03.04.2010 l bAchoR pres. Estate - Everlasting Memories

Uplift
02.04.2010 - 02.05.2010

Powrót do 9

03.04.2010 l bAchoR pres. Estate - Everlasting Memories

Postprzez bAchoR 03 kwi 2010, 9:48

Dawno nic nie nagrywałem. Jakiś czas temu zebrało mnie na nagranie setu, który będzie odą do moich najpiękniejszych wspomnień. Żaden track nie jest tu przypadkowy i kolejność też nie jest przypadkowa.

Np. Blueprint już na zawsze będzie mi się kojarzyć z Beforem, Afterem i samym CF07. Central Park z ostatnim latem i BP z Radem, Kasią, Repleem i ekipą. Reszte zostawie dla siebie :)

Obrazek

1. AMR - Elevation
2. Alex M.O.R.P.H - Break The Light
3. Robert Nickson & Daniel Kandi - Liberate
4. Static Blue & 7 Skies - Central Park
5. Stoneface & Terminal - Blueprint
6. Sequentia - Infinite Horizon
7. Joe Garrett - Afterglow (Temple One Remix)


Download:
http://www.sendspace.com/file/wmh1nz
Dejan S. - Behind The Mountains (Original Mix) <3 <3 -> mój nowy przyjaciel.
bAchoR
Dwight Mayweather
 
Wiek: 37
Skąd: nigdzie i nigdy

Re: 03.04.2010 l bAchoR pres. Estate - Everlasting Memories

Postprzez cryshis 03 kwi 2010, 11:04

nie ma to jak sety z 7 kawalkow :) 30 min ? skonczyly Ci juz sie dobre tracki na dysku ? :D nastepnym razej poprobuj z 3 ,latwo opanowac wstep rozwiniecie i zakonczenie :D

bAchoR napisał(a):Blueprint już na zawsze będzie mi się kojarzyć z Beforem, Afterem i samym CF07. Central Park z ostatnim latem i BP z Radem, Kasią, Repleem i ekipą. Reszte zostawie dla siebie :)


jak zwykle romatycznie i sentymentalnie :) sciagam i ide do kiosku po chusteczki :)
Ostatnio edytowano 03 kwi 2010, 11:09 przez cryshis, łącznie edytowano 1 raz
I don't understand people who satisfy with ordinary pop music .
Avatar użytkownika
cryshis
Administrator
 

Re: 03.04.2010 l bAchoR pres. Estate - Everlasting Memories

Postprzez sector 03 kwi 2010, 11:05

cryshis napisał(a):nie ma to jak sety z 7 kawalkow :) 30 min ? skonczyly Ci juz sie dobre tracki na dysku ? :D

Jakbys nie zauwazyl i chcial tylko trolowac, to to jest battle mix.

Regulamin Battle Mix napisał(a):- czas trwania: 35-41 minut,
:anitemo:
Avatar użytkownika
sector
the king of bongo!
 
Wiek: 38
Skąd: /dev/null

Re: 03.04.2010 l bAchoR pres. Estate - Everlasting Memories

Postprzez cryshis 03 kwi 2010, 11:17

sector napisał(a):
cryshis napisał(a):nie ma to jak sety z 7 kawalkow :) 30 min ? skonczyly Ci juz sie dobre tracki na dysku ? :D

Jakbys nie zauwazyl i chcial tylko trolowac, to to jest battle mix.


moj blad :( ajm sori :( czyli teraz jak juz sciagam i chce zabrac glos to tez musze cos nagrac i ocenic innych? cholera :D a chcialem sie tylko przyjebac do bachora :lol:
I don't understand people who satisfy with ordinary pop music .
Avatar użytkownika
cryshis
Administrator
 

Re: 03.04.2010 l bAchoR pres. Estate - Everlasting Memories

Postprzez peterhol9 03 kwi 2010, 11:24

No więc drogi Rafale .. Będę się streszczał, bo siedzę na kompie brata, a ten jak mu się za długo siedzi potrafi nieźle dupę skopać :) Najsamwpierw tracklista.. Pierwsze wrażenie - no nie za bardzo. Poza genialnym Central park i numerem Temple One nic nie znalazłem. Drugie wrażenie, czyli po przesłuchaniu - już lepiej. Pierwszy track nawet fajny. Gorzej z Morphem. Alex, który dawno dawno temu był moim ulubionym producentem (tworząc z Stoneface i Terminalem) zeszmacił się na tyle, że żaden obecny track mi nie odpowiada. No może trochę przesadziłem, bo niedawnymi numerami typu mixy do Saltwater - Legacy czy Faithless- Sun to me zrehabilitował się. Ale wracając do numerów, to nr 2 mnie nie rajcuje. Tak samo z 3. Ta gitarka jest lipna jak nie wiem co :D 4 jak mówiłem, zawodowy track. 5 nie lubię, ale trzyma klimat seta. 6 bardzo mi się podoba, szczególnie break. Nie znałem tego numeru i poza Central park jest to najlepsza nuta seta :)

Przejścia: 1->2 - bdb, 2->3 pozostawia wrażenie jakby 2 już się kończyło i nagle bum i wchodzi 3. Ale ogólnie to może być. 3->4 dobre :) 4->5 a gdzie low i gain uciekły w 4? 5->6 git :) 6->7 za głośno 7 lub za cicho 6.

Ogólnie: jest klimat, technika dobra. Co do kawałków to tak 60/40 ale bez tragedii. Dawno nie słuchałem takich upliftów więc plusem jest też przypomnienie ich :) Liczę jednak, że w następnej edycji zaprezentujesz stuff chociażby z Twojego Konkursu ID, którego to tytułów tracków jeszcze nie ujawniłeś :)
I LOVE RUSSIAN AND GREEK PROGRESSIVE

Obrazek
Avatar użytkownika
peterhol9
yoma
 
Wiek: 38
Skąd: Tomaszów Lubelski/Lublin

Re: 03.04.2010 l bAchoR pres. Estate - Everlasting Memories

Postprzez peterhol9 03 kwi 2010, 11:26

cryshis napisał(a): czyli teraz jak juz sciagam i chce zabrac glos to tez musze cos nagrac i ocenic innych? cholera :D a chcialem sie tylko przyjebac do bachora :lol:
jeżeli chcesz oceniać to musisz wysłuchać wszystkich setów jakie zostaną w edycji umieszczone. Nie musisz nagrywać nic wtedy. A skomentować bachora nikt Ci nie broni :D
I LOVE RUSSIAN AND GREEK PROGRESSIVE

Obrazek
Avatar użytkownika
peterhol9
yoma
 
Wiek: 38
Skąd: Tomaszów Lubelski/Lublin

Re: 03.04.2010 l bAchoR pres. Estate - Everlasting Memories

Postprzez sector 03 kwi 2010, 12:25

cryshis napisał(a):moj blad :( ajm sori :( czyli teraz jak juz sciagam i chce zabrac glos to tez musze cos nagrac i ocenic innych? cholera :D a chcialem sie tylko przyjebac do bachora :lol:

Nie. Ocenic mozesz, ale Twoj glos nie bedzie sie liczyl. Jedynie Rafal moze wziac Twoje slowa sobie do serca :lol:
Avatar użytkownika
sector
the king of bongo!
 
Wiek: 38
Skąd: /dev/null

Re: 03.04.2010 l bAchoR pres. Estate - Everlasting Memories

Postprzez peterhol9 03 kwi 2010, 12:58

nie zapominajmy jeszcze o punkcie 7 regulaminu:

7. Osoby niebiorące udziału w danej edycji mogą głosować, ale tylko pod warunkiem, że przesłuchały i oceniły wszystkie sety.

:D
I LOVE RUSSIAN AND GREEK PROGRESSIVE

Obrazek
Avatar użytkownika
peterhol9
yoma
 
Wiek: 38
Skąd: Tomaszów Lubelski/Lublin

Re: 03.04.2010 l bAchoR pres. Estate - Everlasting Memories

Postprzez dj3500 03 kwi 2010, 13:05

No ale pisać recenzje to przecież każdy może ;) Ja natomiast proponowałbym Cryshisowi przystopować nieco z bezmyślnym szyderstwem i nie psuć atmosfery. A wręcz nalegam.
Avatar użytkownika
dj3500
Administrator
 
Wiek: 33
Skąd: Wrocław

Re: 03.04.2010 l bAchoR pres. Estate - Everlasting Memories

Postprzez drevni 06 kwi 2010, 16:19

Mi się Twój BM kojarzy z dawnym, vandykowskim graniem; takie lekkie, miłe uplifty. Dawno już nie słuchałam tego typu dźwięków :) Co prawda mnie już nie kręcą , jednak zostawiam na dysku, gdyż mój ukochany takie lubi :)
Avatar użytkownika
drevni
 
Wiek: 38
Skąd: małopolska

Re: 03.04.2010 l bAchoR pres. Estate - Everlasting Memories

Postprzez elk 19 kwi 2010, 14:55

Technicznie bardzo poprawnie, podobały mi się kawałki które wybrałeś - szczególnie od Morpha i Stoneface and Terminal, to jedni z moich ulubionych producentów. Ktoś tam nade mną pisał, że Morph się zeszmacił - chciałbym to skomentować, ale jestem tu zbyt nowy, żeby się wozić (:
W skali od 1 do 10 dałbym 8, fajny set, jest klimat, jednakże zabrakło (jak dla mnie) jakiegoś wokalu.
Pozdrawiam i zapraszam do przesłuchania mojego seta.
Z jakiego sprzętu/softu korzystasz?
Avatar użytkownika
elk
 
Wiek: 31
Skąd: Kielce

Re: 03.04.2010 l bAchoR pres. Estate - Everlasting Memories

Postprzez peterhol9 19 kwi 2010, 15:00

elk napisał(a):Ktoś tam nade mną pisał, że Morph się zeszmacił - chciałbym to skomentować, ale jestem tu zbyt nowy, żeby się wozić (:
dawaj!!!! :D
I LOVE RUSSIAN AND GREEK PROGRESSIVE

Obrazek
Avatar użytkownika
peterhol9
yoma
 
Wiek: 38
Skąd: Tomaszów Lubelski/Lublin

Re: 03.04.2010 l bAchoR pres. Estate - Everlasting Memories

Postprzez RomuS 02 maja 2010, 12:54

Dobry na dzień...

Po krótkości bo niestety te klimaty odeszły ode mnie dawno i pewnie nie powrócą... Całkiem
przyjemnie spędziłem ze słuchawkami te 40min. Były momenty że przypominało mi się jak to
latałem przy audycjach Armina (coś koło 200 odc), ale uplifty zawsze będą dobre bądź co
bądź lekkie klimaty. Set na następny miesiac mam nadzieję, że będzie coś z grubszej rury
;] a tymczasem o/
Avatar użytkownika
RomuS
 
Wiek: 38
Skąd: Bieruń /k. Katowic

Re: 03.04.2010 l bAchoR pres. Estate - Everlasting Memories

Postprzez Kasper 02 maja 2010, 13:45

Świetny choć standardowy set Rafale, ale powiedz czy idzie się pomylić jeśli w secie jest i Liberate a Blueprint znalazł miejsce. Choćby za te 2 numery należy się wielki szacun. Ładnie to sobie wymyśliłeś i tak też poszło. Akurat miałem dalszą podróż, tak więc wziąłem sobie ten BM do auta i ładnie się wkomponował w mijane krajobrazy. Technika standardowa, bo takich transów inaczej nie da się grać. Mogłeś nieco podgonić BPM'em ale i tak mi się podoba. Przejście na Blueprint aż spowodowało wciśnięcie pedału gazu. Kapitalny track, mówta co chceta. Punktujesz i to prawdopodobnie na "high 5". Startuj częściej, bo brakuje takiego grania w BM'ach...
Avatar użytkownika
Kasper
 
Wiek: 38
Skąd: Rybnik, PL

Re: 03.04.2010 l bAchoR pres. Estate - Everlasting Memories

Postprzez Matvel 02 maja 2010, 22:23

1. Z obawami podchodziłem do tych upliftów, a ten mnie mile zaskoczył.
2. Tu już mi się nie podoba, w ogóle nie przepadam za obecnym stylem Morpha.
3. A to nawet swego czasu miałem na ipodzie. W sumie to niczym wybitnym się ten utwór nie wyróżnia, ale ważne chyba że się podoba.
4. Trochę już zaczyna mnie nużyć set, co za dużo jednak to nie zdrowo.
5. Przejście takie sobie. Utwór też :D
6. Nic specjalnego, taki do zapchania seta.
7. Po poprzednich sześciu to ten utwór nie wygląda tak dobrze, jak mi się wcześniej wydawało. Strasznie podobne do siebie te uplifty.

Na dłuższą metę niestety takie granie nie jest dla mnie. Na punkty się pewnie załapiesz w związku z niewielką ilością setów.
Matvel
 
Wiek: 37
Skąd: B-stok

Re: 03.04.2010 l bAchoR pres. Estate - Everlasting Memories

Postprzez enthuser 03 maja 2010, 13:31

Przesłuchałem sobie secisza i nie powiem, spodobał mi sie, po tlce mnie zbytnio nie zachęciło, ale jak już zacząłem słuchać to mnie wkręciło. Miło było usłyszeć central park, technicznie bez zarzutów.
Punkty będą ;) ciekawe tylko ile
myspace.com/enthuser
Avatar użytkownika
enthuser
 
Wiek: 35
Skąd: Toruń k. Berlina


Powrót do 9

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 0 gości

cron