Joe Garrett aka Temple One

Sylwetki DJów oraz producentów.

Powrót do DJe/Producenci

Re: Joe Garrett aka Temple One

Postprzez Vidia 10 paź 2009, 20:05

też uważam, że Estiva wygrał:)
Właśnie przesłuchuję znów:
temple one - aurora (original mix): miłe dla ucha, nastrojowe, całkiem melodyjne i przyjemne, choć jeszcze lepsze mogłoby być.
temple one - meridian (original mix): ładnie się rozkręca, trochę podobne tło.. również melodyjne i przyjemne, natomiast melodia super nie jest..
temple one - world beyond (original mix): ładny środek (ok. 3:30'). spośród tych trzech utworów WB taki najbardziej urozmaicony mi się wydaje.
najmniej z całej trójki podoba mi się "Meridian".
dość podobne są te numery. raczej relaksujące, choć i na imprezie byłoby pewnie miło coś takiego usłyszeć. jakiegoś większego wrażenia na mnie jednak nie wywarły.
Vidia
Die Sehnsucht.
 
Skąd: Mazowsze

Re: Joe Garrett aka Temple One

Postprzez bAchoR 12 paź 2009, 10:12

jak możesz tak bluźnić na temat Aurory 8-)

Mam u siostry i u 2 przyjaciół umówione, że jak zginę przedwcześnie to mają mi tego tune'a zagrać na pogrzebie i włożyć mojego vinyla z Aurorą w miejsce mojego wiecznego spoczynku :) No chyba, że ktoś mi nie opłaci podatku od gruntu i nieruchomości pod którą leżę, to mnie wykopią za 25 lat :/
Dejan S. - Behind The Mountains (Original Mix) <3 <3 -> mój nowy przyjaciel.
bAchoR
Dwight Mayweather
 
Wiek: 37
Skąd: nigdzie i nigdy

Re: Joe Garrett aka Temple One

Postprzez Tulipan aka Nexus 17 paź 2009, 11:58

dla mnei to ten cały Temple One to jakas pomylka, muzycznie słabo i bez polotu i wogole mi sie nei podobalo i tak samo jak grał to taki sam jest normalnie pusty i o niczym z nim nie da sie pogadac bo na zaden temat sie nie umie wypowiedzieć nie to co Steven tamten to dobra morda wesoły usmiechniety i lubi wypic hehe
Kod: Zaznacz cały
peterhol9: ojjj tutaj nie ściągniesz nic niestety :( tutaj za to poczytasz o niezłych imprezach, ciastkach i ... wkleisz sety, których i tak nikt nie przesłucha :D :D
Avatar użytkownika
Tulipan aka Nexus
bania trwa nadal!
 
Wiek: 39
Skąd: Marki-Warszawa

Re: Joe Garrett aka Temple One

Postprzez bAchoR 18 paź 2009, 14:06

Chłopak z dobrego domu.
Jak taki człowiek przebywa wsród watachy weekendowych alkoholików, to wcale mu się nie dziwię, że nie ma ochoty rozmawiać. 8-)
Dejan S. - Behind The Mountains (Original Mix) <3 <3 -> mój nowy przyjaciel.
bAchoR
Dwight Mayweather
 
Wiek: 37
Skąd: nigdzie i nigdy

Re: Joe Garrett aka Temple One

Postprzez Tinusia 18 paź 2009, 17:46

niektórzy mieli z nim o czym rozmawiać i byli wstanie przeprowadzić kulturalną rozmowę opierającą się o muzykę itp

Dla mnie chyba jeden z nielicznych producentów muzycznych utrzymujący trance na poziomie, możecie we mnie rzucić kamieniami itp, ale mnie Aurora String Theory wpasowały się w gust i nie omieszkam dalej kontynuować słuchania Jego produkcji.
Been talking to myself forever, yeah
And how I wish I knew me better, yeah
Still sitting on a shelf and never
Never seen the sun shine brighter
And it feels like me
On a good day!!


Obrazek
Avatar użytkownika
Tinusia
 
Wiek: 33
Skąd: Poznań

Re: Joe Garrett aka Temple One

Postprzez Tulipan aka Nexus 18 paź 2009, 23:20

Aurora jest genialna, bardzo lubie ten utwor

bAchoR napisał(a):Chłopak z dobrego domu.
Jak taki człowiek przebywa wsród watachy weekendowych alkoholików, to wcale mu się nie dziwię, że nie ma ochoty rozmawiać. 8-)


co racja to racja hehe choc ja wiele razy probowalem zagadywac i jakos nie dalo rady nawiazac kontaktu no trudno moze innym razem

Tinusia napisał(a):niektórzy mieli z nim o czym rozmawiać i byli wstanie przeprowadzić kulturalną rozmowę opierającą się o muzykę itp


:lol:
Kod: Zaznacz cały
peterhol9: ojjj tutaj nie ściągniesz nic niestety :( tutaj za to poczytasz o niezłych imprezach, ciastkach i ... wkleisz sety, których i tak nikt nie przesłucha :D :D
Avatar użytkownika
Tulipan aka Nexus
bania trwa nadal!
 
Wiek: 39
Skąd: Marki-Warszawa

Re: Joe Garrett aka Temple One

Postprzez pressya 20 paź 2009, 12:16

widze ze tu prywatne treści przesycać zaczynaja forum :) ludzie kochani , jak chcecie sobie docinać to prosze poza forum :)
ciężko i progresywnie :)
Avatar użytkownika
pressya
Under pressure
 
Wiek: 37
Skąd: z Nienacka

Re: Joe Garrett aka Temple One

Postprzez Vidia 23 paź 2009, 16:30

Aurora jest fajna ale bez przesady;p
A co sądzicie o ata - blue skies (temple one remix)? właśnie sobie przesłuchuję całe wydawnictwo i właściwie nie wiem co o nim napisać.. Original średni, ma potencjał ale są tam niepotrzebne przeszkadzajki:p Remix T1 dużo ładniejszy, melodia prosta.. ale nie mam jeszcze wyrobionego zdania. Remix Estivy na razie wydaje mi się dość nudny.. Remix Tau do mnie nie przemawia
Vidia
Die Sehnsucht.
 
Skąd: Mazowsze

Re: Joe Garrett aka Temple One

Postprzez bAchoR 24 paź 2009, 9:27

Aurora jest fajna ale bez przesady;p


Skwituje to jednym zdaniem. Aurora is like an emotion. You must feel it. :)
Dejan S. - Behind The Mountains (Original Mix) <3 <3 -> mój nowy przyjaciel.
bAchoR
Dwight Mayweather
 
Wiek: 37
Skąd: nigdzie i nigdy

Re: Joe Garrett aka Temple One

Postprzez Tinusia 29 paź 2009, 20:25

a co myślicie o najnowszej produkcji?
Been talking to myself forever, yeah
And how I wish I knew me better, yeah
Still sitting on a shelf and never
Never seen the sun shine brighter
And it feels like me
On a good day!!


Obrazek
Avatar użytkownika
Tinusia
 
Wiek: 33
Skąd: Poznań

Re: Joe Garrett aka Temple One

Postprzez TrancEye 09 lis 2009, 21:50

Sahara Nights w pytke jest ;) W sumie to sie jeszcze nie zawiodlem na T1
Avatar użytkownika
TrancEye
Uplifter
 
Wiek: 40
Skąd: Toruń

Re: Joe Garrett aka Temple One

Postprzez Vidia 12 lis 2009, 11:55

jak na tak młody wiek naprodukował już całkiem sporo;] teraz słucham Will B - Upgrade (Temple One Remix) i musze powiedzieć, że naprawdę mi się podoba poza kilkoma psującymi całość niepotrzebnymi niepasującymi dźwiękami [na szczęście jest ich niewiele]. Jeden z lepszych wytworów spod ręki T1. Melodia ładna, całość potrafi wzruszyć i oderwać. Wznoszę ręce!
Vidia
Die Sehnsucht.
 
Skąd: Mazowsze

Re: Joe Garrett aka Temple One

Postprzez soczek 12 lis 2009, 16:39

Sahara Nights jak dla mnie bardzo dobra produkcja!
soczek
 
Skąd: Nowy Sącz

Re: Joe Garrett aka Temple One

Postprzez TrancEye 20 lis 2009, 23:19

Will Holland feat. Line Frøyset - Things That Happen (Temple One Remix)

Cos fantastycznego po prostu... Sahara przy tym jest mala, malenka, nie ma jej :D

Polecam http://www.youtube.com/watch?v=8uIkMmzAi-s
Avatar użytkownika
TrancEye
Uplifter
 
Wiek: 40
Skąd: Toruń

Re: Joe Garrett aka Temple One

Postprzez yaper 09 gru 2009, 14:13

A tam, vocal trance jakich wiele - nie słyszę w tym kawałku niczego wyjątkowego... Zapoznałem się z nim przy okazji legendarnej już grupy 10 z tegorocznego głosowania na TOTY i szału nie ma :/ 'Afterglow' bezapelacyjnie nr1 z tegorocznych wypocin pana TO.
TRANCE ENGINEERING

"Bóg stworzył trance, a następnie człowieka, aby człowiek mógł słuchać trance, lepszego dzieła Bożego oczekiwać nie możemy(...)"

last.fm
Avatar użytkownika
yaper
dole
 
Wiek: 36
Skąd: Małopolska

Re: Joe Garrett aka Temple One

Postprzez TrancEye 09 gru 2009, 15:17

ten vocal nie odgrywa tutaj dla mnie wiekszej roli i nie nazwal bym tego tracka vocal trance :lol:
melodia z padami gniecie suty to raz a dwa, ze Afterglow tez potezne :D
dla mnie to 2 najlepsze kawalki od Joe w tym roku i traktuje je na rowni
Avatar użytkownika
TrancEye
Uplifter
 
Wiek: 40
Skąd: Toruń

Re: Joe Garrett aka Temple One

Postprzez Kubo 09 gru 2009, 16:38

Yaper mimo ze Cie lubie masz dobry gust jesli chodzi o pewne sprawy :D ale Sahara tutaj jest ziarenkiem piasku w pustyni ktora zwie sie Things That Happen :) Najlepszy numer Joe'a w jego tworczosci przy ktorym placze od marca 2008 roku :>
Avatar użytkownika
Kubo
The Invincibles
 
Wiek: 37
Skąd: Zamość

Re: Joe Garrett aka Temple One

Postprzez Humulus 10 gru 2009, 6:21

Podpisuję się pod postem przedmówcy wszystkimi kończynami. Szkoda, że tegoroczne produkcje i remixy Joego rozczarowują (dla przypomnienia - "Things..." ma już swoje lata). W miarę dobrze zapowiada się jedynie John O' Callaghan & Giuseppe Ottaviani - "Liquid Fire" (Temple One Remix), który ukaże się niebawem na krążku "Never Fade Away Remixed".
Obrazek
Avatar użytkownika
Humulus
 
Wiek: 42
Skąd: Tomaszów Lub.

Re: Joe Garrett aka Temple One

Postprzez yaper 10 gru 2009, 23:11

Kubo napisał(a):Yaper mimo ze Cie lubie masz dobry gust jesli chodzi o pewne sprawy :D ale Sahara tutaj jest ziarenkiem piasku w pustyni ktora zwie sie Things That Happen :) Najlepszy numer Joe'a w jego tworczosci przy ktorym placze od marca 2008 roku :>


Czarne jest piękne :D

O żadnej Saharze nic nie wspominałem :P 'TTH' jest dla mnie średni, bo nie obsłuchałem go jeszcze zbyt dobrze. Jedno jest pewne: nie będzie to dla mnie miłość od pierwszego usłyszenia, bo takowe odsłuchy już za mną. Jeśli płaczesz przy tym wale to dam mu szansę i miejmy nadzieję, że zmienię o nim zdanie. Tymczasem powracam do jego odsłuchu :)
TRANCE ENGINEERING

"Bóg stworzył trance, a następnie człowieka, aby człowiek mógł słuchać trance, lepszego dzieła Bożego oczekiwać nie możemy(...)"

last.fm
Avatar użytkownika
yaper
dole
 
Wiek: 36
Skąd: Małopolska

Re: Joe Garrett aka Temple One

Postprzez Kubo 11 gru 2009, 9:24

Wiesz Michal ja napisalem jedynie swoje skromne zdanie :) Jednych ten kawalek zachwyca a u drugich nie wywoluje wiekszych lub zadnych emocji ;) Jak Cie meczy to nie sluchaj na sile bo efekt bedzie odmienny od oczekiwanego :> :D

No to teraz czekamy na Offshore ktorego nigdy nie wydadza ? :D
Avatar użytkownika
Kubo
The Invincibles
 
Wiek: 37
Skąd: Zamość

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do DJe/Producenci

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 1 gość

cron