The Timewriter - Tiefenschoen

Deep/tech house | Plastic City | 2010

Powrót do Albumy/Kompilacje

The Timewriter - Tiefenschoen

Postprzez cinek 08 mar 2010, 0:49

Obrazek

Wydano: 26.03.2010
Label: Plastic City
Gatunek: Deep/tech house

Lista utworów:

1. Einatmen
2. Broken Spell feat. Theresa Baltimore
3. High On 24
4. Ten Strut feat. Ven Lizard
5. Back In School
6. Pasodoble
7. Superschall
8. Atemzug
9. Creatures Of The Night
10. Kesselhaus Days
11. Retime
12. Ausatmen

Premiera dopiero przed nami. Jak można doczytać ale i też już usłyszeć fragmenty albumu materiał będzie się różnił od poprzednich autorskich wynalazków. A mianowicie będzie tu więcej grania tech housowego lub po prostu deepowego o mocniejszej, mroczniejszej, bardziej klubowej podstawie. Ostatnia kompilacja jak i EP w sumie przygotowywała słuchaczy na coś w ten deseń. Na razie trudno oceniać materiał po fragmentach. Dlatego wstrzymuję się z powiedzeniem czegokolwiek na temat bez wcześniejszych pełnych paru odsłuchów. Myślę, że będzie inaczej ale dobrze jak zwykle ;)

SAMPLE
SAMPLE
Avatar użytkownika
cinek
 
Wiek: 37
Skąd: Braniewo

Re: The Timewriter - Tiefenschoen

Postprzez yaper 08 mar 2010, 16:53

Już nie mogę się doczekać!!! Uwielbiam styl Timewritera i bardzo ciekawi mnie to darktechowe podejście do istoty jego czystego deepowego plumkania. Może być naprawdę nieźle!
TRANCE ENGINEERING

"Bóg stworzył trance, a następnie człowieka, aby człowiek mógł słuchać trance, lepszego dzieła Bożego oczekiwać nie możemy(...)"

last.fm
Avatar użytkownika
yaper
dole
 
Wiek: 36
Skąd: Małopolska

Re: The Timewriter - Tiefenschoen

Postprzez Rapture 08 mar 2010, 17:09

W koncu ten rok jakos porzadnie sie rozkreca, aj, aj aj, nic tylko czekac i przesluchac na spacerze przy browarku :D
Obrazek
Avatar użytkownika
Rapture
Syn Wisternoffa, Brat Rosena
 
Wiek: 34
Skąd: Szczecin/Wrocław, PL

Re: The Timewriter - Tiefenschoen

Postprzez Rapture 31 mar 2010, 10:38

Promowka juz jest, tak wiec skrobne cos nieco...

Ogolnie pomimo tego, ze album mam od okolo tygodnia to wciaz czuje sie jakbym byl na etapie zapoznawania sie z nim, odkrywania w nim nowych smaczkow. Zdecydowanie nie jest to album na jedno przesluchanie, jak juz pisano jest tez "ciezszy" niz poprzednie dziela Jean'a, powiedzialbym, ze nawet ciezej niz na ostatniej kompilacji tego pana. Mimo to wszystkie produkcje trzymaja wysoki poziom - na ta chwile moja ulubiona jest "High on 24" ale obstawiam, ze jeszcze sie to zmieni wiele razy. Podsumowujac - jest dobrze. A jak bardzo to bede mogl powiedziec po juz po dalszym, wielokrotnym przesluchaniu "Tiefenschoen".
Obrazek
Avatar użytkownika
Rapture
Syn Wisternoffa, Brat Rosena
 
Wiek: 34
Skąd: Szczecin/Wrocław, PL

Re: The Timewriter - Tiefenschoen

Postprzez yaper 01 kwi 2010, 14:36

Rzeczywiście, po pierwszym odsłuchu mam niewiele do powiedzenia na temat albumu. Całościowo na pewno jest klasowy i słucha się go przyjemnie. Pozostaje jedynie przeanalizować go na spokojnie, track po tracku, ponieważ odsłuch połączony z surfowaniem po necie mógł sporo przeoczyć. Jedno wiadomo: materiał nie jest tak różnorodny jak ten z kompilek, w końcu to jest ALBUM, a nie selekcja the best of od wszelakiej maści artystów! Plastyk nie zawodzi...
TRANCE ENGINEERING

"Bóg stworzył trance, a następnie człowieka, aby człowiek mógł słuchać trance, lepszego dzieła Bożego oczekiwać nie możemy(...)"

last.fm
Avatar użytkownika
yaper
dole
 
Wiek: 36
Skąd: Małopolska

Re: The Timewriter - Tiefenschoen

Postprzez Rapture 02 kwi 2010, 12:38

Odkrywania ciag dalszy...

"Superschall" + wczorajszy zachod slonca, widziany z szosy k. Bialegostoku to bylo cos pieknego! \o/ \o/
Obrazek
Avatar użytkownika
Rapture
Syn Wisternoffa, Brat Rosena
 
Wiek: 34
Skąd: Szczecin/Wrocław, PL


Powrót do Albumy/Kompilacje

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 2 gości

cron