ostrzeżenia

Sprawy związane z administracją oraz działaniem forum.

Powrót do Sprawy forum

ostrzeżenia

Postprzez bAchoR 01 kwi 2010, 16:21

Znamy się tyle lat, mamy swoje forum - takie jakie powinno być, a ktoś mi tutaj wystawia warna za bluzgi. I niby czemu ma to służyć ? Nie widzę, żeby ktoś tu był specjalnie zniesmaczony moimi wypowiedziami.

Także Kuba, za przeproszeniem, wsadź sobie w dupęęę tego warna. Dodam Cię do listy wrogów w profilu 8-) :D ;)

A jak jeszcze raz mi dasz warna to usunę Cię z naszej klasy i będziesz miał 0 znajomych :D
Dejan S. - Behind The Mountains (Original Mix) <3 <3 -> mój nowy przyjaciel.
bAchoR
Dwight Mayweather
 
Wiek: 37
Skąd: nigdzie i nigdy

Re: ostrzeżenia

Postprzez dj3500 01 kwi 2010, 16:44

A ubyło Ci coś od tego, że dostałeś tego warna? Przecież one właśnie po to są żeby zasygnalizować komuś że np. nadużywa bluzgów w postach. I tak, ja jestem nieraz zażenowany lub zniesmaczony, sector też, więc sądzę że nie my jedyni. Ale że umówiliśmy się z sectorem że to ja będę tym złym adminem, więc to ja stawiam warny ;)
Avatar użytkownika
dj3500
Administrator
 
Wiek: 33
Skąd: Wrocław

Re: ostrzeżenia

Postprzez sector 01 kwi 2010, 16:49

Kuba ma racje! Czasami zamiast napierdalac kurwa i chujem na lewo i prawo moglbys przynajmniej zastosowac jakis przerywnik ;) Ktos nowy, kto by sie chcial zarejestrowac na forum a widzi, ze bluzgi leca na prawo i lewo moze sie przestraszyc i zrezygnowac. Ja wiem jaki jestes i mi to nie przeszkazda, jednak to jest forum. Czasami trzeba rzucic sazna kurwa na forum, jednak nie na lewo i prawo. Zasady obowiazuja wszystkch Rafal :roll:
Avatar użytkownika
sector
the king of bongo!
 
Wiek: 38
Skąd: /dev/null

Re: ostrzeżenia

Postprzez yaper 01 kwi 2010, 17:08

Rzeczywiście bluzgi mogą odstraszyć potencjalnych nowych userów - taka osoba pomyśli, że ma kontakt z kryminalistą, a to nie jest cacy. Dlatego ograniczajmy się do bluzgów, do czego i ja się systematycznie stosuję, a jak wiadomo jestem osobą nieokrzesaną :P Mi tam nie przeszkadza jak Rafał napierpapier na backstage'u, ale tu nie o to chodzi. Nie jesteśmy przecież na ośce przy 07 zgłoś się, nieprawdaż? :)
TRANCE ENGINEERING

"Bóg stworzył trance, a następnie człowieka, aby człowiek mógł słuchać trance, lepszego dzieła Bożego oczekiwać nie możemy(...)"

last.fm
Avatar użytkownika
yaper
dole
 
Wiek: 36
Skąd: Małopolska

Re: ostrzeżenia

Postprzez bAchoR 01 kwi 2010, 17:41

sector napisał(a):Kuba ma racje! Czasami zamiast napierdalac kurwa i chujem na lewo i prawo moglbys przynajmniej zastosowac jakis przerywnik


Przecież ,,kurwa'' i ,,chuj kurwa'' to mój przerywnik 8-)


Tych nowych userów tylu, że ledwo was pewnie zobacze na zdjęciu grupowym na jakimś evencie za 2 lata :D


Dobra, niech wam będzie. Jakoś połknę tą zniewagę i hańbę.

I jaki kontakt z kryminalistą ? 3/4 ludzi chciałoby mieć takie słownictwo i swobode wypowiedzi (nawet z tym chujem na czele) jak ja :D
Dejan S. - Behind The Mountains (Original Mix) <3 <3 -> mój nowy przyjaciel.
bAchoR
Dwight Mayweather
 
Wiek: 37
Skąd: nigdzie i nigdy

Re: ostrzeżenia

Postprzez sector 01 kwi 2010, 17:55

bAchoR napisał(a):I jaki kontakt z kryminalistą ? 3/4 ludzi chciałoby mieć takie słownictwo i swobode wypowiedzi (nawet z tym chujem na czele) jak ja :D

Wlasnie mialem napisac, ze w polaczeniu chuja i kurwy z Twoim zdjeciem moglo polowa by pokasowala u nas konta! :- D
Avatar użytkownika
sector
the king of bongo!
 
Wiek: 38
Skąd: /dev/null

Re: ostrzeżenia

Postprzez Monisia 01 kwi 2010, 19:33

jeżeli już dostajemy ostrzeżenia za przeklinanie to dlaczego robicie wyjątek tylko w tym podpunkcie regulaminu ???
obrażania kogokolwiek, w szczególności innych Użytkowników,
nabijania postów, spamowania, trollowania, itp.


4. Niepożądane są także posty:
a) niedotyczące tematu (offtopic),
b) niewnoszące nic do dyskusji,
c) o niskim poziomie merytorycznym/intelektualnym,


Niedopuszczalne jest krytykowanie czyjegoś gustu czy atakowanie czyichś opinii. Krytyczne jest odróżnienie takich wycieczek od normalnej dyskusji. Różnice zdań należy wyrażać w sposób cywilizowany, szanując innych Użytkowników i ich opinie.


te podpunkty są nagminnie łamane więc MNIE TO ŚMIESZY, ŻE KTOŚ DOSTAŁ OSTRZEŻENIE ZA PRZEKLINANIE ;]

DZIĘKUJE, DOBRANOC
jak się nie ma co się lubi, to się lubi co się ma
Avatar użytkownika
Monisia
black diamond
 
Wiek: 35
Skąd: Wawa-Turek

Re: ostrzeżenia

Postprzez dj3500 01 kwi 2010, 19:40

Były też warny za takie rzeczy i poza tym staramy się moderować takie dyskusje. Nie robimy żadnych wyjątków. Tylko że nie każdy bulwersuje się otrzymanym ostrzeżeniem na tyle że od razu leci na "sprawy forum" i zakłada o tym wątek ;)
Avatar użytkownika
dj3500
Administrator
 
Wiek: 33
Skąd: Wrocław

Re: ostrzeżenia

Postprzez peterhol9 01 kwi 2010, 19:59

do wypowiedzi Monisi.. Sęk w tym, że część osób łamie wyżej wymienione przez Ciebie punkty w sposób, który odchodzi od prostego stwierdzenia, że Pan/Pani się nie zna (na danym temacie) bądź jest głupi/głupia. Różnego rodzaju prześmiewcze zabiegi po prostu unikają tego rodzaju stwierdzenia wprost (choć domyślnie wiadomo, że prześmiewać znaczy pokazywać, że ktoś jest nie najmądrzejszy)
I LOVE RUSSIAN AND GREEK PROGRESSIVE

Obrazek
Avatar użytkownika
peterhol9
yoma
 
Wiek: 38
Skąd: Tomaszów Lubelski/Lublin

Re: ostrzeżenia

Postprzez sector 01 kwi 2010, 21:02

Monisia napisał(a):te podpunkty są nagminnie łamane więc MNIE TO ŚMIESZY, ŻE KTOŚ DOSTAŁ OSTRZEŻENIE ZA PRZEKLINANIE ;]

DZIĘKUJE, DOBRANOC


A co Ty sie tak nabuzowywujesz? :- D

Nie dajemy bo nie chcemy z tego forum robic drugiego forum B!. Jesli ktos juz zdecydowanie przesadza to dostaje warna.
Avatar użytkownika
sector
the king of bongo!
 
Wiek: 38
Skąd: /dev/null

Re: ostrzeżenia

Postprzez bAchoR 02 kwi 2010, 5:49

Kuba, wcale się nie bulwersuje. Tylko co ? Satyra tej sytuacji jest taka, że wypierdolicie mnie z forum, albo dacie zakaz pisania za przeklinanie ? 8-) Wtedy bym się zbulwersował i wyrzucił was z NK i FB :D
Dejan S. - Behind The Mountains (Original Mix) <3 <3 -> mój nowy przyjaciel.
bAchoR
Dwight Mayweather
 
Wiek: 37
Skąd: nigdzie i nigdy

Re: ostrzeżenia

Postprzez Stelmach 08 kwi 2010, 12:19

Bachor dla mnie jesteś po prostu żenujący nie tylko z uwagi na powyższy topic, który zakładasz żeby odegrać się za słuszną decyzję moderatora, ale również z powodu wyrażania się i przekleństwa. Jeśli podejmiemy decyzję żeby usunąć Cię z forum, na pewno forum przez to nic nie straci, więc nie wiem po co stosujesz ten szantaż ?
Stelmach
Rave on!
 
Skąd: Łódź

Re: ostrzeżenia

Postprzez Vidia 08 kwi 2010, 12:57

chyba nie pisał powaznie o tym usuwaniu? ale ja tam się nie chcę wtrącać.
Zgadzam się z Monisią.
Przy tym mam pytanie - czemu już wulgaryzmy na forum wpisywane nie zmieniają sie automatycznie na 'motyla noga', tak jak to się odbywało wcześniej? To było dobre IMO rozwiązanie. Na Shoutboxie też przydaloby się je zastosować. Byłabym wdzięczna. Bo chyba niektórych warny nie powstrzymują przed używaniem wiadomych wyrazów..
Pozdrawiam.
Vidia
Die Sehnsucht.
 
Skąd: Mazowsze

Re: ostrzeżenia

Postprzez sector 08 kwi 2010, 15:19

Vidia napisał(a):Zgadzam się z Monisią.

Tak? Czy chciala bys wiec, zeby zrobic z tego drugie FMT? Widac, niektorzy sami nie wiedza czego chca. Chcielibyscie, zeby szedl warn za kazdy offtopic? Za kazde przeklenstwo? Za kazdy zly ruch, ktory nam sie nie spodoba? Tak bylo na FMT a tutaj tego nie ma. Warn jest tylko juz w ostatecznosci. Widac, ze jak jest za duzo luzu to tez sie przewraca w (_o_).
Avatar użytkownika
sector
the king of bongo!
 
Wiek: 38
Skąd: /dev/null

Re: ostrzeżenia

Postprzez bts 08 kwi 2010, 16:59

Zluzujta suty, jak mawiał kiedyś majster, z którym miałem do czynienia przy okazji krótkiego epizodu jako monter mebli. Chcieliśmy luzu? Chcieliśmy. Mamy go? Mamy. Tyle na ten temat.
Oczywiście język pisany Bachora jest niezwykle oryginalny, że się tak wyrażę i rzeczywiście może razić ;)
Chris Harvey - In Dreams With Betty
Basil O'Glue - Angular Momentum (Original Mix)
Rex Mundi - Interstate Of Lightning
Icon & Jam - Estimado
Avatar użytkownika
bts
 
Wiek: 41
Skąd: Warszawa|Radom

Re: ostrzeżenia

Postprzez Sisiek 08 kwi 2010, 18:30

Ale tu wszystkie kulturalne. Do operetki połowę wrzucić a drugą do teatru. Zwłaszcza ten admin co ma podpis z brudną dziwką w opisie i misia pedofila w avatarze. Na pewno odstraszyło to co najmniej 100 osób które chcą się zarejestrować ale tego nie zrobiły. Drugie 50 tak się wystraszyło że boi się jechać na event a jeszcze z 20 osób boi się przez to pisać cokolwiek o muzyce. Śmiech na sali i tyle. Karwa karwa karwa.
5-hydroksytryptamina | 3,4-dihydroksyfenyloetyloamina
Obrazek
Avatar użytkownika
Sisiek
Let's Go Techno
 
Wiek: 39
Skąd: Kraina Złudzeń

Re: ostrzeżenia

Postprzez pressya 10 kwi 2010, 12:48

Wydaje mi się, że jasno określone zasady powinny być respektowane przez wszystkich.. taka prawda :) Oczywistym jest,że przekleństwa nie są mile widziane...
ciężko i progresywnie :)
Avatar użytkownika
pressya
Under pressure
 
Wiek: 37
Skąd: z Nienacka

Re: ostrzeżenia

Postprzez bAchoR 11 kwi 2010, 7:57

Stelmach napisał(a):Bachor dla mnie jesteś po prostu żenujący nie tylko z uwagi na powyższy topic, który zakładasz żeby odegrać się za słuszną decyzję moderatora, ale również z powodu wyrażania się i przekleństwa. Jeśli podejmiemy decyzję żeby usunąć Cię z forum, na pewno forum przez to nic nie straci, więc nie wiem po co stosujesz ten szantaż ?


A Ty dalej napierdalasz jadem, za to że w jakiś tam sposób (z przymróżeniem oka) wyraziłem się na temat Twojego clubbingu ? pfff Jak masz coś do mnie to pisz na priva. ,,Mądry człowiek się nie obraża''

Szantaż ? Zapewne pisałem całkowicie poważnie. 8-)

Zakładam temat, żeby sprawdzić jak przekleństwa... czy przeszkadzają userom, a nie tylko adminowi.

No to usuńcie mnie z forum. I to nie jest żaden szantaż i proponuje nauczyć się jakiegoś logicznego myślenia. Forum jest nawet poza forum i to, ze nie będzie mnie tu, to nie znaczy, że nie bedzię mnie z chłopakami. Po prostu to niczemu nie posłuży, że wylece, bo ilość nowych userów jest jak na lekarstwo.

Z czego to sami widzicie ograniczyłem je praktycznie do minimum albo w ogóle z nich zrezygnowałem. Także zamiast pluć jadem radze rozejrzeć się czasami po forum i zobaczyć jak się sprawy mają.
Dejan S. - Behind The Mountains (Original Mix) <3 <3 -> mój nowy przyjaciel.
bAchoR
Dwight Mayweather
 
Wiek: 37
Skąd: nigdzie i nigdy

Re: ostrzeżenia

Postprzez Stelmach 11 kwi 2010, 15:34

Całość Twoich wywodów przypomina mi niedawną prowkację Kaspy o identycznej wymowie - próba oszustwa w głosowaniu na TOTY i namawianie użytkowników forum AvB o logowanie na evibes w celu głosowania na Gaia - Tuvan. On również najpierw popełnił wykroczenie i naruszenie regulaminu oraz etyki forum, a następnie nieudolnie usiłował się tłumaczyć, próbując obrócić sprawę przeciwko tym, którzy skrupulatnie wytknęli mu zachowanie naruszające standard wypowiedzi i etykę publicznego forum.

1. "A Ty dalej napierdalasz jadem, za to że w jakiś tam sposób (z przymróżeniem oka) wyraziłem się na temat Twojego clubbingu ?"

Co ma UK clubbing do Twoich wulgarnych postów ? Choćby tego który przytoczyłem powyżej?

2. "Zakładam temat, żeby sprawdzić jak przekleństwa... czy przeszkadzają userom, a nie tylko adminowi."

Wypada jedynie żałować, że nie założyłeś podobnego tematu przed otrzymaniem warna, a działasz post factum, matacząc zarazem swoje zeznania.
Stelmach
Rave on!
 
Skąd: Łódź


Powrót do Sprawy forum

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 2 gości

cron