18-04-2010 | elk - BM 09 - trance

multiupload / 35:46
02.04.2010 - 02.05.2010

Powrót do 9

18-04-2010 | elk - BM 09 - trance

Postprzez elk 18 kwi 2010, 20:52

Kod: Zaznacz cały
Artist:.....elk
Genre:......electronic
Style:......trance
Length:.....35:46
Size:.......34 MB
Bitrate:....128


1. Super8 and Tab - Suru (Martin Roth Electrance Mix)
2 . Nic Fiorucci feat Kelly Melbas - The Night (Chriss Ortega Remix)
3. ID
4. Rank1 - Symfo (Original Mix)
5. Sander van Doorn - Daisy (Original Mix)
6. Skytech - Comet (Original Mix)
7. Cosmic Gate vs La Bouche - In You Barra Life (Myon and Shane54 Mashup - ID recon)

Downolad
Kod: Zaznacz cały
http://www.multiupload.com/ZDH63M6OLJ


indżoj!
Ostatnio edytowano 19 kwi 2010, 17:51 przez elk, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
elk
 
Wiek: 31
Skąd: Kielce

Re: elk - BM 09 - trance

Postprzez peterhol9 19 kwi 2010, 15:03

tak..po krótce :D Kapitalny set.. Pierwszy kawałek wprowadził mnie w nastrój z wątpliwościami, ale to co zaprezentowałeś od numeru 2 wprowadza w zupełnie innyc stan - a mianowicie zachwytu. Takiego trensu chciałbym słuchać i słuchać. Wrzuciłeś klimaty jakie występowały mniej więcej w latach 2002-2004, a więc melodyjne latawce, w sam raz do zasłuchania i polatania. Technicznie również znakomicie poza jednym wyjątkiem. Chodzi mi po przejście z 31 minuty, gdzie offbeat jest tak widoczny, że chce się suwakiem w winampie jak najszybciej je ominąć. Ale poza tym to genialnie. Z RomuSem obecnie wymatasz :P
I LOVE RUSSIAN AND GREEK PROGRESSIVE

Obrazek
Avatar użytkownika
peterhol9
yoma
 
Wiek: 38
Skąd: Tomaszów Lubelski/Lublin

Re: elk - BM 09 - trance

Postprzez elk 19 kwi 2010, 15:09

Wejście w tą rekonstrukcję jest trudne - próbowałem różnych opcji i to od kilku dni - ta chyba jest najlepsza. Bardzo chciałem zagrać ten mashup bo jest IMO kapitalny, tak jak zresztą większość pomysłów Myon and Shane54 ;]
Dzięki za taki fajny komentarz ;)
Wymogiem konkursu jest ocena wszystkich propozycji, tak? Więc zaraz pójdę przesłuchać house'owe sety :)
Avatar użytkownika
elk
 
Wiek: 31
Skąd: Kielce

Re: elk - BM 09 - trance

Postprzez sector 19 kwi 2010, 15:53

elk napisał(a):Wymogiem konkursu jest ocena wszystkich propozycji, tak?

Tak, ale czasu jeszcze masz sporo. Wszystko w temacie o teje dycji BM, takze nie musisz sie spieszyc :)

Fajnie, ze ktos nowy wzial udzial w naszej zabawie! Witamy! :)
Avatar użytkownika
sector
the king of bongo!
 
Wiek: 38
Skąd: /dev/null

Re: 18-04-2010 | elk - BM 09 - trance

Postprzez RomuS 02 maja 2010, 12:55

Kłaniam się, witam serdecznie... rozpoczynamy/

1. Panie mój drogi... rzecz jest niebywała... rozpoczynasz jednym z moich naj naj dawnych
czasów + w remiksie gościa do którego szacunek za przeróbki wielki, Martin zna się i ma
ten swój styl w tym. Ok, Suru jest że tak ujmę... wyjebane ;]
2. Ciekawe, no naprawdę, ciekawy utwór... taki delikatny transik, miodny vocal... chyba
nie potrzebuję do kawy słodzika ;]
3. w miarę to przejście... do utwóru który niewątpliwie jest lokomotywą tego setu, świetny
ID. Bardzo mi się podoba, dobry trans nie ma co.
4. Nie nie nieeee!! nie podoba mi się to przejście... skrzypce pojawiają się jakby zza
krzaka, hmm... bardziej pasowałyby mi razem z odchodzącym vocalem, z konikami sobie
poradziłeś więc ok, później szybkie zamknięcie schodzącego utwóru hmm... Symfo jest dobre,
a siedzi na imprezie jak szalone choćby nie wiem co było grane, taki magiczny utwór ot co!
5. Sander nadchodzi i nawet to wyszło, Ci powiem, że bez fajerwerków, ale też bez zbędnego
mieszania. jest ok. sanderowe rytmy... przeszły... musiałem przewinąć...
6. Skytek... nie ogarniam ;] dobry wał, jak trza. Siadło więc posłucham sobie i poczakam
do następnego.
7. aha to to... ok Pet się czepiał ja nie będę... jeśli to musi siedzieć to musi,
potrenować i będzie ok. a co do M&S to są to królowie więc końcowy track wymiata.

PO całości set ciekawy jednak wybrałbym ze 2 kawałki reszta jak to mówią stare i dobre,
ale nie zawsze i nie na zawsze. Do następnego, bo wierzę że znów coś godnego przedstawisz.
o/
Avatar użytkownika
RomuS
 
Wiek: 38
Skąd: Bieruń /k. Katowic

Re: 18-04-2010 | elk - BM 09 - trance

Postprzez Kasper 02 maja 2010, 21:11

Najfajniejszy mix z wszystkich i u mnie masz 5pktów na dzień dobry w naszej zabawie. Technika dobra oprócz wejścia w ten mashup, ale tak bez zgrzytów. Kapitalny track Nic'a numer 2. Nie wiedziałem, że on potrafi zrobić takie numery. Całość gatunkowo w moim stylu. ID równie znakomite, choć główny motyw wydaje mi się być znany. Fajnie, że dołączyłeś do naszej zabawy i zapraszamy za miesiąc.

btw. Symfo nie jest za super, nie graj tego więcej...
Avatar użytkownika
Kasper
 
Wiek: 38
Skąd: Rybnik, PL

Re: 18-04-2010 | elk - BM 09 - trance

Postprzez Matvel 02 maja 2010, 22:22

Witam serdecznie w BM :)

1. To chyba pierwszy utwór Electrance od Rotha jaki wyszedł, a przynajmniej jaki ja słyszałem. Ogólnie z biegiem czasu bardziej się do niego przekonywałem, bo np samo Suru lubię ale w oryginale. Ogólnie mam mieszane odczucia co do tego remixu.
2. Nie podoba mi się, utworów takich obecnie jest masa
3. Czemu to jest ID? Jeżeli to jakiś remix to dla mnie za bardzo podobny do org :D A sama Aisha dla mnie jeszcze słabsza od Tuvana.
4. Przejście można było lepiej ułożyć jak dla mnie, albo w tl poprzestawiać coś. Sam utwór taki bez historii.
5. Ja się już nie nastawiam że usłyszę coś dobrego od Sandera i ten utwór jak najbardziej to potwierdza.
6. Najlepszy utwór do tej pory i cieszy że to polskie dzieło.
7. No to przejście zdecydowanie do poprawy. A sam mashup no nie rzucił mnie na kolana.

Niestety to Twój set będzie bez punktów, bo materiałowo jest podobnie jak Kasper, ale technika jest wyraźnie słabsza.
Matvel
 
Wiek: 37
Skąd: B-stok

Re: 18-04-2010 | elk - BM 09 - trance

Postprzez enthuser 03 maja 2010, 0:00

Dobra więc zabieram sie za ocene :)
Pierwszy numer najlepszy z całego seta i chyba w sumie najlepsza wersja suru (żal dupe ściska że anjuna na vinyla wydała drugą wersje Rotha), Drugi za to najgorszy, ten bas mnie zraził, zorał głowe i brzmi dokładnie tak samo jakby zamuli sie kontroler reloopa albo sam traktor wydając z głośników gęstego bąka :D
technicznie nie mam zastrzeżeń do niczego prócz ostatniego mixa który brzmiał jakbyś krzywo odpalił reverb na numer :D (moja rada. grając z softów nie ufaj do końca syncowi, chodź i sam numer pewnie też jest z deka skopany jakiś w wykonaniu) Secior ogólnie nie najgorszy. niestety pod pojęciem trance rozumiem inną muzyke a producenci tacy jak Rank1 czy SvD bardziej mi sie podobali jak kręcili gęstą wixuche (Dot.com, Top gear albo chemistry jak chodzi o drugiego) Dobry też dla osób które nie siedzą w muzyce klubowej na wprowadzenie, mimo wszystko to poprostu nie mój gust (ale nie odejme za to pkt.)
myspace.com/enthuser
Avatar użytkownika
enthuser
 
Wiek: 35
Skąd: Toruń k. Berlina

Re: 18-04-2010 | elk - BM 09 - trance

Postprzez elk 03 maja 2010, 11:48

Matvel napisał(a):Witam serdecznie w BM :)
2. Nie podoba mi się, utworów takich obecnie jest masa
3. Czemu to jest ID? Jeżeli to jakiś remix to dla mnie za bardzo podobny do org :D A sama Aisha dla mnie jeszcze słabsza od Tuvana.


Być może masa, ale ten wiele dla mnie znaczy i wcale taki nowy nie jest.
Czemu ID? A widziałeś Aishe do kupienia?
Avatar użytkownika
elk
 
Wiek: 31
Skąd: Kielce

Re: 18-04-2010 | elk - BM 09 - trance

Postprzez Matvel 03 maja 2010, 18:00

1. Nie ważny czy on nowy czy stary dla mnie niczym się nie wyróżnił.
2. Nie widziałem bo nie szukam takich utworów, lecz skoro powszechnie wiadomo co to jest to jaki sens ma id'kowanie w tym przypadku?
Matvel
 
Wiek: 37
Skąd: B-stok


Powrót do 9

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 0 gości

cron