Deep Fog - Memories EP

Progressive | Mistiquemusic | 2010

Powrót do Progressive

Deep Fog - Memories EP

Postprzez Kubo 10 sie 2010, 10:14

Obrazek

Release Date: Aug 5th, 2010
» Progressive / Progressive
01. Crows
02. It's Just A Bad Dream
03. Rainy Days
04. Snowstorm

Deep Fog - Memories EP - ODSŁUCH

It's Just A Bad Dream powaliło mnie na kolana i jest najlepsza pozycja sposrod tych 4 numerow. Breakdown w Crows jest adekwatny do tytulu epki Memories. Przypomina mi troszke What If Bubbles Were Squares z originału. Reszta kawałków rowniez na wysokim poziomie. Gorąco polecam :)
Avatar użytkownika
Kubo
The Invincibles
 
Wiek: 37
Skąd: Zamość

Re: Deep Fog - Memories EP

Postprzez wasyl 10 sie 2010, 11:14

Dziś rano dj3500 wkleił mi linka do tej EP'ki, ale że śpieszyłem się już do pracy, to włączyłem głośno widząc, że to z mistique music, więc nie było obaw o ryzyko, że mnie sąsiedzi zabiją :D. No więc włączyłem i poszedłem się myć i co? I się prawie wyje... w wannie z wrażenia utworu pogrubionego przez Kubo w temacie :). Ten numer jest po prostu fantastyczny... Nie brakuje mu niczego i nic bym w tym utworze nie zmienił. Idealnie wpisuje się w moje muzyczne preferencje. Nie dość powiedzieć, bo i Crows, oraz Snowstorm są również bardzo dobrymi pozycjami i tylko Rainy Days nieco odstaje skillem od reszty EP'ki. Jednak biorąc ją całościowo pod lupę, jest znakomita. Rekomendacja :)
Avatar użytkownika
wasyl
 
Wiek: 37
Skąd: Wałbrzych

Re: Deep Fog - Memories EP

Postprzez dj3500 10 sie 2010, 18:55

wasyl na gg napisał(a):Ty ale swoja droga, to utwory sa k.. kosmiczne ;o
jestem w strzepach
puscilem Crows i sie niemal zesralem, a It's Just A Bad Dream jest jeszcze lepsze :D

EPka rzeczywiście bardzo dobra :mrgreen: Sam miałem zamiar założyć temat ale mnie ubiegnięto ;) Trudno mi powiedzieć które utwory są najlepsze, ale obstawiałbym odwrotnie niż Kubo i Wasyl, tzn. do mnie co najmniej na równi z dwoma pierwszymi przemawiają dwa ostatnie. Postaram się wesprzeć i kupić jak tylko będą gdzieś w normalnej cenie. Bardzo polecam :)
Avatar użytkownika
dj3500
Administrator
 
Wiek: 33
Skąd: Wrocław


Re: Deep Fog - Memories EP

Postprzez tomson 12 sie 2010, 10:44

Heh jakość tej epki rozkłada się wraz z hierarchią uporządkowania. Zdecydowanie rządzi Crows za swój niebagatelny klimat.
.
Avatar użytkownika
tomson
 
Wiek: 35
Skąd: tarnobrzeg/lublin

Re: Deep Fog - Memories EP

Postprzez Vibez 12 sie 2010, 12:27

Jeszcze reszty nie przesłuchiwałem ale samo Crows zamiata pierwszorzędnie !
Avatar użytkownika
Vibez
aka Douglas Howarth
 
Wiek: 34
Skąd: Jastrzębie Zdrój | Kraków

Re: Deep Fog - Memories EP

Postprzez peterhol9 27 sie 2010, 14:31

co za EP!!!!!!! Poza Deszczowymi dniami wszystkie numery wymiatają. Crows dla mnie to nr 2, gdyż otóż bo ponieważ że...It's Just A Bad Dream przebija go po całości... Więcej takich numerów proszę :) Polska górą !! :)
I LOVE RUSSIAN AND GREEK PROGRESSIVE

Obrazek
Avatar użytkownika
peterhol9
yoma
 
Wiek: 38
Skąd: Tomaszów Lubelski/Lublin

Re: Deep Fog - Memories EP

Postprzez Rapture 28 wrz 2010, 10:52

EPka po prostu przepiekna, wszystkie utwory pozamiataly mna rowno... a Autorowizycze aby go takie pomysly nie opuszczaly :)
Obrazek
Avatar użytkownika
Rapture
Syn Wisternoffa, Brat Rosena
 
Wiek: 34
Skąd: Szczecin/Wrocław, PL

Re: Deep Fog - Memories EP

Postprzez Astral Forteness 01 paź 2010, 18:39

Dla mnie "Snowstorm" to totalny obłęd.. Dawno nie słuchałem czegoś tak pięknego w tym klimacie jak ten utwór.
Avatar użytkownika
Astral Forteness
The Dream Traveller
 
Skąd: spod Bydgoszczy

Re: Deep Fog - Memories EP

Postprzez yaper 31 gru 2010, 15:55

It's Just A Bad Dream - fenomenalny, absolutna szpica w tym roku! Ciężki, sunący, chropowaty bassline i awangardowa melodia - taki zestaw tylko w Erze, albo na tej EP. Reszty niestety jeszcze nie słuchałem, ale niebawem nadrobię zaległości, szczególnie po zachwytach nad 'Crows'.
TRANCE ENGINEERING

"Bóg stworzył trance, a następnie człowieka, aby człowiek mógł słuchać trance, lepszego dzieła Bożego oczekiwać nie możemy(...)"

last.fm
Avatar użytkownika
yaper
dole
 
Wiek: 36
Skąd: Małopolska


Powrót do Progressive

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 1 gość

cron