byc lepszy
Avatar użytkownika
TrancEye
Uplifter
 
Wiek: 40
Skąd: Toruń

Re: 13.06.09 l bAchoR l

Postprzez Kasper 27 cze 2009, 16:01

Pierwszy track w bardzo klasycznym stylu, gdybym nie wiedział kto go stworzył pomyślałbym, że to jakaś klasyczna pozycja. Przejście na następny numer poprawne, ale to wszystko co mogę powiedzieć. W jednym momencie można było odczuć offbeat, ale nie zmienia to drastycznie odczuć co do zmiany utworów. Breakdown drugiego utworu piękny, ale dość typowy i słyszałem już takich całe mnóstwo. Sam track pozbawiony energii i dynamiki, poprostu brak mu kopa. Wypada wręcz blado z Piece Of Mind w secie od ant'a. Trzeci numer to kolejna zamuła, jutro lub po jutrze znowu ktoś wyprodukuje coś w ten deseń. Przejście na 4 track jest słabe a i sam track brzmi dość amatorsko szczególnie sam jego początek. Breakdown znów dobry, ale jakże typowy, nawet ten breakbeat go nie ratuje w żadnym stopniu. Po breaku znowu dość amatorskie brzmienie, lecz chociaż jest wyczekiwana przeze mnie dynamika. Dla mnie mix zaczyna się od 5tego utworu, nareszcie czuć jakąś energie i duszę. Z resztą to jeden z moich ulubionych transerów z zeszłego roku. Aż banan ulokował się na mej facjacie podczas odsłuchu.

Podsumowując wybroniłeś się perfekcyjnie, ostatni track był najlepszy a z reguły ostatnie wrażenie jest najważniejsze. Nie mniej jednak jak sam powiedziałeś ten mix robiłeś na kolanie, więc następnym razem, oszczędź nam takich mixów. Znam Twoje muzyczne preferencje i wiem, że potrafisz wyłowić naprawdę godziwe perełki. Tu jednak ich nie było. Jestem na nie, ale wierzę, że w następnym miesiącu pokazesz prawdziwie energetyczny uplifting. Poza tym przydałoby się czasem zagrać jakieś wokale, ot tak dla urozmaicenia.
Avatar użytkownika
Kasper
 
Wiek: 38
Skąd: Rybnik, PL

Re: 13.06.09 l bAchoR l

Postprzez peterhol9 08 lip 2009, 18:16

Rafał, zapodaj inny serwer jakbyś mógł ;)
I LOVE RUSSIAN AND GREEK PROGRESSIVE

Obrazek
Avatar użytkownika
peterhol9
yoma
 
Wiek: 38
Skąd: Tomaszów Lubelski/Lublin

Re: 13.06.09 l bAchoR l

Postprzez dj3500 08 lip 2009, 23:22

+1
Avatar użytkownika
dj3500
Administrator
 
Wiek: 33
Skąd: Wrocław

Re: 13.06.09 l bAchoR l

Postprzez yaper 09 lip 2009, 16:10

a najlepiej rapidshare.com albo rapidspread.com, gdzie masz masę serwerów za jednym uploadem... 8-)
TRANCE ENGINEERING

"Bóg stworzył trance, a następnie człowieka, aby człowiek mógł słuchać trance, lepszego dzieła Bożego oczekiwać nie możemy(...)"

last.fm
Avatar użytkownika
yaper
dole
 
Wiek: 36
Skąd: Małopolska

Re: 13.06.09 l bAchoR l

Postprzez wasyl 10 lip 2009, 19:40

Tego seta osobiście ściągać nie musiałem gdyż posiadałem go już od dłuższego czasu na dysku. Początek to cały Ty i cały ja z dawnych lat :) - typowy stary euphoric trance zachowany w klimacie lat 2000-2004, totalna ekspozycja średnicy, skupiamy się wyłącznie na melodii i na tle które istnieje poza tą przodującą melodią - great stuff! Jedynie zabrakło mi tutaj jakiegoś intymnego intra;), ale jakoś mogę puścić to w niepamięć za bro ;P. Czekając na drugi utwór nieco się znudziłem pustym bitem i wyczekiwaniem na kolejny track, ale cała reszta w jak najlepszym tonalnym porządku - jest świetna kontynuacja :). Nie pamiętam już co to jest i nie przypomnę sobie z racji tego, co pokazuje Twoja TL :P, ale kawałek jest świetny, wręcz idealnie potrafi przywrócić mi masę wspomnień z dawnych lat... Envio - właśnie taki artysta kojarzy mi się z tym utworem, bo tworzył w podobnym klimacie. Zbliża się utwór o numerze 3 i nie wiem co napisać, bo technicznie wydaje się wszystko ok, zadbałeś bardzo o stopniowe wyciszanie dwójki, delikatnie przyśpieszając kolejnym ID seta, jednak coś mi tam nie grało... Może ta cała otoczka zmiany klimatu, ale tylko na moment, bo gdy bit się zatrzymuje wracamy do tego dreamowego klimatu \o/. Ależ Blue Wave zmieniło na kilkanaście sekund oblicze tego seta, a to wszystko za pomocą bitu, który kiedy tylko wszedł, zaczął wydawać mi się delikatnie demoniczny i dość odbiegający od klimatu... Wystarczyło jednak tylko chwilkę zaczekać, by wszystko się wyjaśniło i że nikt nie wkradł się na kompa Rafała ;). Jednak jedno trzeba zaznaczyć - set ewidentnie w tym miejscu zmienia swój klimat na bardziej energiczny, wesoły, wnoszący zew świeżości, a więc zostawiamy na chwilę wspomnienia, nadszedł czas by otworzyć oczy 8). Daje się również zauważyć, że bardzo ostrożnie mixujesz trance, co faktycznie nie niesie ze sobą ryzyka, że pojawi się kakofonia, a nadmiernie długo trzymanie pusto lecącego bitu już dawno masz za sobą ;), więc już na prawdę jest fajnie... Teraz nadszedł czas by łączyć utwory kluczami i na to czekam u Ciebie :). Ostatni utwór niestety mnie nie robi, a szkoda, ale Serenade zawsze średnio mi się podobało niezależnie od produkcji. Podsumowując u mnie największe wrażenie zrobiły pierwsze 2 pozycje i cały czas mam je w głowie, więc po części Ci się udało, a jak pomyślę o 3 utworze, to naaaawet udało Ci się w większej części mną zawładnąć :). Podobało mi się. Pracuj dalej brat :)

PS. I wiem, że do Twoich reck, to mi jeszcze duuużo brakuje ;). W tej kwestii możesz czuć się niezastąpiony ;P
Avatar użytkownika
wasyl
 
Wiek: 37
Skąd: Wałbrzych

Re: 13.06.09 l bAchoR l

Postprzez bAchoR 10 lip 2009, 21:50

Dejan S. - Behind The Mountains (Original Mix) <3 <3 -> mój nowy przyjaciel.
bAchoR
Dwight Mayweather
 
Wiek: 37
Skąd: nigdzie i nigdy

Re: 13.06.09 l bAchoR l

Postprzez Juma 10 lip 2009, 23:12

lets go with this shit.

Akira cudnie buduje klimat, zamknalem oczy coby troszke ogarnac sie w breakdownach ;]. Lapki za 15 trzecia i lecim. Dwojka juz mnie rozbila. Kawalek bez historii. Podobnie z numerkiem trzecim, niestety nie wkrecil mnie niczym nozke dziecka w szprychy roweru. Blue wave przy poprzednich dwoch pozycjach wyglada o wiele lepiej choc tez nie porywa do tanga. 5tka zdecydowanie najlepszy utwor tego seta.

Set dobry pod wzgledem technicznym, przejscie 4,5 jakos mnie nie przekonalo.
Muzycznie gdyby nie ta przepasc pomiedzy Akira a Serenade bylby bardzo dobrze a tak jest dostatecznie.

Czekam w przyszlym miesiacu na wiecej breakdownow przy ktorych da sie wzleciec pod sufit.
pozdrawiam
Avatar użytkownika
Juma
 

Re: 13.06.09 l bAchoR l

Postprzez dj3500 11 lip 2009, 0:29


ten link też nie działa... ja naprawdę CHCĘ to przesłuchać :mrgreen:
Avatar użytkownika
dj3500
Administrator
 
Wiek: 33
Skąd: Wrocław

Re: 13.06.09 l bAchoR l

Postprzez bAchoR 11 lip 2009, 5:39

no kurr... przecież się wrzuciło :(

Po południu jeszcze raz wrzuce :)
Dejan S. - Behind The Mountains (Original Mix) <3 <3 -> mój nowy przyjaciel.
bAchoR
Dwight Mayweather
 
Wiek: 37
Skąd: nigdzie i nigdy

Re: 13.06.09 l bAchoR l

Postprzez Sisiek 12 lip 2009, 11:03

Rączki naszykowane do rozkładania na brejkach, chusteczki przygotowane żeby ocierać łzy więc mogę rozpocząć słuchanie :P Akira Kayosa bardzo lubię kawałek znam i oceniam go dobrze :) Oczywiście brejk i pierwszy raz się popłakałem ale łapki wyprostowane jak trzeba. Szybko ocieram łzy chusteczką i jedziemy dalej. Przejście niestety niezbyt, niezbyt. Strasznie pusto się zrobiło. Set jakby się kończył a przecież to dopiero początek. :!: No ale dobra wybaczam Ci :D Sam kawałek który wchodzi nieco zbija. Strasznie nic się w nim nie dzieje. Tak jak piszecie o minimalach: cały czas to samo :mrgreen:
Tutaj chusteczki nie były potrzebne gdyż kawałek w ogóle mnie nie wzruszył :| Drugie przejście lepsze niż pierwsze ale też mało co się dzieje. Ale o tyle dobrze że równo idzie. Łee znowu zbicie, zero trensowej mocy tylko jakieś zawodzenie. Niestety panie Rafale dość kiepsko jak na razie z doborem kawałków. Przejście znowu ta sama historia co wyżej. Rób to wcześniej :P Hmm kawałek 4 mnie nie przekonuje. Przejscie jeszcze raz to samo :P Ostatni kawałek nawet mi się kiedyś podobał. Dość pozytywny w odbiorze. Ale chusteczki znów mi się nie przydadzą. Za to rączki trochę podniosłem. Ogółem to 1 x chusteczki, 2 x rączki więc nie do końca set mnie porwał Na pewno dałoby się wybrać lepsze i bardziej dynamiczno-wzruszające trensiki. Technika jak pisałem niby poprawnie ale brakuje odpowiedniej siły na przejściach. Taki styl grania nie jest zbyt porywający. Na razie dostajesz ocenę dostateczną i zobaczymy jak odrobisz pracę domową :P
5-hydroksytryptamina | 3,4-dihydroksyfenyloetyloamina
Obrazek
Avatar użytkownika
Sisiek
Let's Go Techno
 
Wiek: 39
Skąd: Kraina Złudzeń

Re: 13.06.09 l bAchoR l

Postprzez Vidia 12 lip 2009, 13:41

Ja ściągnęłam tak sobie z ciekawości, przesłuchałam i mi sie podobało. Na upliftach raczej nie zdarza mi się płakać:p przynajmniej nie na tych 'czystych', skocznych, bezwokalowych. dobór kawałków wydał mi się zadowalający i technika też (może ze swoją bezwiednie porównuję trochę;)
Vidia
Die Sehnsucht.
 
Skąd: Mazowsze

Następna strona

Powrót do 1

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 0 gości

cron