Przerwa techniczna

Sprawy związane z administracją oraz działaniem forum.

Powrót do Sprawy forum

Przerwa techniczna

Postprzez dj3500 05 sie 2009, 22:51

Poprawka: w nocy z niedzieli na poniedziałek przenosimy forum na nowy serwer (z hosta Nobla na mój), więc będzie przerwa techniczna, może potrwać do rana i może jeszcze trochę (zależy od tego jak szybko nowe DNSy wskoczą). Prosimy o cierpliwość i niemartwienie się ;)
Avatar użytkownika
dj3500
Administrator
 
Wiek: 33
Skąd: Wrocław

Re: Przerwa techniczna

Postprzez dj3500 10 sie 2009, 0:18

OK, po niecałych 4 minutach (edit: i dwóch godzinach...) forum znowu stoi. Proszę o zgłaszanie w tym temacie wszelkich problemów technicznych, których nie było wcześniej, gdyby się takie pojawiły :)
Avatar użytkownika
dj3500
Administrator
 
Wiek: 33
Skąd: Wrocław

Re: Przerwa techniczna

Postprzez wasyl 11 sie 2009, 20:29

No więc... Godziny założonych tematów/napisanych postów się strasznie rozjeżdżają, tj. są niezgodne z prawdą :P
Avatar użytkownika
wasyl
 
Wiek: 37
Skąd: Wałbrzych

Re: Przerwa techniczna

Postprzez Sisiek 11 sie 2009, 20:40

Może warto sobie ustawić odpowiednią strefę czasową :D ?? Wszystko się zgadza :)
5-hydroksytryptamina | 3,4-dihydroksyfenyloetyloamina
Obrazek
Avatar użytkownika
Sisiek
Let's Go Techno
 
Wiek: 39
Skąd: Kraina Złudzeń

Re: Przerwa techniczna

Postprzez wasyl 11 sie 2009, 21:13

Teraz się zgadza. Pomimo, że niczego nie ruszałem :), natomiast dziś byłem świadkiem już 3x jak widniała godzina załączenia mojego seta w dziale Sety 4:12?, bez oznaczenia, czy pm, czy am, a nawet raz było tak, że pokazywało po prostu pełną dobę, bez podziału po 12 am i 12 pm.

EDIT: już teraz widzę co jest na rzeczy... Mianowicie czas rozjeżdża się w momencie niezalogowania. Po zalogowaniu jest wszystko w porządku.
Avatar użytkownika
wasyl
 
Wiek: 37
Skąd: Wałbrzych

Re: Przerwa techniczna

Postprzez yaper 11 sie 2009, 21:44

Wczoraj strony się trochę ładowały, ale dziś wszystko śmiga bardzo płynnie i bez jakichkolwiek zastrzeżeń. Jeśli trend się utrzyma to odwaliliście kawał dobrej roboty.

No i PM'ki ponoć działają, ale i tak miałem patent na to wcześniej...
TRANCE ENGINEERING

"Bóg stworzył trance, a następnie człowieka, aby człowiek mógł słuchać trance, lepszego dzieła Bożego oczekiwać nie możemy(...)"

last.fm
Avatar użytkownika
yaper
dole
 
Wiek: 36
Skąd: Małopolska

Re: Przerwa techniczna

Postprzez sector 12 sie 2009, 10:00

yaper napisał(a):Wczoraj strony się trochę ładowały


Yaper, problem raczej lezal po Twojej stronie. U mnie i dj'a3500 normalnie chodzilo.
Avatar użytkownika
sector
the king of bongo!
 
Wiek: 38
Skąd: /dev/null

Re: Przerwa techniczna

Postprzez yaper 12 sie 2009, 11:19

Nie powiedziałbym, że po mojej. Zawsze wszystko śmigało jak należy, a akurat po migracji na inny serwer coś się zaczęło wieszać...
TRANCE ENGINEERING

"Bóg stworzył trance, a następnie człowieka, aby człowiek mógł słuchać trance, lepszego dzieła Bożego oczekiwać nie możemy(...)"

last.fm
Avatar użytkownika
yaper
dole
 
Wiek: 36
Skąd: Małopolska


Powrót do Sprawy forum

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 4 gości

cron