Super8 - Get Off

Powrót do Klasyki/Starsze

Super8 - Get Off

Postprzez bAchoR 02 wrz 2010, 7:29

Najlepszy numer Fina. I trochę szkoda, że związał się muzycznie z Tabem, bo teraz te tracki mają zupełnie inny charakter. Suru, Delusion, Elektra to już historia tej muzyki, ale Super8 - Alba, The Dawn, Get Off ? One mają w sobie coś o wiele bardziej magicznego. W Delusion bardziej słychać wpływ Super8 - sam charakter utworu (dlatego ciągle jest u mnie TOPIE)

Get Off kojarzy mi się z takim ostatnim okresem najlepszych trancowych czasów. Zawsze lubilem tego tracka, ale teraz .... to jest chora miłość.

Przez ostatni miesiąc słucham tego po 15- 20 razy dziennie. Obłęd. z(s?)fiksowałem na punkcie tego numeru.
Te szepty na pogłosie w breakdownie !!! , pianino, tło i ta melodia .... no kur... Ta samotna wstawka ,,tyruruu tyruru'' :roll: Bass. Wszystko jest idealne.
Wywołuje zajebiste uczucie smutku i to jest właśnie jeden z tych numerów, które chciałbym, żeby zagrano na moim pogrzebie i i wsadzono mi włączone w boom-boxie, gdy będą mnie zasypywać.

PRzyznajcie się, że już dawno o nim zapomnieliście :)
Dejan S. - Behind The Mountains (Original Mix) <3 <3 -> mój nowy przyjaciel.
bAchoR
Dwight Mayweather
 
Wiek: 37
Skąd: nigdzie i nigdy

Re: Super8 - Get Off

Postprzez Matvel 02 wrz 2010, 7:38

Niezapomnieliśmy. Wymieniając utwory S8 zapomniałeś moim zdaniem o najważniejszym czyli Cre8. Get Off również stawiam bardzo wysoko i dziwi mnie trochę, że ten utwór nie zrobił żadnej kariery.
Matvel
 
Wiek: 37
Skąd: B-stok

Re: Super8 - Get Off

Postprzez Vidia 02 wrz 2010, 10:46

Nigdy nie zapomniałam o tym utworze. Kocham go i wielbię już dobrych kilka lat, od momentu kiedy usłyszałam go po raz pierwszy w jednym z mixów Wyshera. Od razu mnie zauroczył. Zresztą cały ten mix mi się podobał. "Get off" jest najlepsze w oryginale, choć pamiętam, ze był jeszcze jakiś remix [chyba Batza?].
bAchoR napisał(a):I trochę szkoda, że związał się muzycznie z Tabem

Może rzeczywiście jest w tym jakaś ilość racji; chociaż "Suru" uwielbiam, "Needs to feel" też, ale już "Delusion", choć nienajgorsze, nie robi na mnie wrażenia, "Elektry" nigdy nie lubiłam [dość słaba]. Było też coś takiego jak Carrie Skipper - Time goes by (Super8 deep Mix) < cud, miód i orzeszki.
bAchoR napisał(a):Get Off kojarzy mi się z takim ostatnim okresem najlepszych trancowych czasów. Zawsze lubilem tego tracka, ale teraz .... to jest chora miłość.

mam podobnie. Właśnie do takich numerów lubię powracać, jesli chodzi o trance. Do starszych, oczywiście, też :)
bAchoR napisał(a):Przez ostatni miesiąc słucham tego po 15- 20 razy dziennie. Obłęd. z(s?)fiksowałem na punkcie tego numeru.
Te szepty na pogłosie w breakdownie !!! , pianino, tło i ta melodia .... no kur... Ta samotna wstawka ,,tyruruu tyruru'' Bass. Wszystko jest idealne.

nie sposób się nie zgodzić :)
Vidia
Die Sehnsucht.
 
Skąd: Mazowsze

Re: Super8 - Get Off

Postprzez bAchoR 02 wrz 2010, 11:09

Gabriel Batz Remix. Nawet nigdy go nie włączyłem. :)
Dejan S. - Behind The Mountains (Original Mix) <3 <3 -> mój nowy przyjaciel.
bAchoR
Dwight Mayweather
 
Wiek: 37
Skąd: nigdzie i nigdy

Re: Super8 - Get Off

Postprzez JohnnyKnoxville 02 wrz 2010, 11:30

Vidia napisał(a):Było też coś takiego jak Carrie Skipper - Time goes by (Super8 deep Mix) < cud, miód i orzeszki.
O wiele lepszy jest remix Carrie Skipper - Time Goes By (Super8 Bangin Mix), podpisywany też czasami jako Rework.... Polecam.... Co do Gett Off to faktycznie ładnie pędzi.... Fajny jest ten motyw na skrzypcach/mandolinie, fajne wejście w brake z tymi plumkaniami takimi oldschoolowymi, ale sam brake mi się już nie podoba... Taki jakiś dzieciny jest, poza tym podobny strasznie do wszystkich ich późniejszych brakeów..... Tak jak tutaj piszecie.... Też nigdy nie przepadałem za ich kolaboracjami, może jedynie Suru i Helsinki były wporządku, chociaż obydwa wałki przez lekki charakter i taki hype który w tamtym okresie był nakręcany na jakieś większe hity się szybko przejadły... A Elektra to już wogóle totalne gówno uplifto/electro/techowiec polany masą czekolady.... :-( Pamiętam że jak gdzieś Alex to cisnął na jakiejś imprezie w tamtym okresie to zawsze chodziłem na browara :P albo nie tylko :D
skromnie :P
John Askew - The Witch
Rory James - Memory Flush (The Viceroy remix)
The Viceroy & KOTO - The Horror
Iio - Rapture (Ian Betts Rework)
Tony De Vit - I Don't Care (Lee Haslam's Tech Trance Remix)
Liquid Soul - Global Illumination (McMahon & Marcuscha Remix)
McMahon & Marcuscha - Act Like You Know !!!! \o/
Sash - Mysterious Times (John Dopping Remix) !!!! \o/
John Dopping - Cognition !!!! \o/
Nick Sentience feat. DJ Kristian - Threshold
Kaeno & Denzo - North Star (Des Mcmahon Remix)
Avatar użytkownika
JohnnyKnoxville
John Askew fan
 
Skąd: http://www.recoverworld.com Parczew/Lublin

Re: Super8 - Get Off

Postprzez bAchoR 02 wrz 2010, 11:59

JohnnyKnoxville napisał(a):ale sam brake mi się już nie podoba... Taki jakiś dzieciny jest, poza tym podobny strasznie do wszystkich ich późniejszych brakeów..... Tak jak tutaj piszecie.... Też nigdy nie przepadałem za ich kolaboracjami, może jedynie Suru i Helsinki były wporządku, chociaż obydwa wałki przez lekki charakter i taki hype który w tamtym okresie był nakręcany na jakieś większe hity się szybko przejadły... A Elektra to już wogóle totalne gówno uplifto/electro/techowiec polany masą czekolady.... :-( Pamiętam że jak gdzieś Alex to cisnął na jakiejś imprezie w tamtym okresie to zawsze chodziłem na browara :P albo nie tylko :D


Co to za porównanie, Marcin :) Widzisz w ogóle nie przykładasz wagi, nie czujesz, jakości i piękna dobrego breakdownu. Dla Ciebie wszystko to samo, tak samo jak dla każdego Kowalskiego kazdy impresjonistyczny obraz jest taki sam. Dla znawców tematu kazdy obraz ma swoją duszę i różni się wieloma szczegółami. Czy wiesz, że kiedyś Rembrandt powiedział, ze oddałby 10 lat życia, żeby mógł jeszcze przez 10 godzin patrzeć się na pewny obraz. Jak słysze ten szept na deley'u aż skręca mi szyje i ciarki idą do paznokci, ale dla Ciebie to tylko przedszkole. Równie dobrze moge napisac, że Twoj opis muzyczny profilu jest tak ambitny jak składanie rusztowań...ale tego oficjalnie nie napisalem.

Elektra - electro/ techowiec ? Troche bass pierdzi i to kwalifikuje go do electro. A gdzie tu zawartość techa.
Jak już coś czymś nazywasz to rób to trafnie :)
Dejan S. - Behind The Mountains (Original Mix) <3 <3 -> mój nowy przyjaciel.
bAchoR
Dwight Mayweather
 
Wiek: 37
Skąd: nigdzie i nigdy

Re: Super8 - Get Off

Postprzez soczek 12 wrz 2010, 10:22

Trudno się nie zgodzić, dodatkowo jak się patrzy na to co obecnie robią Super8 & Tab, to aż żal ściska.
soczek
 
Skąd: Nowy Sącz


Powrót do Klasyki/Starsze

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 1 gość