Kasper - Battle Mix (Edycja'10)

20.05.2010 - 04.07.2010

Powrót do 10

Kasper - Battle Mix (Edycja'10)

Postprzez Kasper 06 cze 2010, 21:26

Jubileuszowa edycja to i bardzo jubileuszowe granie. Jako chyba jedyny startowałem we wszystkich edycjach no i... nigdy nie wygrałem haha. Tak więc w tym miesiącu starałem się jak mogłem aby stanąć na wysokości zadania i zgarnąć główną pulę. Zawsze zarzucano mi, że moje sety są klimatycznie nie spójne. Tym razem zadbałem o należytą progresję klimatu. Hope you'll like it!

W tym miesiącu Hat-trick z Coldharbour, które wraca do wysokiej formy. Dublet od Arneja i jego pompatycznego grania i jedna perła... Z początku celowałem, że będzie to Remix Arty'ego i "She Gave Happiness z dedykacją dla mojej żony jednak postanowiłem na "ludzi", Eco i Frosta. "People" z początku miał wypaść z tego seta jednak coś drgnęło i zrozumiałem jakiego kopa daje ten track. Szczerze polecam. Nowy Rex Mundi, remix Maor'a czy też Hoyaa również petardy.

Co do technicznych detali to: 192kbps, ~79MB, 58:07min

Tracklist:

01. Spiral Waves - Time Runs To Fast (Intro Mix) [Coldharbour]
02. Rex Mundi - Opera Of Northern Ocean [Coldharbour]
03. Samuel Jason - Morning Sun (MLV Remix) [Captured]
04. Protoculture - Naked [Nano]
05. D-Mad - She Gave Happiness (Arty Remix) [Enhanced Progressive]
06. Beat Service with Tucandeo feat. Manon Polare - Waiting For The Sun [Coldharbour]
07. LTN - One Night In Ibiza (Arnej Remix) [Alter Ego]
08. Arnej - The Strings That Bind Us [A State Of Trance]
09. DJ Eco - People (Rafael Frost Remix) [Tone Diary] [BM Essential Tune]
10. Hoyaa - Rising Star [Aropa]

http://www39.zippyshare.com/v/67295993/file.html
Avatar użytkownika
Kasper
 
Wiek: 38
Skąd: Rybnik, PL

Re: Kasper - Battle Mix (Edycja'10)

Postprzez peterhol9 09 cze 2010, 11:04

Tym mówieniem, ze się napociłeś przy secie podwyższyłeś sobie trochę poprzeczkę, ale..dałeś radę :) Co prawda do seta podchodziłem trzykrotnie, to dopiero za ostatnim razem mogłem w niego sie wsłuchać i przesłuchać do końca. Klimat został zachowany. Poczatkowo trochę zawiało Shahem, później Cosmicami, ale i tak wszystko było spójne. Niestety słuchałem Twojego setu na komórce podczas spaceru, dlatego tez nie wiem co, gdzie i jak wchodziło (tj. jaki kawałek), niemniej z tego co pamiętam to nr 3 był swietny. Co ciekawe z edycji na edycję poprawia Ci sie technika.Akurat tutaj była wyśmienita, a co niektóre przejścia naprawdę zawodowe. Wracając do klimatu to ogólnie trochę przypominał mi Twój set (liczę, że sie nie obrazisz) Asoty zaraz po epizodzie 200, czyli dobre (choć nie takie jak przed dwusetką). I jeszcze jedno uogólnienie.. Twój set pobija w tym miesiącu RomuSa i wlatuje na moje 1 miejsce :P A co! :D
I LOVE RUSSIAN AND GREEK PROGRESSIVE

Obrazek
Avatar użytkownika
peterhol9
yoma
 
Wiek: 38
Skąd: Tomaszów Lubelski/Lublin

Re: Kasper - Battle Mix (Edycja'10)

Postprzez Matvel 21 cze 2010, 21:56

Kasper napisał(a):Tym razem zadbałem o należytą progresję klimatu. Hope you'll like it!

Nareszcie! Nie piszę tego sarkastycznie czy co, ale jest duży postęp. Set się słucha o wiele przyjemniej, nie ma za dużo wokalów. Co do utworów, pierwsze dwa takie sobie. Od Mudiego spodziewałem się sporo więcej, ale niestety i on zaczyna dołować. Trójka to Maor jak dobrze mniemam i jest to najlepszy utwór seta, pięknie zbudowany. Zaraz po nim jest za to najsłabszy utwór jaki u Ciebie słyszałem. Potem jest ok i nawet wokal w 6 całkiem sympatyczny. U Arneja remix zdecydowanie lepszy od osobistej produckji, The Strings That Bind Us jest za bardzo Arnejowe, brak świeżości w jego produkcjach. People mnie nie rzuciło na kolana i wokal kiepski, a Hoyaa (fajna nazwa :D) to zwykły pływak, ale na koniec seta się sprawdza. Bardzo dobra robota, dawno tak przyjemnie nie słuchało mi się trance'u. Czy przebijesz Romusa to jeszcze nie wiem, poważnie się nad tym zastanowie.

I nie byłeś jedyny we wszystkich edycjach :]
Matvel
 
Wiek: 37
Skąd: B-stok

Re: Kasper - Battle Mix (Edycja'10)

Postprzez RomuS 12 lip 2010, 20:06

Chciałoby się rzec... Nareszcie, przyjacielu to jest to! Wspaniały trance... zdecydowanie popływałem sobie jak za starych czasów, neiwiele vocalów dało kolorytu i nie popsuło ogólnego opbrazu jaki sobie po tl rozważałem. Rex myślę że jak najbardziej daje radę i to mnie cieszy bo lubię jego produkcje. Ah i nie mogę zapomnieć i wspomnę o Eco ten gość chyba został ukierunkowany przez Schossow'a bo produkuje niezłe jak się tak wybrałem po jego profilu na BP. Po przesłuchaniu z uśmiechem na twarzy mogę stwierdzić... że mi się podobało :D o tak, set ląduje w dziale "a co mi tam, dobry trance nie jest zły"! Ogólnie podziękował za wspaniałą walkę... Przepraszam za opóźnienie
Avatar użytkownika
RomuS
 
Wiek: 38
Skąd: Bieruń /k. Katowic


Powrót do 10

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 0 gości

cron