Regulamin Battle Mix

Konkurs Użytkowników FME.

Powrót do Battle Mix

Regulamin Battle Mix

Postprzez dj3500 12 cze 2009, 12:29

1. Konkurs polega na tworzeniu setów i zamieszczaniu ich na forum, jak również ocenie setów wszystkich innych Uczestników. Udział w konkursie może wziąć każdy Użytkownik FME (z wyjątkami przewidzianymi w punkcie 8).
2. Wymogi wobec setów:
- mają być zmiksowane,
- gatunek: szeroko pojęta muzyka elektroniczna,
- czas trwania: 35-41 minut,
- waga pliku: maks. 80 MB,
- bitrate: min. 128 kbps,
- set ma być w jednym kawałku,
- w nazwie pliku powinien znaleźć się pseudonim Uczestnika (czyli proszę ich nie nazywać np. bm07.mp3),
- jedynym linkiem do seta nie może być Rapidshare ani Megaupload, tzn. musi wtedy być jeszcze jakiś inny.
3. W poście zgłaszającym miks w temacie trzeba podać datę zgłoszenia i nick. Można też gatunek. W treści posta muszą się znaleźć:
- tracklista (dla uściślenia: pełna, tzn. ID może być tylko to, czego nie wolno nam podać), fajnie, jeśli będzie między tagami spoiler:
Kod: Zaznacz cały
[spoiler]01. utwór
02. drugi, itd.[/spoiler]

- czas seta,
- waga pliku,
- link(i) do ściągnięcia,
- gatunek/styl muzyczny.
4. Każdy biorący udział w konkursie ma obowiązek przesłuchania i oceny wszystkich innych setów zgłoszonych w danej edycji. Minimum przyzwoitości to 2-3 zdania od siebie.
5. Trzeba też zagłosować na najlepsze sety danej edycji. Wybiera się 5 setów, którym przyznaje się odpowiednio 1,2,3,4,5 punktów. Głosuje się w przeznaczonym do tego temacie.
6. Każda edycja dzieli się na dwa etapy - zgłaszanie setów oraz ich ocena i głosowanie. Po rozpoczęciu tego drugiego nie można już zgłaszać setów. Terminy etapów będą podawane dla każdej edycji.
7. Osoby niebiorące udziału w danej edycji mogą głosować, ale tylko pod warunkiem, że przesłuchały i oceniły wszystkie sety.
8. a) Karą za nieocenienie któregokolwiek seta lub brak głosowania jest dyskwalifikacja i przyznanie jednego Punktu Wstydu.
b) Osoby posiadające Punkt Wstydu przyznany w czasie ostatnich 3 miesięcy nie mogą brać udziału w konkursie.
c) Osoby posiadające dwa Punkty Wstydu nie mogą brać udziału w konkursie.
d) Każdy Punkt Wstydu może zostać usunięty, jeśli uczestnik oceni zaległe sety z edycji, w której otrzymał dany Punkt.
9. W każdej edycji nagrodą dla niektórych spośród najlepszych setów jest ich emisja w audycji Enhanced Perception na falach radia sense.fm. Wyboru dokonuje każdorazowo administracja. Z różnych względów niektóre sety nie mogą być zagrane w radiu; generalnie, emitowane będą sety trance'owe.
10. Miksy niezgodne z punktami 2 lub 3 są dyskwalifikowane. Mogą jednak być warunkowo dopuszczone do konkursu, jeśli nie sprzeciwi się temu żaden uczestnik ani administrator.
Avatar użytkownika
dj3500
Administrator
 
Wiek: 33
Skąd: Wrocław

Re: Regulamin Battle Mix

Postprzez Vibez 12 cze 2009, 17:10

dj3500 napisał(a):- jedynym linkiem do seta nie może być Rapidshare, tzn. musi wtedy być jeszcze jakiś inny.


A co jeśli ustawie w swoim koncie TrafficShare? Dana osoba wtedy pobiera konkretny plik na warunkach premium.
Avatar użytkownika
Vibez
aka Douglas Howarth
 
Wiek: 34
Skąd: Jastrzębie Zdrój | Kraków

Re: Regulamin Battle Mix

Postprzez dj3500 12 cze 2009, 17:12

wtedy pewnie ok.
Avatar użytkownika
dj3500
Administrator
 
Wiek: 33
Skąd: Wrocław

Re: Kasper - Battle Mix (Czerwiec'09)

Postprzez bAchoR 16 cze 2009, 19:06

Zaraz znajdzie się paru takich (pozdrawiam), co bez tracklisty nawet w fotelu nie usiedzą. A ja lubie takie tracklisty i przy okazji pobawie się w ,,jaka to melodia'' :)
Dejan S. - Behind The Mountains (Original Mix) <3 <3 -> mój nowy przyjaciel.
bAchoR
Dwight Mayweather
 
Wiek: 37
Skąd: nigdzie i nigdy

Re: 16.09.2009 - Kasper - Battle Mix (Czerwiec'09)

Postprzez Matvel 16 cze 2009, 19:16

Nie chodzi oto że w fotelu nie usiedzę, ale dla mnie to głupota. Od jaka to melodia jest Konkurs Id w którym po 5 osób bierze udział.
Matvel
 
Wiek: 37
Skąd: B-stok

Re: 16.09.2009 - Kasper - Battle Mix (Czerwiec'09)

Postprzez Kasper 16 cze 2009, 19:19

Matvel napisał(a):Nie chodzi oto że w fotelu nie usiedzę, ale dla mnie to głupota. Od jaka to melodia jest Konkurs Id w którym po 5 osób bierze udział.


Niechce aby sugerować się trackami i jak może wyglądać najbliższe przejście, tylko aby leciało tak jakbyś słuchał LIVE. Ściągaj i nie marudź ;)
Avatar użytkownika
Kasper
 
Wiek: 38
Skąd: Rybnik, PL

Re: 16.09.2009 - Kasper - Battle Mix (Czerwiec'09)

Postprzez dj3500 16 cze 2009, 21:38

Nie no, tracklista jest wymagana. Nawet była swego czasu jakaś kłótnia na ten temat na FMT. Musisz podać wszystkie numery, które wolno Ci podać (tzn. w 99% przypadków wszystkie).
Avatar użytkownika
dj3500
Administrator
 
Wiek: 33
Skąd: Wrocław

Re: 16.09.2009 - Kasper - Battle Mix (Czerwiec'09)

Postprzez Sisiek 16 cze 2009, 21:46

Ja się zgadzam żeby bez tlki było :)
5-hydroksytryptamina | 3,4-dihydroksyfenyloetyloamina
Obrazek
Avatar użytkownika
Sisiek
Let's Go Techno
 
Wiek: 39
Skąd: Kraina Złudzeń

Re: 16.09.2009 - Kasper - Battle Mix (Czerwiec'09)

Postprzez sector 16 cze 2009, 22:23

Sisiek napisał(a):Ja się zgadzam żeby bez tlki było :)


+1, i tak trzeba przesluchac seta i tak go trzeba przesluchac, wiec co to za roznica czy z TL czy bez? I faktycznie jak pisze Kaspa, nie ma sie co sugerowac TL tylko sluchac i ocenic.

Wiec imo jak ktos chce to niech podaje a jak nie to nie.
Avatar użytkownika
sector
the king of bongo!
 
Wiek: 38
Skąd: /dev/null

Re: 16.09.2009 - Kasper - Battle Mix (Czerwiec'09)

Postprzez dj3500 16 cze 2009, 22:43

Nie może nie być TLki. Tak samo jak mixy nie powinny być za krótkie. To nie wynika z moich fanaberii czy przesadnego B!yzmu. Po pierwsze, zawsze tak było i nie widzę powodu do zmian; jeśli ktoś widzi, niech założy temat z sondą i może zmienimy - ale wtedy od razu dla wszystkich, a nie tak na krzywo w pojedynczym przypadku. Po drugie - jest potem problem z zagraniem tego w audycji jeśli jest za krótkie, nie ma TL itd. No a po trzecie, ja np. wolę słuchać mix do którego mam TL. Myślę, że mam do tego prawo.

Tak jak pisałem - jak komuś się nie podoba jakiś zapis, to niech o tym napisze (najlepiej założy temat z sondą), zamiast go zignorować. Jeśli w sondzie wyjdzie, że jest zły, to go wywalimy. A jeśli jest dobry, tzn. że po coś tam jest. Right?
Avatar użytkownika
dj3500
Administrator
 
Wiek: 33
Skąd: Wrocław

Re: Regulamin Battle Mix

Postprzez sector 16 cze 2009, 22:59

Dobra sluchajcie przedyskutowalem to z dj3500. Sprawa wyglada tak. Ze na chwile obecna Regulamin jest i moze tego sie trzymajmy. Oczywiscie wszystko jest dla was, wiec jesli sie zgodzicie na cos i wiekszosc zgodzi sie na cos/bedzie za, to sie wtedy zmieni, ale wlasnie jesli na chwile obecna jest regulamin to przestrzegajmy go. O ile +/- 2min jeszcze mozna przymknac oko, to jednak TL powinna byc. W sumie Kaspa do jej ukrycia mozesz uzyc opcji [ spoiler ] TLka [/ spoiler] co wg. mnie sprawdza sie wysmienicie bo wtedy Twoja Tl bedzie wyglada tak

1. jakiś numer
2. coś tam
3. itd.
4. jeszcze jeden
5. dobra wystarczy



wiec jak ktos uszanuje Twoje zdanie i bedzie chcial przesluchac bez Tl co w pewnym sensie wg mnie jest dobrym rozwiazaniem, ja bym jej wolal nie znac na poczatku to tak zrobi a jak nie to zobaczy co jest grane.
Avatar użytkownika
sector
the king of bongo!
 
Wiek: 38
Skąd: /dev/null

Re: Regulamin Battle Mix

Postprzez Vibez 16 cze 2009, 23:23

Może niech poprostu taki Kaspa (czy ktokolwiek inny nie podający listy) wysyła każdemu kto nie umie wytrzymać spis przez PW i tyle.

Ja też uważam, że jeśli i tak słuchamy wszystkich setów, to owa lista nie jest konieczna. Zazwyczaj patrzy sie na nią przy podejmowaniu decyzji "pobrać / nie pobrać", która tutaj zostaje odgórnie podjęta.

Poza tym, wszyscy wiedzą jak to jest, jak sie człowiek nastawia patrząc na tytuły i wykonawców. Ja tam lubie jak mnie coś zaskoczy. A i sam może kogoś czymś zaskocze ;)
Avatar użytkownika
Vibez
aka Douglas Howarth
 
Wiek: 34
Skąd: Jastrzębie Zdrój | Kraków

Re: Regulamin Battle Mix

Postprzez dj3500 16 cze 2009, 23:27

dj3500 napisał(a):Tak jak pisałem - jak komuś się nie podoba jakiś zapis, to niech o tym napisze (najlepiej założy temat z sondą)
Avatar użytkownika
dj3500
Administrator
 
Wiek: 33
Skąd: Wrocław

Re: Regulamin Battle Mix

Postprzez Sisiek 17 cze 2009, 6:06

Teraz każdy będzie siedział i zakładał sondy xDD Ogarnij się typie. Przecież Kaspa da potem tlke a przynajmniej będzie element zaskoczenia przy słuchaniu bo tak bym zobaczył same kawałki z asotów ;) ;) i mógłbym się zniechęcić :P Dobre rozwiązanie to ze spoilerem. A co do regulaminu lepiej było napisać żeby każdy kto wrzuca set porządnie go podpisał wg. jakiegoś schematu i otagował go co nieco. Zajmuje to chwile a przynajmniej wygląda dobrze na playliście. Co do linków czemu nie można tylko rapida ? Ktoś nie ma internetu niech nie startuje xD

dj3500 napisał(a):5. Trzeba też zagłosować na najlepsze sety danej edycji. Wybiera się 4 sety, którym przyznaje się odpowiednio 1,2,3,4 punkty.


Czemu nie 5 zawsze tak było ;) A jeżeli już to 3 miejsca tyle ile jest na podium ;)

To co mam już lecieć zakładać sondy xDDD
5-hydroksytryptamina | 3,4-dihydroksyfenyloetyloamina
Obrazek
Avatar użytkownika
Sisiek
Let's Go Techno
 
Wiek: 39
Skąd: Kraina Złudzeń

Re: Regulamin Battle Mix

Postprzez sector 17 cze 2009, 8:57

Sisiek napisał(a):A co do regulaminu lepiej było napisać żeby każdy kto wrzuca set porządnie go podpisał wg. jakiegoś schematu i otagował go co nieco. Zajmuje to chwile a przynajmniej wygląda dobrze na playliście.


Tez sie z tym zgadzam i w sumie mozna by to bylo dodac do regulaminu.

Sisiek napisał(a):To co mam już lecieć zakładać sondy xDDD


Nie, juz wyjasniles wszystko w tym temacie :matrixcell:
Avatar użytkownika
sector
the king of bongo!
 
Wiek: 38
Skąd: /dev/null

Re: Regulamin Battle Mix

Postprzez Rapture 17 cze 2009, 16:47

Ja sie zgadzam z propozycja sectora, Kasper ukryje TLke i pokaze kiedy konkurs sie skonczy. Bardzo dobre, logiczne podejscie IMO :)
Obrazek
Avatar użytkownika
Rapture
Syn Wisternoffa, Brat Rosena
 
Wiek: 34
Skąd: Szczecin/Wrocław, PL

Re: Regulamin Battle Mix

Postprzez dj3500 17 cze 2009, 16:49

Nie, odkryje się każdemu kto na nią kliknie. Polecam ten sposób zamieszczania swoich tracklist. :lol:
Avatar użytkownika
dj3500
Administrator
 
Wiek: 33
Skąd: Wrocław

Re: Regulamin Battle Mix

Postprzez Rapture 17 cze 2009, 17:12

dj3500 napisał(a):Nie, odkryje się każdemu kto na nią kliknie. Polecam ten sposób zamieszczania swoich tracklist.

Kuzwa, sector o tym nie wspomnial i zauwazylem dopiero jak napisalem posta w temacie :D Nie mowiac juz o tym, ze na wiekszosci forow ta opcja nazywa sie "hide" a nie "Spoiler" :)
Obrazek
Avatar użytkownika
Rapture
Syn Wisternoffa, Brat Rosena
 
Wiek: 34
Skąd: Szczecin/Wrocław, PL

Re: Regulamin Battle Mix

Postprzez Transi 17 cze 2009, 17:18

hide a spoiler to dwie różne funkcje ;)

co do hostingów - proponuję rapidspread.com - mozna sobie wybrać kilka sajtów :) polecam (mój battle mix został na to wrzucony)
Avatar użytkownika
Transi
Keep It Dark
 
Skąd: Gorlice

Re: Regulamin Battle Mix

Postprzez sector 21 cze 2009, 21:08

Nob3L napisał(a):Jak się zabiorę do mojego secisza to nie wiem czy ten pkt regulaminu będzie respektowany :mrgreen:

Jesli nie to wtedy Twoj set tez nie bedzie respektowany. To akurat jest mus.
Avatar użytkownika
sector
the king of bongo!
 
Wiek: 38
Skąd: /dev/null

Następna strona

Powrót do Battle Mix

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 0 gości

cron