12.10.09 Matvel - Battle Mix (Edycja IV)

hardtrance
12.10.2009 - 15.11.2009

Powrót do 4

12.10.09 Matvel - Battle Mix (Edycja IV)

Postprzez Matvel 12 paź 2009, 17:11

Kai Tracid - Trance & Acid
Hennes & Cold - Can't Have Enough (DJ Scot Project Remix)
Pep 'N Up - Time & Space (Warp Brothers Remix)
Derb - Derb (Arome Remix)
Tommy Pulse - The Answer (Part I)
Hennes & Cold - The Second Trip (DJ Scot Project Remix)
Baced! vs Ace's delight "Witness (Händel's Sarabande)



Dobra wrzuciłem co trzeba. Nie besztać za mocno za technikę i za jakość bo ciężko dostać 320 tych utworów.

http://rapidshare.com/files/292050340/M ... ja_IV_.mp3
http://www23.zippyshare.com/v/87566036/file.html
Matvel
 
Wiek: 37
Skąd: B-stok

Re: 12.10.09 Matvel - Battle Mix (Edycja IV)

Postprzez Vibez 12 paź 2009, 20:15

Aaaaale lista :D Już ściągam :D :D
Avatar użytkownika
Vibez
aka Douglas Howarth
 
Wiek: 34
Skąd: Jastrzębie Zdrój | Kraków

Re: 12.10.09 Matvel - Battle Mix (Edycja IV)

Postprzez peterhol9 15 paź 2009, 10:36

kapitalny set. Już samo rozpoczęcie od Trance & acid sugeruje, że obecna będzie tutaj moc. I rzeczywiście jest. Zestaw kawałków- 1 klasa. Trochę przypomina mi Twoj set występ Tracida z Qlimax 2003, bo i klimatycznie podobnie i w Tlce znajduje się Can't Have Enough. Trudno jest wskazac najlepszy wałek z tych zamieszczonych bo i wyżej wspomniany CHE, jak i Derb oraz The answer wymiatają. Jednak to tylko podobieństwo, a nie kopia jak coś :D :D Technicznie bardzo dobrze. Może jakoś specjalistycznie nie nastawiałem się na techniczną ocenę polegającą na wyłapywaniu błędów, ale słucha sie naprawdę dobrze i żadne z przejśc nie razi po uszach.. Trochę trudno mi było się połapać co gdzie było bo wydawało mi się, że i w 17 i w 19 minucie słyszałem przejścia :D. Jeszcze jedna uwaga..szkoda, że The second trip małej jakości jest :(

Ogólnie więc..podobało mi się :)
I LOVE RUSSIAN AND GREEK PROGRESSIVE

Obrazek
Avatar użytkownika
peterhol9
yoma
 
Wiek: 38
Skąd: Tomaszów Lubelski/Lublin

Re: 12.10.09 Matvel - Battle Mix (Edycja IV)

Postprzez Matvel 15 paź 2009, 11:14

No niestety poza The Answer i Derb to jakość jest jaka jest.
Matvel
 
Wiek: 37
Skąd: B-stok

Re: 12.10.09 Matvel - Battle Mix (Edycja IV)

Postprzez Solo van Small 19 paź 2009, 12:46

napisze krotko, do techniki sie czepial nie bede bo niczego zlego nie uslyszalem ale po za Tracidem nic mnie nie urzeklo, czekalem z niecierpliwoscia na koniec, miesiac temu bylo o niebo lepiej
Wypoczynek :) - Over & Out :)
Avatar użytkownika
Solo van Small
 
Wiek: 43
Skąd: Vega

Re: 12.10.09 Matvel - Battle Mix (Edycja IV)

Postprzez sector 19 paź 2009, 15:26

Pierwszy numer swietny. Przypomina mi stare sety. Swietny klimat, super vocal. Ogolnie zajebisty plus.
Drugi numer tez dobry. Nie wiem czy to ten, ale chyba kiedys slyszalem jakis set Tracida gdzie tez pocisnal te dwa numery pod rzad. Nie pamietam tylko wlasnie czy to ten numer, ale vocal tez jest szatanski w tym numerze. Po dluzszym zasstanowieniu wydaje mi sie jednak, ze to nie ten remix cisnal Tracid. Nie mniej jak narazie jest dobra korba i jak to pisze Johnny 'mensal' :- D Mimo tego, ze po ostatniej imprezie w londynie co sie nasluchalem 'podobnych' dzwiekow tutaj jest bdb. Lecimy dalej ! \m/
Numer trzeci wydal mi sie z poczatku troche vixowaty, ale nie jest tak zle jakby sie wydawalo. Pomijajac vocal nadal jest dobrze. No i najlepsze jest to, ze nadal zachowujesz swietny mroczny klimat setu, cos jakbym sluchal setu z 2000 albo i wczesniej. Troche numer pod koniec mnie zmeczyl, jednak kolejny wchodzacy numer zmienil moje nastawienie :)
Na chwile obecna z wejsciem numeru 4 wydaje mi sie, ze niezle bym sie wyskakal przy tym seciku. Kolejny swetny numer. Mega klimat. Vocal smieszny, ale pasuje do tego typu muzyki. Jak narazie mi sie podoba Twoj set w 90%. Oby tak dalej. Numer brzmi jakby motyw glowny byl zerzniety od jara, czy jak to sie pisze :D
Na laptopowych glosnikach przejscie z 4-5 brzmi nawet niezle, a zwlaszcza sam poczatek. Pozniej jednak robi sie chyba troche za cicho. Mozliwe, ze to taki numer i nie dalo sie nic wykombinowac. Powiem Ci szczerze, ze zadziwiasz mnie z numeru na numer. Takie klasyki naparzasz, ze glowa mala. Mam wrazenie, ze jestem na QLIMAX i seta naparza Kai Tracid :dontworry: baniaaaa! :shotdance: :shotdance: SZATANSKI NUMER !!! :fuckyeah:
Przejscie nie do konca udane. Nie bylo zle, ale nie tak dobre jak poprzednie. Zdaje sobie oczywiscie sprawe, ze czasami nie da sie nic wykombinowac. Jednak zauwazlne to bylo, dlatego to wylapalem. Bede sie powtarzal kolejny mega szatanski super mroczny numer. Jestem w szoku :D Niestety breakdown jest strasznie serowy w tym kawalku :D
Ostatni numer do mnie nie pzremawia, jednak utrzymales sie mojej zasady, ze set powinien gdzies zmierzac i wlasnie koncowy numer pokazuje, ze o to wlasnie chodzi.

Cos moge powiedziec. Wszystko juz zostalo chyba napisane. Moge smialo powiedziec, ze na chwile obecna jestes moim numerem 1 i raczej watpie zeby to sie zmienilo. No chyba, ze ktos wyskoczy z jakims niesamowitym setem.
Avatar użytkownika
sector
the king of bongo!
 
Wiek: 38
Skąd: /dev/null

Re: 12.10.09 Matvel - Battle Mix (Edycja IV)

Postprzez kiki 19 paź 2009, 20:45

jest energia, jest potega, jest moc! nie siedze w hardtresie wiec nie znam nic procz Tracid'a. tak jak juz ktos wczesniej wspomnial to i mnie sie najbardziej spodobal pierwszy numer ( i jakis tam przy koncu (kolo 30 minuta)). w sumie to sie spodziewalam czegos gorszego, a tu kazdy kawalek jest inny, nie ma takiej monotonnej najebki czym jestem bardzo zaskoczona. baaa nawet da sie odroznic te kawalki od siebie :mrgreen: na imprezie napewno bym nie wytrzymala cala noc przy takiej muzie, ale 40 minut do ciekawego hardtrance'u jakiego nam zaprezentowales Matvel to i ja moge smigac ;) no nie spodziewalabym sie tego po sobie, kto by pomyslal,ze ocenie ten mix na plus! :) :mrgreen:
Obrazek
Avatar użytkownika
kiki
z Afryki
 
Wiek: 37
Skąd: Wrocław

Re: 12.10.09 Matvel - Battle Mix (Edycja IV)

Postprzez Solo van Small 21 paź 2009, 16:48

musialem przesluchac raz jeszcze, jakos juz tak mam ze gdy mam napisa cos negatywnego to musze sie upewnic czy mam racje
no to od poczatku...jak juz wczesniej wspominalem do techniki sie nie czepiam, przy przejsciach bledow nie zauwazylem, pierwsze przejscie, wydaje mi sie ze te dwa utwory za bardzo do siebie nie pasuja, jest zbyt duzy przeskok klimatu [hardtransu nie slucham wiec moze tak byc powinno nie wiem] to mi sie nie podoba, sam utwor [2] za drugim razem juz przy drugim odsluchu jakos bardziej do mnie przemawia
kolejne przejscie juz nieco lepiej ale czegos mi tu brakuje, jakiejs wiekszej spojnosci, nr 3 nie przypadl mi do gustu
tak w sumie to dalej juz zaden utwor specjalnie mi sie nie podobal, z przejsciami bylo juz lepiej, przy ostatnim tylko znowu mialem odczucie jakby bylo brakuje mi tu odpowiedniego slowa, nie wiem jak to napisac, po prostu wydaje mi sie ze te utwory do siebie nie pasuja ale to pewnie tylko moje odczucie
sorry za belkot, mam malo czasu i jestem zmeczony i staram sie jakos to wszystko ogarnac
w tej edycji punktow raczej nie bedzie i mam nadzieje ze w nastepnej nagrasz cos bardziej przypominajacego seta z edycji poprzedniej
Wypoczynek :) - Over & Out :)
Avatar użytkownika
Solo van Small
 
Wiek: 43
Skąd: Vega

Re: 12.10.09 Matvel - Battle Mix (Edycja IV)

Postprzez Matvel 21 paź 2009, 17:32

sector napisał(a):1. ale chyba kiedys slyszalem jakis set Tracida gdzie tez pocisnal te dwa numery pod rzad
2. cos jakbym sluchal setu z 2000 albo i wczesniej.


1. Były w odwrotnej kolejności na Q2003
2. Dokładnie taki był zamysł tylko może nie aż tak dawno.

kiki napisał(a):nie ma takiej monotonnej najebki czym jestem bardzo zaskoczona


No błagam :D Stary hardtrance jest cudowny. Polecam właśnie set Tracida z Qlimaxa 2003.

Dzięki za opnie chłopaki i dziewczęta ;)
Matvel
 
Wiek: 37
Skąd: B-stok

Re: 12.10.09 Matvel - Battle Mix (Edycja IV)

Postprzez RomuS 11 lis 2009, 20:46

Jedziem na pełnej!! PSY \o/

1.Zaczynamy grubo... oj coś czuję, że będzie się działo ;] pięknie, aż człowiek wraca pamięcią do czasów jak słuchał takich brzmień... ahh... moment! idzie przejście... pyk pyk pyk... hmmm... nie wiem... dla mnie przeszło i chyba jest ok.

2. jest mocno, jak poprzednicy pisali, przenieśliśmy się na Qlimax ;] miło melodyjnie i vocalik z ciarkami na plecach.

3, nadchodzi o nadchodzi coś grubego pewnie, miło się wkomponowało, ciach i już leci namber tri. hehe takie jakiś śmieszny ten utwór ale to pewnie przez mój zwichrowany gust. ok leci przejście do czwórki...

4. o japierdziu zaraz mi szklanki z barku wylecą :D ale moc ;] zapierdalamy aż miło. póki co w pełni zadowolony. haha i ten vocalik :D

5. o żesz... ale zamiata :) nie wiadomo co napisać bo ręce same składają sie do oklasków... omfg! co za klasyk!
później trochę no cholera no minięte ;/ ale przejście miażdży tylko mogło być wcześniej. Moc? jeszcze większa niż wcześniej!! i do końca uwierzcie mi że kapcie spadają! japierdziu jestem w szoku. technicznie w miarę dobrze, ale co do wartości muzycznej to niezwykle górna półka. Brawo brawo \o
Avatar użytkownika
RomuS
 
Wiek: 38
Skąd: Bieruń /k. Katowic

Re: 12.10.09 Matvel - Battle Mix (Edycja IV)

Postprzez wasyl 15 lis 2009, 9:11

No to jedziem... Panie Matvel, jeśli chodzi o starszego Kai'a, to zdecydowanie jakoś stroniłem od Trance & Acid, a kierowałem swoje upodobania muzyczne raczej w stronę "Too Many Times", bądź "Liquid Skies", ale gdybyś to właśnie nimi zaczął, a w szczególności zdecydowanie delikatniejszym Liquid Skies, set musiałby potoczyć się zupełnie inaczej... Potoczył się jednak nie tak, jak ja bym sobie tego życzył ;) i nie wciągnęło mnie. Jeśli ktoś z tego forum lubuje się w starym trensie, to bez dwóch zdań jest to moja osoba :), aczkolwiek nie TAKI stary trance mi leży... Ciekawe w tym konkursie jest to, że niemalże każdy kto wziął udział, no może poza Transim, czy Vibezem preferuje zgoła odmienny styl muzyczny i fajną, bo trudną :) rzeczą jest trafić do jak największej liczby odbiorców, by tym samym mieć nieco większe szanse na ogólne powodzenie... Do mnie niestety nie udało Ci się trafić, aczkolwiek np. nie musiałem być wróżbitą, by stwierdzić, że sector'a set ostro wydymał ;D i bawił się przy nim znakomicie. Punktów ode mnie niestety zabraknie :(.
Avatar użytkownika
wasyl
 
Wiek: 37
Skąd: Wałbrzych

Re: 12.10.09 Matvel - Battle Mix (Edycja IV)

Postprzez Transi 15 lis 2009, 18:05

Twój set rozłozył mnie na łopatki. Jest okrutny, mocarny, bezlitosny, siejący niebywałe spustoszenie! Podoba mi się :D Az się łezka w oku kręci słuchając tych produkcji! "Trance & Acid", "The Second Trip", "Time & Space" no i "Derb" :D Nie no, fantastycznie :D W sumie do gustu nie przypadły mi tylko 2 produkcje - "Can't Have Enough" oraz "Witness". Jakość utworów jest jaka jest - nic na to poradzić nie mozna, bo większość z nich jest praktycznie nie do zdobycia w cyfrowej jakości. Technicznie dobrze - miało być głośno i na pełnej kur*$% no i tak właśnie było. Punkty będą na pewno ;]
Avatar użytkownika
Transi
Keep It Dark
 
Skąd: Gorlice

Re: 12.10.09 Matvel - Battle Mix (Edycja IV)

Postprzez Kasper 15 lis 2009, 18:56

Ja pierdole, ale start! i nagle Trance & Acid! Ja Cię kręcę chłopie! Z resztą, co tu będę dużo pisał skoro sam rozjebałeś to co miałem do powiedzenia 4 punkty (byłoby 5, ale jest OP) i pokłon _O_ No i rada dla Nobla, jak chcesz dudnić zrób to tak!

Derb - Derb (Arome Remix) luv luv <3
Avatar użytkownika
Kasper
 
Wiek: 38
Skąd: Rybnik, PL

Re: 12.10.09 Matvel - Battle Mix (Edycja IV)

Postprzez Vibez 16 lis 2009, 0:44

Ja sie krótko powtórze z tego co ci już częściowo pisałem na gg. Jakościowo jest do dupy ale w przypadku twojego i tylko twojego seta w tej edycji mam do w głębokim poważaniu. Nadrabiasz materiałem i to ostro. Każdy numer to masa wspomnień i chociażby z tego powodu jakoś nie specjalnie zwracam uwagi na reszte. Seta już niestety na hdd nie mam ale z tego co pamiętam miałem troche zastrzeżeń do techniki. Przymykam oko bo to nie ableton, na imprezie bym nie marudził. :D Mógłbyś więcej takiego materiału nagrywać bo idzie ci dobrze a ja to lubie :D I nie ja jeden z tego co widze. Dam ci punkciochy, ale musisz obiecać że jeszcze coś kiedys nagrasz.

Amen!
Avatar użytkownika
Vibez
aka Douglas Howarth
 
Wiek: 34
Skąd: Jastrzębie Zdrój | Kraków


Powrót do 4

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 3 gości

cron