CJ Art - Set tracklist

Identyfikacja utworów.

Powrót do ID

CJ Art - Set tracklist

Postprzez CJ Priorytet 12 sie 2009, 18:59

Ostatnio słuchałem sobie Wieczoru DJ'ów w RDC i ofc po długim czasie można było wsluchac sie w rewelacyjny secik Arta :) nagrałem prawie od początku ale słaba jakość i bodajże w mono więc do słuchania za specjalny nie jest :( mam tylko pytanie jaka jest tracklista seta bo utwory sa jak zwykle z gornej polki :D a jeszcze jak mozna to jaki tytul nosi set ale to juz nie obowiazkowe :D
http://www.4shared.com/file/124612185/8db581ab/CJ_Art_-_DJs_Night__070809_.html
Pozdrawiam ;)
Obrazek
Avatar użytkownika
CJ Priorytet
 
Wiek: 32
Skąd: Brodnica/Toruń

Re: CJ Art - Set tracklist

Postprzez artt 13 sie 2009, 22:17

oka doka, juz sie wsluchuje, bo chyba zapodali rebroadcast starszego seta :D

juz slysze Atmos - Stay Awake, hahaha ale dreamowato pojechalem Atrium Sun - Gold Of The Rio, teraz Dreamcatcher Fourkisa i Nebula na koniec :D

powoli zaczynam sobie przypominac - na przelomie 2008/2009 wpadlem do radia odwiedzic znajomych, byla gleboka zima i z deczka mialem jej juz dosc (taki tradycyjny zimowy dolek ;) ), wiec zagralem sobie 30 min. takiego dreamingu na poprawienie humoru, widocznie nagrali i dali riplej :)

mam jeszcze jeden set z tego okresu, jak ktos ma ochote posluchac: http://www.sendspace.com/file/zzhse3
Avatar użytkownika
artt
 
Wiek: 114

Re: CJ Art - Set tracklist

Postprzez CJ Priorytet 14 sie 2009, 10:16

Wielkie dzięki Arcik eleganckie tune'sy jak zwykle :) Puścili tak ok. 1:00 już byłem z lekka zaspany ale jak usłyszałem kto gra to niemożliwe było przegapić takiej okazji :D
Co do drugiego seta już się biorę za zasysanke :)
Pozdrawiam i jeszcze raz BIG THX ;)
Obrazek
Avatar użytkownika
CJ Priorytet
 
Wiek: 32
Skąd: Brodnica/Toruń

Re: CJ Art - Set tracklist

Postprzez xymek 18 sie 2009, 23:03

Przychylam sie do ohów i ahów kolegi...rewelacyjny set...zreszta na kogo jak na kogo ale na Ciebie Art zawsze mozna liczyc :)
Obrazek
Avatar użytkownika
xymek
 
Wiek: 43
Skąd: Warszawa


Powrót do ID

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 2 gości

cron