Skasowane posty

Sprawy związane z administracją oraz działaniem forum.

Powrót do Sprawy forum

Skasowane posty

Postprzez Sisiek 20 lip 2009, 6:21

A co to za cenzurowanie w tym temacie viewtopic.php?p=18698#p18698 jak ktoś mi zmienia posty ( tu ważniejsza część wycięta) to niech się pod tym podpisze a nie część wycięta i nie ma winnego. No chyba że ktoś się wstydzi tego co robi. Bo cenzura jak za PRLu. Pozdrawiam i licze na odzew w tej sprawie xD
5-hydroksytryptamina | 3,4-dihydroksyfenyloetyloamina
Obrazek
Avatar użytkownika
Sisiek
Let's Go Techno
 
Wiek: 39
Skąd: Kraina Złudzeń

Re: Co dodać/zmienić?

Postprzez cryshis 20 lip 2009, 21:32

moj tez skasowali :(
I don't understand people who satisfy with ordinary pop music .
Avatar użytkownika
cryshis
Administrator
 

Re: Co dodać/zmienić?

Postprzez indecentnoise 20 lip 2009, 22:35

A Ty ciagle o tym samym i o tym samym do rzygowin. Sisiek jeszcze potrafi mnie zaskoczyc i rozbawic cietym textem (nie tylko w stosunku do mnie) co dowodzi jego inteligencji. Twoje pole manewru jest ograniczone i tylko szczekasz zza plecow innych. Trutniem jestes i chuj.
ʎɐqǝ uo pɹɐoqʎǝʞ ɐ ʎnq ı ǝɯıʇ ʇsɐן ǝɥʇ sı sıɥʇ
Avatar użytkownika
indecentnoise
 
Wiek: 38
Skąd: Warszawa

Re: Co dodać/zmienić?

Postprzez sector 20 lip 2009, 22:35

Panowie proponuje trzymac sie tematu a nie robic syf w kazdym temacie.

Sisiek, jak chcesz robic burdel to nie tutaj. Ostatnio prawie kazdy Twoj post jest nie na temat. Jesli juz piszesz to odnies sie do tematu a nie jedz Alexa w wiekszosci postow. Dlatego tez nie dziw sie, ze czest postu zniknela.

Cryzys, tez sie opamietaj. Jak post nie wnosi nic do tematu i jest zupelnym OT to leci. To nie forum o2.pl.

Pozatym jakies dogryzania itp to na PM sobie wysylajcie a nie na forum. Pozatym jest regulamin. To, ze jest luz to jedno, ale do czasu.
Avatar użytkownika
sector
the king of bongo!
 
Wiek: 38
Skąd: /dev/null

Re: Co dodać/zmienić?

Postprzez cryshis 20 lip 2009, 23:02

indecentnoise napisał(a):Trutniem jestes i chuj.


a Ty jestes leszczem ktory nie ma wlasnego honoru ,Twoja bajka gdzie i za co sie sprzedajesz ,do tego nie potrafisz grac :) dziekuje i na tym koncze ta dyskusje ,bo ani Twoja muzyka ,ani Twoj kunszt djski nie robi na mnie zadnego wrazenia ,pozdrwiam ;) napewno na ftb znajdziesz wielu fanow :)

a wracajac do tematu ,piszac "jestes u Alexa" mialem na mysli moderatora ,no ale widocznie dostales juz jakiejs obsesji na punkcie "cisniecia" Tobie ,Sisiek chyba za duza sieke robi z Twoja glowa ,moze jakas terapia pomoze?

@ sectror ,spoko :) opamietamy sie :)
I don't understand people who satisfy with ordinary pop music .
Avatar użytkownika
cryshis
Administrator
 

Re: Skasowane posty

Postprzez indecentnoise 20 lip 2009, 23:35

Skad Ty zes sie w ogole urwal? Pojawiles sie nagle w temacie o Easter Event udajac bohatera zza plecow innych i mieszajac mnie z blotem (jeszcze jakbym Cie gdzies wczesniej aktywnego widzial na forum w okolicach wspolnych tematow) i myslisz ze Twoje zdanie cokolwiek znaczy? Najwiecej szczekasz a najmniej wiesz o realiach swiata trance'owego w Polsce. Tak to jest bagno, tak jesli chcesz sie przebic dalej musisz zahaczyc o Ekwador. A ze Hazel? Wytlumaczylem sytuacje w odpowiednim temacie nie raz, moze cos ominales albo nie dotarlo do tej Twojej minimalowej magaundergroundowej mozgownicy.To byl kompromis, jak kazdy mam marzenia, to byl srodek do spelnienia czesci z nich w tym chorym kraju. Nie rozumiesz? Wspolczuje. Do reszty, pozwolisz, ze sie nie odniose bo dla mnie jest zbyt zenujaca.

Jesli masz jakies "ale" zapraszam poprzez PM.
ʎɐqǝ uo pɹɐoqʎǝʞ ɐ ʎnq ı ǝɯıʇ ʇsɐן ǝɥʇ sı sıɥʇ
Avatar użytkownika
indecentnoise
 
Wiek: 38
Skąd: Warszawa


Powrót do Sprawy forum

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 4 gości