Co dodać/zmienić?

Sprawy związane z administracją oraz działaniem forum.

Powrót do Sprawy forum

Re: Co dodać/zmienić?

Postprzez sector 23 cze 2009, 18:20

a moze poprostu temat cos jak na FMT swego czasu. Cos w stylu 'numery godne uwagi' i tam mocno moderowane posty, jesli nie bede spelnialy regulaminu, czyli np. tytul i ogolnie info o numerze + jakis link najlepiej do youtube, patrz.pl czy czegos innego gdzie jest numer wyslany. Tak jakby sie komus nie chcialo pisac recki to wrzuca jakis tytul i link i to wszystko. 0 komentarzy i innych bzdur.
Avatar użytkownika
sector
the king of bongo!
 
Wiek: 38
Skąd: /dev/null

Re: Co dodać/zmienić?

Postprzez dj3500 23 cze 2009, 19:21

bAchoR napisał(a):i moga wysłuchać nawet 5,10 tracków dziennie i z tego wybrać jakąś perełke.

czyli co, że wklejasz po kilka utworów dziennie do "czego obecnie słuchacie"? no chyba nie. ale gdyby nawet, to może last.fm sobie załóż i daj do podpisu. sugestia z tune of the hour imo równie dobra :mrgreen:
Avatar użytkownika
dj3500
Administrator
 
Wiek: 33
Skąd: Wrocław

Re: Co dodać/zmienić?

Postprzez phantom 23 cze 2009, 21:17

bAchoR napisał(a):osyć głupich żartów.
Proszę o przywrócenie tematu...

Nie mam nic przeciwko. Temat wg mnie jest bez większej wartości, jak "Czego obecnie słuchacie", do którego zresztą zaglądam raczej rzadko. No, może poza tym, że w ostateczności można stamtąd na chybił-trafił szukać namiarów na dobre kawałki. Jednakże temat jest nieszkodliwy, więc skoro jest jakaś chęć, by taki istniał, to nie widzę przeszkód. Osobiście jednak uważam, że można marnować czas bardziej produktywnie ;).
phantom
 
Wiek: 36
Skąd: wlkp.

Re: Co dodać/zmienić?

Postprzez bAchoR 24 cze 2009, 8:40

Ta... bardziej produktywnie ? Niektórym się nie chce nawet logować, a co dopiero pisać :D
Dejan S. - Behind The Mountains (Original Mix) <3 <3 -> mój nowy przyjaciel.
bAchoR
Dwight Mayweather
 
Wiek: 37
Skąd: nigdzie i nigdy

Re: Co dodać/zmienić?

Postprzez Transi 11 sie 2009, 7:07

1 prywatna wiadomość oczekuje, aż zwolnisz miejsce w folderze.
Uwolnij wszystkie czekające wiadomości. Zostaną one rozłożone do różnych folderów, jeśli wolna jest odpowiednia ilość miejsca.

Brak wiadomości


No właśnie. Mam tak już od kilku miesięcy. Folder z otrzymanymi wiadomościami jest zapełniony tylko w 12%. Próbowałem przenieść, usunąć itd. Bez skutku. O co kaman? :)
Avatar użytkownika
Transi
Keep It Dark
 
Skąd: Gorlice

Re: Co dodać/zmienić?

Postprzez yaper 13 sie 2009, 21:20

Co się stało z rozdzielczością forum? Nie mam monitora panoramy, a widzę w tej kwestii jakieś zmiany :///
TRANCE ENGINEERING

"Bóg stworzył trance, a następnie człowieka, aby człowiek mógł słuchać trance, lepszego dzieła Bożego oczekiwać nie możemy(...)"

last.fm
Avatar użytkownika
yaper
dole
 
Wiek: 36
Skąd: Małopolska

Re: Co dodać/zmienić?

Postprzez sector 13 sie 2009, 21:24

Zostalo troche poszerzone. W sumie od dawna mialo byc szersze. Mimo to i tak chyba na rozdzielczosci 1024x768 nie jest zle?
Avatar użytkownika
sector
the king of bongo!
 
Wiek: 38
Skąd: /dev/null

Re: Co dodać/zmienić?

Postprzez yaper 13 sie 2009, 21:26

sector napisał(a):Zostalo troche poszerzone. W sumie od dawna mialo byc szersze. Mimo to i tak chyba na rozdzielczosci 1024x768 nie jest zle?


Mam właśnie taką rozdzielczość i forum wygląda tragicznie. Czytanie postów to teraz męka, bo za przy każdej dłuższej wypowiedzi muszę przewijać pasek... Nie wiem jak inni, ale mi się ta zmiana 'na lepsze' nie podoba. Ciekawi mnie, czy inni także mają takie efekty na swoich monitorach...
TRANCE ENGINEERING

"Bóg stworzył trance, a następnie człowieka, aby człowiek mógł słuchać trance, lepszego dzieła Bożego oczekiwać nie możemy(...)"

last.fm
Avatar użytkownika
yaper
dole
 
Wiek: 36
Skąd: Małopolska

Re: Co dodać/zmienić?

Postprzez dj3500 13 sie 2009, 21:27

No bo właśnie grzebiemy. Trochę to nie wygląda najlepiej w chwili obecnej ;) Potem postaramy się zaproponować jeszcze niebieskiego klona Saphica.

Co do rozdzielczości, myślę że zostanie taka szerokość jak jest teraz, przynajmniej żebyście zobaczyli czy pasuje. W sumie za duża nie powinna być bo akurat jest minimalnie mniej niż 1024 px, a na jeszcze mniejszych rozdzielczościach niż 1024x768 to nikt chyba nie pracuje.
Avatar użytkownika
dj3500
Administrator
 
Wiek: 33
Skąd: Wrocław

Re: Co dodać/zmienić?

Postprzez dj3500 13 sie 2009, 21:29

A, ok, rozumiem już problem na 1024. Śpij spokojnie, nie zostawimy tak żeby były paski przewijania na 1024px :)
Avatar użytkownika
dj3500
Administrator
 
Wiek: 33
Skąd: Wrocław

Re: Co dodać/zmienić?

Postprzez yaper 13 sie 2009, 21:30

No tak, tyle że ja od zawsze pracuję na 1024 i dzisiejsze rewelacje sprawiają duży dyskomfort. Takie rozmiary to raczej na 1280 minimum są optymalne, a ja nie lubię męczyć wzroku na takie miniaturowe ikonki na pulpicie.
TRANCE ENGINEERING

"Bóg stworzył trance, a następnie człowieka, aby człowiek mógł słuchać trance, lepszego dzieła Bożego oczekiwać nie możemy(...)"

last.fm
Avatar użytkownika
yaper
dole
 
Wiek: 36
Skąd: Małopolska

Re: Co dodać/zmienić?

Postprzez sector 13 sie 2009, 21:41

yaper napisał(a):No tak, tyle że ja od zawsze pracuję na 1024 i dzisiejsze rewelacje sprawiają duży dyskomfort. Takie rozmiary to raczej na 1280 minimum są optymalne, a ja nie lubię męczyć wzroku na takie miniaturowe ikonki na pulpicie.


dj3500 napisał(a):pij spokojnie, nie zostawimy tak żeby były paski przewijania na 1024px :)


Poza tym, z czasem, przynajmniej w skinie Revol... bedzie opcja wyboru Wide i 4:3.
Avatar użytkownika
sector
the king of bongo!
 
Wiek: 38
Skąd: /dev/null

Re: Co dodać/zmienić?

Postprzez dj3500 14 sie 2009, 11:18

Proszę o opinie czy forum lepiej wygląda po zmianach :)
Avatar użytkownika
dj3500
Administrator
 
Wiek: 33
Skąd: Wrocław

Re: Co dodać/zmienić?

Postprzez Vibez 14 sie 2009, 11:33

Jak siedze w domu na 22 calach to poszerzone forum wygląda bomba.

Ale jak siedze na lapie 10 cali, to robi sie problem.

Naprawde nie da sie ustawić dynamicznego dostosowywania szerokości?
Avatar użytkownika
Vibez
aka Douglas Howarth
 
Wiek: 34
Skąd: Jastrzębie Zdrój | Kraków

Re: Co dodać/zmienić?

Postprzez sector 14 sie 2009, 11:46

Vibez, z czasem probujemy cos zaradzic, ale narazie jest troche roboty ze wszystkim. Pozatym no ekhm... 10''... to troche tak jakbys chcial miec poszerzane forum nawet na komorce :) Ja przez 99% czasu pracuje na 13'' 16:10 i u mnie jest bomba.
Avatar użytkownika
sector
the king of bongo!
 
Wiek: 38
Skąd: /dev/null

Re: Co dodać/zmienić?

Postprzez Vidia 14 sie 2009, 11:53

dzis się mocno zdziwiłam wszedłszy na forum;] Logo może być, ujdzie.. choć mogłoby być lepsze. Dobry pomysł z tym, żeby było przy każdym dziale widoczne, w jakim temacie został napisany ostatni post. Natomiast może lepiej by wyglądały cienkie niz pogrubione literki
Vidia
Die Sehnsucht.
 
Skąd: Mazowsze

Re: Co dodać/zmienić?

Postprzez dj3500 14 sie 2009, 12:09

na 10" to powinieneś mieć 1024px w poziomie, nie? a do tej rozdzielczości chyba forum jest dostosowane.

co do tego pogrubienia to sporo osób o tym napisało, wyłączę i zobaczymy jak to wygląda.
Avatar użytkownika
dj3500
Administrator
 
Wiek: 33
Skąd: Wrocław

Re: Co dodać/zmienić?

Postprzez wasyl 14 sie 2009, 12:41

dj3500 napisał(a):co do tego pogrubienia to sporo osób o tym napisało, wyłączę i zobaczymy jak to wygląda.


To jeszcze ja napisze, że chyba faktycznie lepiej bez pogrubienia :D

PS. ja myślałem Kuba, że jak już jesteś tu Adminem, to będziesz posiadał tak wielką siłę sprawczą, iż logiem forum stanie się nasze EPowe oko :P
Avatar użytkownika
wasyl
 
Wiek: 37
Skąd: Wałbrzych

Re: Co dodać/zmienić?

Postprzez Vibez 14 sie 2009, 13:38

na 10" to powinieneś mieć 1024px w poziomie, nie? a do tej rozdzielczości chyba forum jest dostosowane.


Siedze na tym czerwonym schemacie - pojawia się belka, trzeba przewijać.
Avatar użytkownika
Vibez
aka Douglas Howarth
 
Wiek: 34
Skąd: Jastrzębie Zdrój | Kraków

Re: Co dodać/zmienić?

Postprzez dj3500 14 sie 2009, 13:43

za czerwony schemat nie odpowiadamy (a jeśli już to sector). myślałem że mówimy o Saphicu.
Avatar użytkownika
dj3500
Administrator
 
Wiek: 33
Skąd: Wrocław

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Sprawy forum

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 2 gości

cron