13.06.2009 - Juma - Battle Mix

12.06.2009 - 20.07.2009

Powrót do 1

13.06.2009 - Juma - Battle Mix

Postprzez Juma 13 cze 2009, 2:01

"Na kazdym zebraniu jest taka sytuacja, ze ktos musi zaczac pierwszy".
Korzystajac z tej wlasnie sytuacji rozpoczynam Battle Mix swoim setem.

01.Santiago Nino - Pistolero
02.Re:Locate & Mark Sixma - Piranha
03.Reaky - Optimal Penetration ( Nicholas Bennison Remix )
04.Joop - Pradera ( Fei Fei Remix )
05.John Askew - Vandalism
06.Paul Allen - Blizzard
07.Michal Poliak - Czechoslovakia
08.Bas & Ram vs Ralph Novell - Younique
09.Solid Globe - Kalahari


lenght: 40:24min
size: 55.50mb
style: tech-trance

http://yacek.net/EvolutionClub/Sety/2007/Pozostale/Juma/Juma_-_Battle_Mix.mp3

N-joy!
Avatar użytkownika
Juma
 

Re: 13.06.2009 - Juma - Battle Mix

Postprzez peterhol9 30 cze 2009, 10:08

no to będę pierwszy :) ogólnie nie preferuję takich tech-trensów, więc moja ocena nie będzie raczej 'profesjonalna' :) Ogólnie dobór kawałków jest względem siebie dobry, nie ma żadnych wahań, skutkiem czego klimat jest zachowany. Jest bardzo szybko i energicznie, co stanowi plus duży. Minus, hmm..może się nie znam za bardzo, ale przejścia, technicznie dobre, były z lekka za krótkie. Tylko do tego mogę się przyczepić ;) aha..jeszcze z wałków na uwagę zasługuje Re:Locate & Mark Sixma - Piranha - dobry stuff :D
I LOVE RUSSIAN AND GREEK PROGRESSIVE

Obrazek
Avatar użytkownika
peterhol9
yoma
 
Wiek: 38
Skąd: Tomaszów Lubelski/Lublin

Re: 13.06.2009 - Juma - Battle Mix

Postprzez wasyl 07 lip 2009, 19:37

No to teraz ja. Techów nie słucham na co dzień, ale dzięki konkursowi BM muszę posłuchać również innych gatunków, co nieraz naprawdę robię z zaciekawieniem. Tak było w przypadku Twojego seta, gdy zerknąłem na TL :). 1 track naprawdę fajny, no ale to Santiago Nino, więc spodziewałem się, że kiszki nie będzie ;), później gęsta i zadziorna Piranha, ale u mnie jakoś szału nie robi... Następnie nr 3, który domniemam był takim łącznikiem w secie, między Piranhą, a Joop'em, bo zwyczajnie chyba niezbyt łatwo wychodziło się z tego basslineu Piranhi :D, a więc nic szczególnego niestety... Później gładko przechodzimy do Joopa, który ma w sobie pewną magię i wspaniale się nakręca - podoba mi się i sądzę, że ten numer spaliłby mi nogi na jakimś evencie :D, na dodatek jest chyba nawet sporo podkręcony pitchem, co mu w tym przypadku bardzo dobrze robi :).Świetne przejście na Vandalism, a tam naprawdę baaardzo ładny breakdown, szkoda tylko, że taki krótki... Jesteśmy małymi konikami na numerze 6 ;), ale to nic, to nic, bo sam numer bardzo w porządku się zaczyna i znowu szkoda, że rozwija się nie w tą mańkę, w którą bym sobie zażyczył... No ale to nie koncert życzeń :)trzeba zaznaczyć, że za parę chwil poprawiłeś się świetnym przejściem (mogłeś wejść minimalnie głośniej przy punkcie kulminacyjnym :)) na Poliaka - numer, który mnie jednak nie porwał, jak i pozostałe 2, o których już się nie będę specjalnie rozpisywał, bo nie zostawiły śladów w moich małżowinach ;). Ogólnie było dość ciekawie posłuchać czegoś ze sporą dawką energii, tym bardziej, że potrzebuje jej ost. do życia...
Avatar użytkownika
wasyl
 
Wiek: 37
Skąd: Wałbrzych

Re: 13.06.2009 - Juma - Battle Mix

Postprzez dj3500 08 lip 2009, 17:31

Hm. Set kompletnie nie w moim klimacie i nie bardzo jestem w stanie coś o nim sensownie napisać. No ale spróbuję. Technika była bardzo ok, poza jednym krótkim momentem (nie pamiętam kiedy) wszystko płynęło bardzo zgrabnie. Co do spójności, miałem wrażenie, że set zwalniał, osobiście odwróciłbym kolejność utworów :P Paradoksalnie, bardziej podobał mi się początek. Nie usłyszałem w secie żadnej chały. Powerplayem jest dla mnie drugi utwór.
Avatar użytkownika
dj3500
Administrator
 
Wiek: 33
Skąd: Wrocław

Re: 13.06.2009 - Juma - Battle Mix

Postprzez Transi 12 lip 2009, 10:37

Twój set towarzyszył mi podczas porządków w garażu. W drodze przez mękę okazał się niezłym środkiem dopingującym do dalszego działania :D No i tak...
Od kiedy Santiago Nino tworzy takie produkcje? Zawsze kojarzyłem go z genialnym "Mirage" czy remixami dla Ave Mea itp. Hmmm, na początku średnio mi spasował, jednak z czasem wkręcił mi się na tyle, że musiałem postarać się o własną kopię :P Pędzi na pełnym gazie, po czym spotyka drugiego mocarza. Równie ostry jak poprzednik. Idealnie zgrane, idealnie dobrane :) O ile lubię nr 3, to tutaj jakoś mi nie pasuje. W jakiś sposób gryzie się z poprzednikiem- można powiedzieć, że Pirania optymalnie spenetrowała jego wnętrzności :P Przejście na "Pradera" niezłe, ale bez rewelacji imo. Nie znoszę tej produkcji.Ogólnie twórczość Joopa średnio mi podchodzi. Jedziemy dalej! Kapitalnie zgrałeś ze sobą "Pradera" i "Vandalism". Po prostu kapitalnie! Co do utworu to średnio mi się podoba - brzmi jak taki typowy UK Trance - troszkę nudna propozycja Jasia (imo! :P). Przechodząc dalej słuchacz jest świadkiem przebiegnięcia stadka małych koników - dodatkowa atrakcja dla zwiedzających :D "Blizzard" sprawia, że set zwalnia! Szkoda! Myślałem, że będziesz cisnął szybciej i szybciej! Na szczęście z odsieczą z Czechosłowacji przybywa Michaił Poliakow :D. O wiele lepszy numer od poprzednika (choć znowu szału nie ma). Produkcja Bas & Ram mi się nie podoba (ale przejście na nią było bardzo w porządku). Na koniec "Kalahari". Imo to bardzo niedoceniony utwór Solid Globe. Fajnie się tu wpasował :)
Technika - jak najbardziej elegancka (zdarzały się małe potknięcia, ale nie wpłynęły na ogólny odbiór seta).
Dobór utworów - takie pół na pół jak dla mnie :)
Dzięki za możliwość odsłuchania czegoś masywniejszego :)
Avatar użytkownika
Transi
Keep It Dark
 
Skąd: Gorlice

Re: 13.06.2009 - Juma - Battle Mix

Postprzez Matvel 16 lip 2009, 14:12

Zaczynam od setu który wyglądał dla mnie najlepiej po tl. Dłużej rozpisywał się nie będę z tego powodu, materiałowo jest bardzo dobrze. Początek świetny, ale to Santiago więc się nie ma się co dziwić, po nim Piranha która jest dla mnie najsłabszym utworem i nie czaję tego że tak się Wam podoba :D Ale zaraz jest dużo lepiej do Vandalism powiedziałbym nawet że jest pięknie. Kolejny dwa utwor czyli Allenjakoś dla mnie średnio spasował i trochę zachwiał dynamiką seta, dalej do końca jest już elegancko. Technicznie jest też bez zarzutów poza bodajże przejściem 7-8 i ucieczka na Reaky'ego też była dziwna i średnio mi się spodobała, to chyba by było na tyle z czepiania się na siłę ;]

Myślę, że punkty będą choć nie wsłuchiwałem się jeszcze dokładnie w pozostałe sety.
Matvel
 
Wiek: 37
Skąd: B-stok

Re: 13.06.2009 - Juma - Battle Mix

Postprzez Kasper 19 lip 2009, 12:25

Tutaj nawet jakbym chciał to do techniki nie ma sił aby się przyczepić. Każde przejście wsztrzelone we właściwe miejsce. Słychać doświadczenie w graniu takiej muzyki. Repertuar zupełnie w nie moim klimacie. Naparzanka jak cholera, ale tak jak zauważył 3500 wydaje mi się, że z czasem set zwalnia. Całość dość jednostajna, ale to właśnie chyba repertuaru, brakuje jakiś zwrotów akcji.Jest fajnie dynamicznie, ale dla mnie to za mało. Set wyłącznie dla fanów gatunku.

Muzycznie na NIE, ale technicznie Juma to wygrałeś...
Avatar użytkownika
Kasper
 
Wiek: 38
Skąd: Rybnik, PL

Re: 13.06.2009 - Juma - Battle Mix

Postprzez Sisiek 19 lip 2009, 19:01

Zobaczymy co tutaj wyczarowałeś. Set bardzo ładnie zapierdala :D Kawałki bardzo fajne oprócz vixy w postaci Joop - Pradera :D Joopa nie uratuje nawet Fei Fei i co do tego nie mam najmniejszych wątpliwości :P ;) Trochę zbiłeś fazę tym Paul Allen - Blizzard. Robi się zbyt breakdownowo :P Poliak trochę rozkręca na nowo ale na koniec życzył bym sobie połamania uszu. W ogóle na początku wjechałeś na duży opór i potem trudno chyba Ci było utrzymać ten stan. A co do za dużego oporu to chyba w głośności też go dałeś bo deko "trzeszczy" :P Przejścia raczej proste ale szybkie i sprawne. Nie będę Cię ganił :P Ogólnie set mi się nawet spodobał. Kiedyś też tak grałem to trzeba się zmówić i rozkręcić towarzystwo na jakiejś imprezie :D
5-hydroksytryptamina | 3,4-dihydroksyfenyloetyloamina
Obrazek
Avatar użytkownika
Sisiek
Let's Go Techno
 
Wiek: 39
Skąd: Kraina Złudzeń

Re: 13.06.2009 - Juma - Battle Mix

Postprzez Juma 20 lip 2009, 9:55

z mila checia powarmapuje z Toba Krzysztofie ;]

dzieki za opinie chlopaki.
Avatar użytkownika
Juma
 

Re: 13.06.2009 - Juma - Battle Mix

Postprzez bAchoR 20 lip 2009, 14:40

Kurcze i znowu góra lodowa. 8-) Nie mój styl.

Nie chce mi się rozpisywać na temat poszczególnych utworów, bo za bardzo nie wiem co pisać. Niemal nic do mnie nie trafiło.
Na pewno jest dużo ambitniej niż u Sowy i Nobla. Po prostu coś się dzieje i nie bije jednostajnością :)
Liczyłem na coś ala Twoich setów z Trance Eternal (co były guesty).
Najlepszym utwórem jest bez wątpienia pozycja z 25 minuty. Aż się cofnąłem, żeby polecieć 2 raz.

Technicznie bardzo dobrze jak zresztą wszystko co od Ciebie słuchałem do tej pory.

Pozdrowienia 8-)
Dejan S. - Behind The Mountains (Original Mix) <3 <3 -> mój nowy przyjaciel.
bAchoR
Dwight Mayweather
 
Wiek: 37
Skąd: nigdzie i nigdy

Re: 13.06.2009 - Juma - Battle Mix

Postprzez ant 20 lip 2009, 22:57

(wysłuchany w pociagu bez TL :P)
Od początku porządne pierdo**cie, świetny kawałek, przejście i kolejny mocny cios :P tutaj
niczego nie brakuje. 10 minuta słuchać już coś slychac wkrecającego. 18 minuta, idealny numer w
to miejsce, świtnie sie wkomponował. Dalej troszke spokojniej ale równie przyjemnie. Końcówka
to już nie moja para kaloszy ale przyjemnie było posluchać.
Ogólnie: ciasno miło, świetny set prawie każdy kawałek przypadł mi do gustu. szkoda tylko że
zwolniles kolo 25 minuty, ale i tak na plus.
Avatar użytkownika
ant
 
Wiek: 35
Skąd: Skierniewice/Wrocław


Powrót do 1

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 0 gości

cron