M&D Substance - Leaving

Mistique Digital | 2010 | Progressive

Powrót do Albumy/Kompilacje

M&D Substance - Leaving

Postprzez peterhol9 30 mar 2010, 11:08

Obrazek
Witam wszystkich!

Mam dzisiaj do zaprezentowania album jednej z moich ulubionych formacji progresywnych jaką jest M&D Substance. Obecnie jeden gościu (a było ich dwóch) czyli literka D - Darius Beinoravicius, wyskoczył z nowym, świetnym stuffem w postaci zbioru 14 wałków. Z przesłuchanych (niestety) sampli da się wyczuć tradycyjny dla M&D klimat, melodyjnie stworzony z lekko plumkającym zacięciem. Moimi faworytami będą tutaj tracki 01, 06, 10 oraz 12!

Oficjalna data wydania to 23 kwiecień, ale słuchając krótkich wersji numerków jest nad czym podebatować i teraz :)

01. 16th
02. At World\'s End
03. Blue Roses
04. Fairy Tale(feat. Justify)
05. Float
06. Illusions
07. Leaving(feat. Justify)
08. Over(feat. Mila)
09. Raining Day(feat. Mila)
10. Sadako And The Thousand Paper Cranes
11. Sounds I Never Hear
12. Walking Alone(remake)
13. Where I Begin
14. You Said(feat. Justify)

:arrow: Sample:
http://www.mypromopool.com/labels/Misti ... tal/r/7114
I LOVE RUSSIAN AND GREEK PROGRESSIVE

Obrazek
Avatar użytkownika
peterhol9
yoma
 
Wiek: 38
Skąd: Tomaszów Lubelski/Lublin

Re: M&D Substance - Leaving

Postprzez peterhol9 04 lip 2010, 16:53

jako, ze nikt nie recenzuje, to ja się pokuszę o reckę. A więc.... Album roku. Masa świetnych wałków, o klimacie jakim niejednemu progresywnemu artyście i słuchaczowi śni się po nocach. Lepiej z owym klimatem jest w przypadku numerów bez wokalu, aczkolwiek Over jako reprezentant tych "śpiewanych" daje radę. Co do faworytów to oczywiście genialny remake do Walking alone, dalej Sadako..., 16th, at the world's end, blue roses oraz where i begin. Numery te są kwintesencją twórczości M&D, u którego w ostatnich czasach wychodzi cała masa stuffu mniej czy bardziej znośnego :D ogólnie więc.. jestem na TAK
I LOVE RUSSIAN AND GREEK PROGRESSIVE

Obrazek
Avatar użytkownika
peterhol9
yoma
 
Wiek: 38
Skąd: Tomaszów Lubelski/Lublin


Powrót do Albumy/Kompilacje

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 1 gość

cron