VA - MistiqueMusic Album Vol. 03

progressive | mistiquemusic / mist042 | 05-04-2010

Powrót do Albumy/Kompilacje

VA - MistiqueMusic Album Vol. 03

Postprzez TBk2000 24 mar 2010, 4:07

Wielkimi krokami nadciaga do nas juz trzecia odslona albumu sygnowanego znakiem firmowym MystiqueMusic, promujacego roznych artystow. Pierwsza czesc nie przypadla mi jakos do gustu z uwagi na glownie Deep House'owa zawartosc. Druga czesc byla juz nieco lepsza, choc na niej takze przewazaly utwory Deep House'owe. Trzecia czesc wniesie ze soba juz zdecydowanie wiecej progresywnych brzmien. Deep House'owy akcent jest z znaczacej mniejszosci na calej plycie, totez moje zainteresowanie tym wydawnictwem wzroslo odkad zapoznalem sie z zaprezentowanymi urywkami. Nie jest jednak tak kolorowo jakby sie moglo wydawac. Pomimo wielu znajdujacych sie w releasie utworow, zaden nie byl w stanie wywolac we mnie jakiejs wiekszej euforii, przynajmniej nie te urywki, ktorych dane mi bylo sluchac. Nie nalezy co prawda skreslac albumu przed jego premiera, ale ja mam osobiscie tak, ze jesli utwor bedzie w stanie do mnie "przemowic" i zrobic kolosalne wrazenie, to wystarczy mi nawet i 30 sekund by to sie stalo ;-p. Osobiscie uwazam, ze te wydawnictwa VA to Pieta Achillesowa tego labelu, przynajmniej do tej pory, ale jak to sie mowi, do trzech razy sztuka ;-).


Info:
Title: MistiqueMusic Album Vol. 03
Artist: VA
Genre: Progressive
Label: MistiqueMusic
Catalogue Nr.: MIST042
Rel. Data: 05-04-2010

Tracklist:
01. Faces - Strngs and Space
02. Yuriy from Russia and Cream Sound - Leave Me
03. Li-Polymer - Great Escapes
04. Nico Sparvieri - My Last First Moment
05. Arctic Night - Ancien City
06. CJ Art - Levitation
07. The Stain - Believe Me
08. Frede Goto - Alpha Centaury
09. Matias Larrosa - Every Time You Move
10. Jacco@Work - Echoes From The Past

Sample:
:arrow: VA - MistiqueMusic Album Vol. 03 (MyPromoPool.com)
Avatar użytkownika
TBk2000
Allah Akbar !
 
Wiek: 42
Skąd: tak

Re: VA - MistiqueMusic Album Vol. 03

Postprzez Transi 24 mar 2010, 9:26

Mistique Album Volume 002 był znakomity - zjadał na śniadanie część pierwszą. Sampli z nadchodzącego wydawnictwa jeszcze nie sprawdzałem, tak więc mam nadzieję, że całość będzie co najmniej tak dobra jak Vol. 002 :)
Avatar użytkownika
Transi
Keep It Dark
 
Skąd: Gorlice

Re: VA - MistiqueMusic Album Vol. 03

Postprzez Kubo 24 mar 2010, 9:56

Tak zgadzam sie z Tomkiem, ze VA jest pieta Achillesowa MIST'a. Albumy te przesluchalem chyba z 1 raz i pozniej juz ani razu do nich nie wrocilem ;) a nus teraz bedzie lepiej :>
Avatar użytkownika
Kubo
The Invincibles
 
Wiek: 37
Skąd: Zamość

Re: VA - MistiqueMusic Album Vol. 03

Postprzez cinek 24 mar 2010, 10:13

A ja zgadzam się z Transim co do 2 części. Ten wolumen obfitował w naprawdę fajne dźwięki. A chociażby tak dla przykładu Stereotekk - Play That, który jest dla mnie deep housowym arcydziełem. Zobaczymy co tym razem z tego wyniknie ;)
Avatar użytkownika
cinek
 
Wiek: 37
Skąd: Braniewo


Powrót do Albumy/Kompilacje

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 1 gość

cron